MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
16.04, 08:14
44
+10 °С
Вітер: 2 м./с., Пд-С
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Универсальная тема

Переглядів: 402997
03.06.2010 р.
answerview
Показати повідомлення
Может Народ поддержит... Хотелось бы в этой теме просто общаться на любые темы, обо всем по чуть-чуть....устроим цыганский табор что-ли...
"сообщество пенсионеров"
like
good
bad
shockingly
29.09.2017 р.
answerview
Подскажите кто сталкивался с мотокосами? Или триммерами... Последние в роди слабее и только для не густой травы. Нужен надёжный аппарат "на все случаи жизни" для села.
Понятно лучше бренд, но он и денег хороших стоит... Одним словом, цена-качество и бензиновый(!), что выбрать?
http://sadko-shop.com/index.php?route=information/news&news_id=7
http://sadko-shop.com/index.php?route=information/news&news_id=7
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 29.09.2017 р., 99Ezdok99
like
good
bad
shockingly
01.10.2017 р.
answerview
Хотел тему новую создать, не получилось
Людей программируют на дату 10.10.2018 года. Много заболевших. Среди присутствующих есть такие? Кто как с этим справляется?
like
good
bad
shockingly
01.10.2017 р. відповів для Atarro  
answerview
Хотел тему новую создать, не получилось
Людей программируют на дату 10.10.2018 года. Много заболевших. Среди присутствующих есть такие? Кто как с этим справляется?
 ** ......мне нравится, что вы больны не мной. Мне нравится, что я больна не вами........** 03_biggrin  15_badgrin  15_badgrin  08_lol      Кто и чем заболел????  Чем и кого программируют????  что будет 10. 10. 2018 ????? шо? опять водка подорожает?????    Уважаемый, раскройте тему,      Сейчас к людям надо помягше, а на вопросы смотреть - ширше)       15_badgrin  15_badgrin  15_badgrin  15_badgrin
4
like
4
good
bad
shockingly
01.10.2017 р. відповів для 99Ezdok99  
answerview
Юра, конкретно напиши що косити і скільки соток - і на всяку фігню типу Садко навіть не дивися. У мене десь 10 соток трави, зразу попереджали що треба брати бензинову - не послухав. 02_sad
І взагалі я тута тему створив http://www.moto.com.ua/forum/topic-1370718/
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 01.10.2017 р., User
like
good
bad
shockingly
01.10.2017 р. відповів для Atarro  
answerview
Хотел тему новую создать, не получилось
Людей программируют на дату 10.10.2018 года. Много заболевших. Среди присутствующих есть такие? Кто как с этим справляется?
Міняй траву 03_biggrin
РУССКИЙ КОРАБЛЬ,ИДИ НА ХУЙ.
2
like
2
good
bad
shockingly
01.10.2017 р. відповів для Atarro  
answerview
Хотел тему новую создать, не получилось
Людей программируют на дату 10.10.2018 года. Много заболевших. Среди присутствующих есть такие? Кто как с этим справляется?

А шо ? невже путлєру рік жити залишилося? 05_shok
Чи вулиця Вешніх вод у Москві  знову під воду піде? 06_question
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 01.10.2017 р., User
like
good
bad
shockingly
01.10.2017 р. відповів для User  
answerview
Ну сколько соток не знаю... В селе всегда есть что косить. 31_bigboss
После совета Олегацузуки, пока остановился на варианте - http://technolux.zakupka.com/p/3076617-motokosa-viper-cg430b-original/   Если тесть добро даст на доплату, тогда закажу подобную с Польши. Там качество повыше будет...
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
like
good
bad
shockingly
01.10.2017 р. відповів для 99Ezdok99  
answerview
У мене отака https://rozetka.com.ua/ua/oleo_mac_61039109e1/p207465/ вже років 8 ,а може і більше. Проблем нема. Останніх два роки кошу тільки нею, і кошу багато. На відміну від китайців - економна. Дорога, але надійна. 01_smile
Учітеся брати мої, думайте, читайте. Чужому научайтесь і свого не цурайтесь!
Змінено: 01.10.2017 р., ivasikr
1
like
1
good
bad
shockingly
01.10.2017 р. відповів для ivasikr  
answerview
-
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 01.10.2017 р., 99Ezdok99
like
good
bad
shockingly
01.10.2017 р. відповів для 99Ezdok99  
answerview
Відремонтував... 04_blush
Учітеся брати мої, думайте, читайте. Чужому научайтесь і свого не цурайтесь!
like
good
bad
shockingly
01.10.2017 р. відповів для ivasikr  
answerview
Цена... 72_scratchoneshead
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
like
good
bad
shockingly
01.10.2017 р. відповів для 99Ezdok99  
answerview
Я за свою дав 1800грн... але бакс тоді був 5грн... штіль коштував 2500 і то тільки під жилку ,для газончиків.
Учітеся брати мої, думайте, читайте. Чужому научайтесь і свого не цурайтесь!
like
good
bad
shockingly
02.10.2017 р. відповів для 99Ezdok99  
answerview
Люди, які займаються ремонтом кажуть що все що коштує менше 200 баксів і служити буде менше двох сезонів. Сусід у мене вже третю китаянську купив за 2 тис, намагався ремонтувати - безтолку. У мене тример Олеомак 1,2 кВт з двома головками - до перегріву можу скосити сотку, потім 30 хв перерва на охолодження, коротше - задовбує, треба 2-3 дні щоб все викосити. Косить правда все навіть малину суху. http://www.moto.com.ua/forum/topic-1370718/message-1386705/#1386705
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
02.10.2017 р. відповів для User  
answerview
Спс учту. 21_umnik
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
like
good
bad
shockingly
02.10.2017 р. відповів для 99Ezdok99  
answerview
у моего знакомого мотокоса лончин. да, китай. но неплохого качества. рассчитана и под леску и под фрезу. работает безотказно.
не реклама, а как вариант. знаю, что лончины делают и мотоблоки и трамбовщики для асфальта и тротуарной плитки
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
like
good
bad
shockingly
02.10.2017 р. відповів для tsinik  
answerview
Поисковик ничего не выкинул по Украине...
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 02.10.2017 р., 99Ezdok99
like
good
bad
shockingly
02.10.2017 р. відповів для 99Ezdok99  
answerview
только что проверил - голяк. странно. если бы я своими глазами ее не видел - не поверил бы. завтра уточню, где брал. насколько мне память не изменяет - 2т, 65 кубиков. вот только не фоткал - не было нужды. но валяет на ура
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
like
good
bad
shockingly
02.10.2017 р. відповів для User  
answerview
Суха малина то фігня... моя з диском від циркулярки підлісок до 2см косить і не кашляє 03_biggrin перегріватись може тільки від хренового масла. У мене один раз прихват був. Розібрав почистив нагар, кільце розрухав почистив і дотепер працює. Масло треба лити добре... кошу постійно на повному газі, без перекурів соток 5-7 валю залежить від висоти трави... отаке
Накатав поему... а потім подивився що у вас електрика 04_blush  я цього року зробив собі газонокосарку , то вже трошки легше - дружина фітнесом займається... 03_biggrin
https://youtu.be/UjNf-GCI_Ko
Учітеся брати мої, думайте, читайте. Чужому научайтесь і свого не цурайтесь!
Змінено: 02.10.2017 р., ivasikr
1
like
1
good
bad
shockingly
mixan забанений
02.10.2017 р. відповів для Atarro  
answerview
Хотел тему новую создать, не получилось
Людей программируют на дату 10.10.2018 года. Много заболевших. Среди присутствующих есть такие? Кто как с этим справляется?


Что случится? Йеллоустон взорвется ? Или земля налетит на небесную ось? :-)
http://www.moto.com.ua/postphoto/1583835_1.jpg
like
good
bad
shockingly
02.10.2017 р. відповів для User  
answerview
Люди, які займаються ремонтом кажуть що все що коштує менше 200 баксів і служити буде менше двох сезонів. Сусід у мене вже третю китаянську купив за 2 тис, намагався ремонтувати - безтолку. У мене тример Олеомак 1,2 кВт з двома головками - до перегріву можу скосити сотку, потім 30 хв перерва на охолодження, коротше - задовбує, треба 2-3 дні щоб все викосити. Косить правда все навіть малину суху. http://www.moto.com.ua/forum/topic-1370718/message-1386705/#1386705
Толя, ремонтеры просто разные. Артуру Вайпервинду. заломили шото около 600 грн за ремонт косарки. я ему забацал за 60, ну и пересылка пусть еще 100 вышла. 08_lol  08_lol   отака
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин