MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
23.04, 10:22
44
+11 °С
Вітер: 0 м./с., Півд
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Тернопільський зїзд

Переглядів: 13845
18.01.2011 р.
answerview
привіт всім мото-любителям я планую на ближній створити зїзд скутеристів та мотоциклістів прокататися по ФАЙНОМУ МІСТУ ТЕРНОПІЛЬ з українською символікою

ВСІХ ЗАПРОШУЮ ПИШІТЬ НА МОЮ СТОРІНКУ В КОНТАКТАХ       http://vkontakte.ru/id48084401     АБО ПРЯМО ТУТ В ФОРУМІ ЧИМ БІЛЬШЕ НАРОДУ ТИМ КРАЩЕ 01_smile
CONS
like
good
bad
shockingly
18.01.2011 р. відповів для CONS  
answerview
А для чого символiка? Шоб вси бачили "что ты не кацап" 30_crazy  А давай с польским флагом, яж ПОЛЯК 20_drinks  16_roll
HEAVY METAL - в кожну хату :)
like
good
bad
shockingly
18.01.2011 р. відповів для vovik1971  
answerview
я негр..... 82_mamba
«Британия не заслужила новых The Beatles. Она их и не получит»
М.Янг
Есть люди, в которых живет Бог, есть люди, в которых живет дьявол, есть люди, в которых живут только глисты!
---Что главное в т
like
good
bad
shockingly
18.01.2011 р. відповів для stakan  
answerview
О!!! бачиш, вже е один поляк та негр ... яку символику оберем??? 23_ireful3  08_lol
HEAVY METAL - в кожну хату :)
like
good
bad
shockingly
18.01.2011 р. відповів для vovik1971  
answerview
звезду ДАВИДА!!!!!!! 03_biggrin
 правда с  горячими  горцами лучше не шутить...... 02_sad
«Британия не заслужила новых The Beatles. Она их и не получит»
М.Янг
Есть люди, в которых живет Бог, есть люди, в которых живет дьявол, есть люди, в которых живут только глисты!
---Что главное в т
Змінено: 18.01.2011 р., stakan
like
good
bad
shockingly
18.01.2011 р.
answerview
Топик уже сбрился,а вы распинаетесь 30_crazy
IN GOD WE TRUST
like
good
bad
shockingly
18.01.2011 р. відповів для mihey2010  
answerview
наверно поехал за флагами 06_question
главное что бы не захватил полотна кумача,а то  точно прибьют....... 01_smile
«Британия не заслужила новых The Beatles. Она их и не получит»
М.Янг
Есть люди, в которых живет Бог, есть люди, в которых живет дьявол, есть люди, в которых живут только глисты!
---Что главное в т
Змінено: 18.01.2011 р., stakan
like
good
bad
shockingly
18.01.2011 р.
answerview
Негр-еврей-массон 01_smile
- Никогда не пытайся понять то, чего не можешь понять.
- Не понял...
- И не пытайся!
............................................
Кто рано встаёт, тот быстрей устаёт.))))
like
good
bad
shockingly
18.01.2011 р. відповів для Hammer  
answerview
http://www.youtube.com/watch?v=tTgJqSqBbUQ&feature=related
03_biggrin  03_biggrin  03_biggrin  03_biggrin
http://www.youtube.com/watch?v=pEIgwJqUa4E&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=wnW7jh0wmSM&feature=related 08_lol  08_lol  08_lol  08_lol  08_lol  08_lol  08_lol
«Британия не заслужила новых The Beatles. Она их и не получит»
М.Янг
Есть люди, в которых живет Бог, есть люди, в которых живет дьявол, есть люди, в которых живут только глисты!
---Что главное в т
Змінено: 18.01.2011 р., stakan
like
good
bad
shockingly
18.01.2011 р.
answerview
В чо пацани ви сюда зашли для чого щоб обсирати одне одного да я патріот ішо  14_girlevil
CONS
like
good
bad
shockingly
18.01.2011 р. відповів для CONS  
answerview
Нахрена показывать на Украине национальную символику, хоть ты и патриот(смысл хоть слова знаеш)?? 06_question Едь в Москву и там с едино мышлиниками-патриотами покажи своё Я! Ас мото братьями погасать можно и без всякой символики(мозгами надо отличаться, а не цветом). 42_friends  20_drinks
HEAVY METAL - в кожну хату :)
like
good
bad
shockingly
18.01.2011 р. відповів для CONS  
answerview
В чо пацани ви сюда зашли для чого щоб обсирати одне одного да я патріот ішо  14_girlevil
      А тут ніхто один- одного не обсирае!  08_lol
HEAVY METAL - в кожну хату :)
like
good
bad
shockingly
19.01.2011 р.
answerview
Я бачив в цьому Форумі також у львові збираються байкери з символікою і їздили до памятників відомих українських діячів мені ця думка дуже сподобалась і запропонував зїхатись в Тернополів

А на рахунок москви це зовсім другій країні можна не показувати другим країнам треба нагадати людям які говорять по москальський що вони українці і мають шанувати свій народ і україну
І Я НЕ ПАТРІОТ  01_smile  01_smile  01_smile
CONS
like
good
bad
shockingly
19.01.2011 р. відповів для CONS  
answerview
Апочему ты считаеш,что *москальски* говорящие украинцы не чтят и не любят свою страну??? или ты считаеш, что украинец - это только украино-польско-венгерски говорящий житель западной части украины,а остальные *москалеговорящие*  НЕДОукраинцы ???
- Никогда не пытайся понять то, чего не можешь понять.
- Не понял...
- И не пытайся!
............................................
Кто рано встаёт, тот быстрей устаёт.))))
like
good
bad
shockingly
19.01.2011 р. відповів для Hammer  
answerview
да он какой то не понятный 25_spiteful
то пишет что он патриот.... то уже наоборот. 15_badgrin
__С о_О БщЕсТвО СтаРЫх ПЕНСИОНЕРов...ИМХО___
http://sparker.us/forum/images/sings/birds.gif
like
good
bad
shockingly
19.01.2011 р. відповів для CONS  
answerview
Чого це ти тут починаєш, ,,москальска мова'? Я вчився в той час,коли наша ,,ненька''не була так би мовити, ,,вільна'' і я вільно володію українською и російською мовами на відміну від тебе. Ти даже на рідній мові пишеш з помилками,не говорячи вже про орфографію і ,,москальску мову''. Не треба ділити людей за мовними ознаками. А покататися з симвоікою,це просто дитячі понти.  Без образ.
like
good
bad
shockingly
19.01.2011 р.
answerview
Цытата из фильма "Родина там где жопа в тепле" и эта фраза в последнее время меня все чаще посещает.
IN GOD WE TRUST
like
good
bad
shockingly
19.01.2011 р. відповів для CONS  
answerview
ты  шовинист( читай  толковый словарь что бы понять что это слово  обозначает)
к патриотизму  никакого отношения не имеет.. 21_umnik
«Британия не заслужила новых The Beatles. Она их и не получит»
М.Янг
Есть люди, в которых живет Бог, есть люди, в которых живет дьявол, есть люди, в которых живут только глисты!
---Что главное в т
like
good
bad
shockingly
19.01.2011 р.
answerview
olegsuzuki- тут не ма за що мені ображатися
olegsuzuki-На рахунок того що ти думаєш шо я не вмію говорити на російській мові ти помиляєшся я до 8 років говорив тільки на російській жив я в Житомирі зараз я можу вільно говорити 2 мовами
CONS
like
good
bad
shockingly
28.04.2011 р. відповів для CONS  
answerview
Молодець сідай два, якби ти вільно володів українською, то знав би, що правильно не говорив на російській а говорив російською! І взагалі для чого цей цирк? Нехочу повторятись, на тему мови вже відписувався в вітці хьюсонгів
неважливо якою мовою людина спілкується і як вона пише по цьому свідомість як громадянина ти не визначиш, я наприклад спілкуюсь українською бо мені так зручно, іноді можу спілкуватись і російською знову ж таки бо мені зручно, але знаю багатьох людей які живуть на сході говорять російською а за Україну під кулі підуть, і навпаки знаю людей які "щирі Українці" живуть на заході говорять українською, але при можливості продалиб ту Україну зі всім чим тільки можна і втекли б подальше... Такщо не варто лишній раз робити проблему там де її немає...

А по темі, то більшість мото-спільноти Тернополя вже збирались 2 тижні тому і катались колоною по місту, без символіки так як в цьому немає сенсу... Такщо порада автору краще слідкуй за мото життям в твому місті, аніж обговорюй на форумі те, чого не розумієш 17_wink
П.С. Спеціально для автора 1 травня 2х колісні які не поїдуть "нюхати велику дорогу" 01_smile збираються в Збаражі біля замку! Там буде тобі і символіка і співи і все що нехочеш, так як організатор дійства Збаразьська міська рада!
Змінено: 28.04.2011 р., Bilui
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин