MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
29.03, 17:41
44
+14 °С
Вітер: 1 м./с., Зах
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

HONDA Эндуро моты XL-250 Degree и XR-650R

Переглядів: 152376
01.02.2011 р.
answerview
Показати повідомлення
Ну что друзья ,став обладателем этой модели от Хонда хочу поделится с Вами информацией об этом мотоцикле ,ведь не секрет ,что все больше ребят эксплуатирующих скуты вырастают из них (кто-то вырастает в прямом смысле ,а кто-то хочет пересесть на мото)и я думаю ,что обсуждение мото темы как никогда актуально сейчас ,в свете последних нововведений.......(рега и А1 ....),что подтверждают последние темы на форуме о муках выбора.....
Начнем из далека ---проездил на скутах 3 сезона (на максике в том числе )и два сезона на ЮБР125 ,с каждым годом хотелось чего то большего от техники которую эксплуатировал (хотя маленький японец всегда был у меня 2-м номером ,а иногда и первым),был в дальних путешествиях -по Кррыму .Карпатам ,пробовал проехать 1000 км за день ,удавалось ,получалось ,но имея под собой 10-12 лошадей иногда не комфортно чувствуешь себя как по трассе ,так и в большом городе ,при  обгонах фур и езде в двоем ,и вообще хотелось чего-то нового ,того чего у тебя не было и чтоб мот был как можно более универсальным и безотказным ,да еще и не сложным в обслуживании  (что не последнее на данн. час ,а так же в плане запов  и расходников )
Итак последние пол года (с августа ,после пут. по Карпатам) поставил перед собой цель найти хороший (по возможности свежий ,без проб. по нашим дорогам)универсальны , если так можно выразится мот .Изучал рынок продаж ,советовался с опытными ребятами ,которые откатали на многих мотоциклах за свою практику ,следил и читал сообщения в форумах (больше посвященным эндуро мотам)интересующих меня марок мотоциклов -Хонда ,Ямаха ,Судзуки . прод. след.
Ударим ЭНДУРО по бездорожью и разгильдяйству ....
Если рыбалка мешает работе ....---бросай работу......
Змінено: 13.05.2011 р., serui65
like
good
bad
shockingly
06.05.2019 р.
answerview
одна из болячек насос охлаждения -нужно хорошую охлаждайку заливать .
то може її якось розбирати та обслуговувати/чистити?
раз на 5000км легше і дешевше обслужити, ніж міняти, навіть кожні 20000.


так что мот почти универсальный,и не прихотливый ,

я його повністю розбирав і збирав (окрім мотора), в моторі тільки під кришку ГБЦ заглядав - все як нове (пробіг ~30к, але думаю кручений) ...а так то всі інші вузли зроблені толково, після китайця приємніше було з ним працювати, як і писав вище - мотоциклу 20+ років, а багато вузлів у кращому стані ніж у китайці якому 3 роки.
☭ = 卐 = Z
Змінено: 07.05.2019 р., hitmanhunter
like
good
bad
shockingly
06.05.2019 р. відповів для serui65  
answerview
свічка за 33 грн то не свіча а калл вибачте за слово,коли катав на dealim,то ставив собі ірідієву свічу,працювала ідеально,і колір був як треба.
 P.s
Боюся таких дешевих свічок,так як колись вже поплатився за таку економію,на скутері,просто сплавився боковий електрод і частина його впала в цпг.
Після того,ніякиї базарних свічок01_smile
1
like
1
good
bad
shockingly
03.06.2019 р. відповів для Kratos1606  
answerview
свічка за 33 грн то не свіча
На багатьох япономотах (в т.ч. Degree) стоїть CR7EH9 (CR8EH9) і ціна її близько 10-12 у.о.
Ресурс (рекомендований) +\- 15 000 км.
☭ = 卐 = Z
Змінено: 20.06.2019 р., hitmanhunter
like
good
bad
shockingly
15.06.2019 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
Подскажи где ты берёшь запчасти оригинальные на догри ? Стоит связываться с хр250?
1
like
good
1
bad
shockingly
17.06.2019 р.
answerview
Стоит связываться с хр250?
То на хр250 більше запчастин ніж на Дігрі... на тому ж Мотокварталі валом орігу, на Аліекспрес є неоріг.
п.с. між іншим слайдера до Дігрі немає взагалі ніде, підходить з хл650 начебто.  А на ХР250 навіть на Алі їх валом і які хочеш.
☭ = 卐 = Z
Змінено: 20.06.2019 р., hitmanhunter
like
good
bad
shockingly
20.06.2019 р.
answerview
Конкретно по Дігрі на мотор є все, бо там мотор з АХ1/NX250. По підвіскам і кузову багато що з ХР250 підходить.
2 міс шукав оригінальні (хочаб по формі) задні повороти 15_badgrin, знайшов на Алі, хоча там написано, шо вони до Ямаха.





З рідним багажником вже складніше, знайти не реально (у мене був відсутній від попереднього власника і замість нього великий багажник на 2 сумки і кофр.). Простіше мабуть виготовити. Пластик теж вже не знайдеш ніде.

☭ = 卐 = Z
Змінено: 20.06.2019 р., hitmanhunter
like
good
bad
shockingly
18.07.2019 р.
answerview
Повороти з Алі поставив. Якість гівно, до японської як до неба рачки, але трошки доопрацювавши - норм.
Далі на черзі головне світло. Лампа/фара маленька (30вт) і так світить не дуже, а з часом пластик помунтів так само як і відбивач...  то геть що зі свічкою.
Шукаю варіанти, чим замінити... бо ксенонова лінза мабуть туди не влізе, да і не дуже гарно буде, хочеться максимально щоб на сток було схоже.
☭ = 卐 = Z
Змінено: 18.07.2019 р., hitmanhunter
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
18.07.2019 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
якщо пластик помутнів лише зовні, то можна спробувати хоч частково відновити з допомогою зубної пасти, ганчірки й "якоїсь матері". я собі так на китайчегі відновлював спідометр. пластмасска робила приборку геть нечитабельною. помив, ввечері пасти й  тер у телевайзера. потім сполоснув (насуху терти ніззя!!!) - засяяло. у всякому випадку - відповідає свїм рокам. усе видно. спробуй, адже нове купити можно будь-коли
п.с. ксенонова лінза може тобі дійсно поплавити й відбивач і розсіюватель
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
Змінено: 18.07.2019 р., tsinik
1
like
1
good
bad
shockingly
19.07.2019 р. відповів для tsinik  
answerview
спробуй, адже нове купити можно будь-коли
в тому то і справа, що нове фіх де знайдеш) 
Degree (MD26) мотик - JDM, тому деяких запчастин не знайти взагалі до нього, наприклад мотор від AX1 і NX250, чи повороти від XR250 - такого валом, а от фара така здається мало де ставилася, якшо не взагалі тільки на ньому... поки що не знайшов, і по розміру не можу підібрати щось.. (типу туманку від авто)
п.с. полірував я пастою що полірують авто із паралоновою насадкою - царапки то воно відполірувало, але сам пластик вже мутнуватий/жовтуватий, да і відбивач геть поганий, його вже не відновити як було на заводі (відбивач ще хось і намагався "помити" 03_biggrin).
☭ = 卐 = Z
Змінено: 19.07.2019 р., hitmanhunter
like
good
bad
shockingly
19.07.2019 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
А у меня на Дигри 1996 года фара -стекло ,свет был -прелесть ,ну и  сейчас на Серове 1995-го тоже стекло -свет -бомба.....,может от последних моделей Дигри (1996-1998)подойдет стеклышко ,поищи в разборках ,в часности просмотри российские форумы и продажи ,знакомые некоторые только там и находят всякие запы б.у.
Ударим ЭНДУРО по бездорожью и разгильдяйству ....
Если рыбалка мешает работе ....---бросай работу......
like
good
bad
shockingly
21.07.2019 р.
answerview
А у меня на Дигри 1996 года фара -стекло
На скільки знаю скло на ендуро не ставилося... ну на Дігрі точно. Там пластик, але такий твердий, що здається як скло. 06_question
☭ = 卐 = Z
like
good
bad
shockingly
24.07.2019 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
Дигри не для кросса,мягонький для прогулок по бездорожью (на боках так у него инаписано по аглицки...01_smile)-точно стекло было -холодное как сталь и прозрачное...На Ямаха Серов тоже стекло ,приезжай в гости ,пощупаешь 20_drinks18_good,на рыбалку вместе отправимся на плавни....
Ударим ЭНДУРО по бездорожью и разгильдяйству ....
Если рыбалка мешает работе ....---бросай работу......
1
like
1
good
bad
shockingly
25.07.2019 р.
answerview
Дигри не для кросса,мягонький для прогулок по бездорожью (на боках так у него инаписано по аглицки...)-точно стекло было -холодное как сталь и прозрачное...
А я і не писав що це для кроса) 
Дігрі - це ендуро, "універсальний" мотоцикл - легкий бездор, місто і траса.
Для кроса більше підходить XR250 - тяговитіший мотор, міцніша рама і підвіски... але на трасі він гріється і не зручний навіть на невеликі дальняки. Правда Дігрі теж по дальнякам не дуже 01_smile
☭ = 卐 = Z
like
good
bad
shockingly
25.07.2019 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
По дальнякам на Дигри я уже вроде писал ,ну по сравнению с туристом конечно не то пальто,но ....есть одно но.Сам я ездил на нем 2 раза ,один раз от Кременчуга до Крыма и по Крыму,обратный путь за день (750 км),дискомфорт только в посадке ,и то после пол дня в пути.Ну а второй раз с 14-м сыном и баулом в 15 кг на багажнике Кременчуг -Морское за один дневной прохват с 5-ти утра до 18-ти вечера с частыми остановками (раз в час).По движку -ни какого перегрева ,80-100 крейсер по ровной дороге ,а как он шел по извилистым серпантинам от Алушты до Морского надо было видеть .Вообщем очень удобный и надежный мот ,сейчас жалею ,что продал ,хотелось большой Трансальп ,но после года на Трансальпе опять взял маленького Серова .
В дополнении к дальним дорогам -Серов и Дигри очень похожи по посадке ,но задница быстрее устает на Серове ,я думал ,что на Трансальпе вообще уставать попа не будет ...-как я ошибался -пол дня в пути и ощущения те же.Только вот расход разный -Транс -5,5 литр .на 100-ню ,Дигри 3,8-4,0,а вот Серов молодец 3,2 на 100 км.
Ударим ЭНДУРО по бездорожью и разгильдяйству ....
Если рыбалка мешает работе ....---бросай работу......
2
like
2
good
bad
shockingly
30.07.2019 р.
answerview
В дополнении к дальним дорогам -Серов и Дигри очень похожи по посадке ,но задница быстрее устает на Серове ,я думал ,что на Трансальпе вообще уставать попа не будет ...-как я ошибался -пол дня в пути и ощущения те же.Только вот расход разный -Транс -5,5 литр .на 100-ню ,Дигри 3,8-4,0,а вот Серов молодец 3,2 на 100 км.
Значить я постарів 06_question Років 5 назад на 125ці по 300км часто катав, і на 700км 1 раз. 
А на Дігрі 200км і вже все, не їдеться шось далі)
З приводу витрати Дігрі -  заміряв 3 рази, змішаний траса+місто, то більше 3.4 не виходило... мабуть слабо газую. Бо якщо їхати в режимі китайця (плавний розгон і максимум 85км/год), то взагалі витрата була 3.0л.

п.с. Трансальпа теж хотів, але посидів на ньому, понахиляв у сторони і зрозумів -  мені такий тягач не потрібен. Тимпаче я іноді виїзджаю в ліс, попадати 15_badgrin  
☭ = 卐 = Z
like
good
bad
shockingly
30.07.2019 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
Трансальпа в один день в лесу заваливал 2 раза (почти на месте при развороте ) второй раз поднял с 5-7 -й попытке ,жара еще была адская -думал все -не подыму...02_sad01_smile,но как не странно ,хочется опять что-то большое типа БМВ-800 свеженькое...04_blushмощненькое ,ну или 700-й Транс.
Ударим ЭНДУРО по бездорожью и разгильдяйству ....
Если рыбалка мешает работе ....---бросай работу......
2
like
good
2
bad
shockingly
01.08.2019 р.
answerview
Посоветуйте какого бренда взять звезды хорошие, цепь присмотрел x ring  428 did за 2400. Как думаете она оригинал ? Хочу просто купить один раз и забыть.
like
good
bad
shockingly
01.08.2019 р. відповів для arcashan  
answerview
За такие деньги оригинал ,а звезды брать те которые к этой модели мота нужны ,погугли и найдешь.
Ударим ЭНДУРО по бездорожью и разгильдяйству ....
Если рыбалка мешает работе ....---бросай работу......
like
good
bad
shockingly
01.08.2019 р. відповів для serui65  
answerview
Мне интересно именно какого бренда купить? Jt , sunstar. Под хорошую цепь и звезды хорошие надо
like
good
bad
shockingly
01.08.2019 р.
answerview
Мне интересно именно какого бренда купить? Jt , sunstar. Под хорошую цепь и звезды хорошие надо
 Ланцюг EK, зірки sunstar...
А взагалі так - краще оригіналу,  навряд що є.
Хоча часто буває так, що запчастина дешевше від оригіналу, але і не гірше. Але саме за те в оригіналі ви і платите - гарантія якості.
 
☭ = 卐 = Z
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин