MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
28.03, 16:28
28
+16 °С
Вітер: 1 м./с., Пд-С
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендарМагазин
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Національна асоціація мотоциклістів України

Переглядів: 42338
04.02.2011 р.
answerview
http://www.namu.org.ua/

Всеукраїнська громадська організація, створена 30 травня 2009 року, зареєстрована Міністерством юстиції України 13 квітня 2010 року, наказ № 757/5, внесена в Єдиний реєстр громадських формувань за № 3071
НАМУ є добровільною, неполітичною, неприбутковою і незалежною організацією, яка поширює свою діяльність на територію всієї України, і поєднує в своїх лавах тих, хто їздить на мотоциклах, скутерах, квадроциклах, а також тих, хто, хоча сам і не їздить, але цим цікавиться, поки що є "пасажиром", планує купити мотоцикл або скутер (квадроцикл).

Місія НАМУ

Захист прав та свобод водіїв двоколісних транспортних засобів, формування та поширення мотокультури, створення та підтримка позитивного іміджу мотоциклістів.

Програми НАМУ

Мотохелп” — всебічна допомога та взаємодопомога мотоциклістів на території всієї України на базі єдиної цілодобової диспетчерської служби.Програма працює дуже ефективно, докладніше тут: http://moto-help.livejournal.com/ ;
"Мотосейв" — соціально спрямована діяльність;
Дороги”(робоча назва) — ліквідація безпідставних обмежень на рух мототранспорту у містах, обладнання доріг з урахуванням особливостей мототехніки;
Аматорський мотоспорт” — створення умов для занять мотоспортом, у тім числі проведення змагань, для всіх бажаючих;
Майбутні мотоциклісти”(робоча назва) — підготовка дітей до оволодіння мототехнікою, зменшення дитячого травматизму на скутерах та малокубатурних мотоциклах.

Це офіційна інформація. Додам від себе неофіційно, оскільки я є членом НАМУ: хлопці, життя наше важке, проблем багато. НАМУ було створене для того, щоб полегшити вирішення проблем двохколісних, і поступово доводить своє значення (один Мотохелп чого коштує!). Але все одно нас поки що ще дуже мало. Тому запрошую усіх небайдужих до того, що відбувається на дорогах України, і хто бажає покращити цю ситуацію, приєднуватись до нас, разом ми - сила і здатні зробити своє життя кращим!
Змінено: 04.02.2011 р., Nord
like
good
bad
shockingly
04.02.2011 р. відповів для Nord  
answerview
Можно поподробнее о “Майбутні мотоциклісти”...
У него в чердаке живут большие летучие мыши))

Хороший асфальт на дороге не валяется! :)
like
good
bad
shockingly
04.02.2011 р. відповів для CBR  
answerview
http://www.namu.org.ua/proekti/sektor-roboti-zi-skuteristami
пока что только это.
like
good
bad
shockingly
10021971
04.02.2011 р. відповів для Nord  
answerview
Шо то я не вьезжаю - и шо ж теперь делать? 05_shok  Ты агитируеш на вступление членов или еще чего? Не пойму шо за танцы с бубеном.....
like
good
bad
shockingly
04.02.2011 р. відповів для 10021971  
answerview
Місія НАМУ

Захист прав та свобод водіїв двоколісних транспортних засобів, формування та поширення мотокультури, створення та підтримка позитивного іміджу мотоциклістів.


эт тип какая то организация,которая борется за мото в украине...оО
У него в чердаке живут большие летучие мыши))

Хороший асфальт на дороге не валяется! :)
Змінено: 04.02.2011 р., CBR
like
good
bad
shockingly
04.02.2011 р. відповів для 10021971  
answerview
Я не агитирую, я предлагаю вступление в ряды членов НАМУ. А там воля ваша. Например у вас в Харькове нет Мотохелпа, хотя он бы вам очень не помешал - почему не создать? Мы вам поможем чем можем.
А при чём тут танцы с бубеном? Ты чем-то недоволен?
like
good
bad
shockingly
10021971
04.02.2011 р. відповів для CBR  
answerview
Місія НАМУ

Захист прав та свобод водіїв двоколісних транспортних засобів, формування та поширення мотокультури, створення та підтримка позитивного іміджу мотоциклістів.


эт тип какая то организация,которая борется за мото в украине...оО


Телодвижения в мой адрес - подразумевают ответные телодвижения... Пока туман - направления движения непонятны. 03_biggrin
like
good
bad
shockingly
04.02.2011 р. відповів для 10021971  
answerview
Понял  30_crazy

Попросил аффтара разьяснить в теме,подождем,мож поведает что эт вообще такое  72_scratchoneshead
У него в чердаке живут большие летучие мыши))

Хороший асфальт на дороге не валяется! :)
like
good
bad
shockingly
10021971
04.02.2011 р. відповів для Nord  
answerview
Я не агитирую, я предлагаю вступление в ряды членов НАМУ. А там воля ваша. Например у вас в Харькове нет Мотохелпа, хотя он бы вам очень не помешал - почему не создать? Мы вам поможем чем можем.
А при чём тут танцы с бубеном? Ты чем-то недоволен?


Я всю жизнь чем то не доволен.. Но это мои проблемы. Ту тразговор об обществе , а не мне.
Создать - для чего? 03_biggrin  Нарисуй пирамиду власти, кто зачем и для чего.?
Змінено: 04.02.2011 р., 10021971
like
good
bad
shockingly
04.02.2011 р. відповів для Nord  
answerview
Я не агитирую, я предлагаю вступление в ряды членов НАМУ. А там воля ваша. Например у вас в Харькове нет Мотохелпа, хотя он бы вам очень не помешал - почему не создать? Мы вам поможем чем можем.
А при чём тут танцы с бубеном? Ты чем-то недоволен?


Все,понятно  01_smile

То Все - Парень предлагает обьеденятся в каждом городе для взаимопомощи в любых ситуациях в отношении мото
У него в чердаке живут большие летучие мыши))

Хороший асфальт на дороге не валяется! :)
like
good
bad
shockingly
04.02.2011 р. відповів для 10021971  
answerview
Пока туман - направления движения непонятны.

Читайте внимательно:
http://www.namu.org.ua/oseredki/kharkiv
http://www.namu.org.ua/about
like
good
bad
shockingly
04.02.2011 р.
answerview
Що таке Національна асоціація мотоциклістів України (НАМУ)?

НАМУ, це всеукраїнська громадська організація, яка відповідно до Закону України "Про об’єднання громадян", 30 травня 2009 року створена, а 13 квітня 2010 року зареєстрована Міністерством юстиції України. НАМУ є добровільною, неполітичною, неприбутковою і незалежною організацією, яка поширює свою діяльність на територію всієї України, і поєднує в своїх лавах тих, хто їздить на мотоциклах, скутерах, квадроциклах а також тих, хто, хоча сам і не їздить, але цим цікавиться, поки що є "пасажиром", планує купити мотоцикл або скутер чи квадроцикл.
Для чого створена НАМУ, яка її мета?

Метою НАМУ є захист законних інтересів мотоциклістів, а це включає в себе широкий спектр питань – дорожня безпека, відносини з ДАІ, мито на мотоцикли (скутери, квадроцикли), що ввозяться, тарифи на отримання категорії "А" та проходження технічного огляду, дорожній збір, навчання водінню мотоциклів, відстоювання інтересів мотоциклістів у судах і таке інше. Мотохелп, взаємодопомога, як на дорогах (ДТП) так і в будь-яких інших ситуаціях, наприклад перевезення або перегон мотоцикла, або під час мото мандрівки в незнайомій місцевості.


Думаю все понятно!
У него в чердаке живут большие летучие мыши))

Хороший асфальт на дороге не валяется! :)
like
good
bad
shockingly
04.02.2011 р. відповів для 10021971  
answerview
Власти как таковой здесь нет - тебе никто не может приказать. Просто есть организаторы всего этого действа. У вас - это Игорь Якудза. Всё. Есть понятное дело ещё пару человек которые назначены (ну скажем так - которым доверены) ответственные посты, например казначей или пресс-секретарь, но не более того, все остальные - волонтёры, как и я сам.
like
good
bad
shockingly
10021971
04.02.2011 р. відповів для Nord  
answerview
Пока туман - направления движения непонятны.

Читайте внимательно:
http://www.namu.org.ua/oseredki/kharkiv
http://www.namu.org.ua/about


Ну и шо ты хочеш сказать? Кроме Якудзы никого знакомого не увидел 08_lol  08_lol  08_lol
Вопрос тот же - кто чего, сколько и за чем?
like
good
bad
shockingly
04.02.2011 р. відповів для 10021971  
answerview
Давай ты с Якудзой пообщаешься. Поверь - он ответит на все твои вопросы. Так будет проще.
like
good
bad
shockingly
04.02.2011 р.
answerview
Ставши членом асоціації, ти отримаєш можливість:
мати підтримку по програмі Мотохелп на території всієї України а в перспективі і за її межами, адже НАМУ обов’язково вступить у FEMA, Федерацію європейських мотоциклетних асоціацій;
бути захищеним від міліцейського свавілля, оскільки НАМУ матиме свого представника в громадській колегії при Міністерстві внутрішніх справ та прямий зв’язок з командуванням Департаменту ДАІ МВС;
мати знижки від партнерів асоціації (юридичних осіб) на придбання їхніх продуктів, або користування їхніми послугами;
брати участь в змаганнях з мотоспорту, які організовуватиме НАМУ, незалежно від віку та досвіду – адже вони будуть організовуватися для непрофесіоналів;
брати участь в розбудові громадянського суспільства, конкретно мотоспільноти України подібно до європейських країн;
і багато чого іншого, що з'явиться в діяльності НАМУ — можливо саме завдяки ТОБІ!


p.s я извиняюсь за колво постов
У него в чердаке живут большие летучие мыши))

Хороший асфальт на дороге не валяется! :)
like
good
bad
shockingly
04.02.2011 р. відповів для CBR  
answerview
Некоторые здесь просто не привыкли проходить по ссылкам и читать что там написано. Ну то такое.
like
good
bad
shockingly
04.02.2011 р. відповів для Nord  
answerview
На то я пишу тут)
У него в чердаке живут большие летучие мыши))

Хороший асфальт на дороге не валяется! :)
like
good
bad
shockingly
10021971
04.02.2011 р. відповів для Nord  
answerview
Как понять 08_lol  08_lol  08_lol
Например у вас в Харькове нет Мотохелпа,


и это 08_lol  08_lol  08_lol

Просто есть организаторы всего этого действа. У вас - это Игорь Якудза.



Я в ступоре 08_lol  08_lol  08_lol  А ты кто посредник? 15_badgrin
like
good
bad
shockingly
10021971
04.02.2011 р. відповів для Nord  
answerview
Давай ты с Якудзой пообщаешься. Поверь - он ответит на все твои вопросы. Так будет проще.


Мне не понятна твоя роль в данном мероприяти...
like
good
bad
shockingly
04.02.2011 р. відповів для 10021971  
answerview
Просто оповестить нас...  01_smile
У него в чердаке живут большие летучие мыши))

Хороший асфальт на дороге не валяется! :)
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті