MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
29.04, 18:01
32
+21 °С
Вітер: 5 м./с., Пн-С
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Я хочу економічний і мочний скут!

Переглядів: 48781
10.04.2011 р.
answerview
Показати повідомлення
я хочу економічний і мочний скут!
поможіть шось підібрати у мене 1000 доларів від 100 до 150 кубів!
mc-sava
like
good
bad
shockingly
10.04.2011 р. відповів для caval  
answerview
я хочу економічний і мочний скут!
поможіть шось підібрати у мене 1000 доларів від 100 до 150 кубів!
вайпер сторМ 03_biggrin

а на щот японця або італійця?


08_lol  08_lol
краще підзбирай і купи сашку 150ку на доках 25_spiteful  25_spiteful

трохи дорогувато))

ну 2300зелених сашка 300сс на доках..сама надыйна і потужна в своему класі,140 їде,їсть 4літри..але вже на світофорі тебе якийсь лексус не дрюкне 25_spiteful
Honda dio 34 → Aprilia SR 50 →Viper Storm 150(нуего..последний раз был китай) →VW GOLF II CL 1.8 Mono [url=www.drive2.ru/cars/volkswagen/golf/golf_mk2/urbanracer
like
good
bad
shockingly
10.04.2011 р. відповів для urbanracer  
answerview
мочний  та економічний купуй тільки в комплекті з жигульом. 30_crazy


08_lol  08_lol  08_lol  59_rofl

мочний і економічний
25_spiteful  25_spiteful
і дорогий на доках правда 03_biggrin
25_spiteful

в мого друга є така апрілія оце дура))))класний скут но дорогий без доків від 1300 і вище))
mc-sava
like
good
bad
shockingly
10.04.2011 р. відповів для 10021971  
answerview
я хочу економічний і мочний скут!
поможіть шось підібрати у мене 1000 доларів від 100 до 150 кубів!

Априлия 100 куб ---4 такта , -80 -90 едет долго и легко,кушает бенза мало ,ресурс большой ,без доков конечно за эти деньги ,но за 50-ку прокатит   (движок спрятан под пластиком -выглядит как 50 куб)


Прокатило бы - щас не те времена настали....

Ты же её видел ...в Карпатах  (Седой Хонда...)---скажи классный весчь 18_good -ЮБР её еле обгонял  01_smile  12_cray
Ударим ЭНДУРО по бездорожью и разгильдяйству ....
Если рыбалка мешает работе ....---бросай работу......
like
good
bad
shockingly
10.04.2011 р.
answerview
мне нравется чтото с етого! 03_biggrin но конечно еше много хорошои техники 01_smileпервое фото ето ямаха как у мну в гараже
АКСЕССУАРЫ К СКУТЕРАМ http://vk.com/club56271548
Сообщество пенсионеров 19+ Владимиро...[URL=http://smayliki.ru/smilie-1048145799.html]http://s17.rimg.info/e254a8f60f5ee8e38a8dccc36961483f.gif[
Змінено: 10.04.2011 р., geely
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
10021971
10.04.2011 р. відповів для serui65  
answerview
я хочу економічний і мочний скут!
поможіть шось підібрати у мене 1000 доларів від 100 до 150 кубів!

Априлия 100 куб ---4 такта , -80 -90 едет долго и легко,кушает бенза мало ,ресурс большой ,без доков конечно за эти деньги ,но за 50-ку прокатит   (движок спрятан под пластиком -выглядит как 50 куб)


Прокатило бы - щас не те времена настали....

Ты же её видел ...в Карпатах  (Седой Хонда...)---скажи классный весчь 18_good -ЮБР её еле обгонял  01_smile  12_cray


Так тож было до регистрации..... Вещь обалденная конешно, но в законе - дорогая.
like
good
bad
shockingly
10.04.2011 р. відповів для serui65  
answerview
думаєш не пронюхають менти?
mc-sava
like
good
bad
shockingly
10.04.2011 р.
answerview
и еше главное надо брать скут на которыи можно наити запчасти 01_smile вот например на ямаху джог провод на спидометр негде не могу наити и стекло поворота! 02_sad
АКСЕССУАРЫ К СКУТЕРАМ http://vk.com/club56271548
Сообщество пенсионеров 19+ Владимиро...[URL=http://smayliki.ru/smilie-1048145799.html]http://s17.rimg.info/e254a8f60f5ee8e38a8dccc36961483f.gif[
like
good
bad
shockingly
10.04.2011 р. відповів для caval  
answerview
думаєш не пронюхають менти?

В данный момент (типа неразбериха опять с этой регой и т.д. )не очень останавливают 50-ки скуты ....,а в загалі -якщо переробити панель под 60 км в год. ,но тількі так якісно переробити -професійно....то може і пройде....-тобі вирішувати ,но скут класний 18_good
Ударим ЭНДУРО по бездорожью и разгильдяйству ....
Если рыбалка мешает работе ....---бросай работу......
Змінено: 10.04.2011 р., serui65
like
good
bad
shockingly
10.04.2011 р. відповів для caval  
answerview
думаєш не пронюхають менти?
ето до поры до времени а потом когда регу продлят,все будут на номерах а ты без номера.тормознут и уже не прокатит( А уменя 50) а захочеш зарегить без комплекта доков не зарегиш 100 кубов 06_question
АКСЕССУАРЫ К СКУТЕРАМ http://vk.com/club56271548
Сообщество пенсионеров 19+ Владимиро...[URL=http://smayliki.ru/smilie-1048145799.html]http://s17.rimg.info/e254a8f60f5ee8e38a8dccc36961483f.gif[
like
good
bad
shockingly
10.04.2011 р.
answerview
самый экономичный это ямаха пешком V zr,а моЧный это белорус,юмз,кировец 08_lol
like
good
bad
shockingly
10.04.2011 р. відповів для caval  
answerview
я хочу економічний і мочний скут!
поможіть шось підібрати у мене 1000 доларів від 100 до 150 кубів!
баян, такого не бывает! выбирай или
мочний
или
економічний
Club MUSTANG http://www.moto.com.ua/smiles/74_bb.gif
Змінено: 10.04.2011 р., MDV
like
good
bad
shockingly
10.04.2011 р. відповів для geely  
answerview
Ну и я вставлю свои 5 копеек.
Продал сузу сепию...Захотел такой же мощный, подрывной (у меня коза была легко и стрелка ложилась), но шоб меньше жрало (в режиме ручка вниз 4-5 л).
Взял в Адвенчере по рпспродаже Кивей партнер за 5192 грн. Что скажу-сейчас пробег 1000 км примерно (982). Расход реальный 1,8 л на 100 км. 4 такта, 110 кубов. Сталобыть регистрация 4как мотык и права категория А. Едет очень даже неплохо. 60-просто почти на холостых на 4-й. (суза уже ревела прилично). Вибрация присутсвует, но умеренная, после 70-уже больше, но не особо напрягает. Тяга просто неимоваерная. вдвоем на 4-й едет 40 по полю просто легко.
И самый главный плюс, почему и взял -колеса 17 дюймов. ПО нашим направлениям очень неплохо ездит, и попка не особо устает 03_biggrin
Конечно, со светофора все консервы отдыхают, но после 60 я дышу выхлопом 13_evil . Но я и большегт не ожидалш от 110 кубов.
Удачи в выборе!
р.с. В Адвенчере партнеры 2006 года выпуска... Смртреть все резинки и тормозные суппорта!!!!! Текут от времени!!!!!
like
good
bad
shockingly
10.04.2011 р. відповів для caval  
answerview
такой как у меня  18_good
Honda dio хз> zong shen cub 125> subasaki hayabusa 49.9

Лучше калымить в Гондурасе чем гондурасить на Калыме.
like
good
bad
shockingly
10.04.2011 р.
answerview
Может просто человек хотел ошибку допустил в слове? 01_smile
Хотел экономичный и Чмочный? 01_smile
Тогда эти два слова сходятся 01_smile
like
good
bad
shockingly
10.04.2011 р.
answerview
тупейшая тема)))) по-моему есть один неэкономичный скут это ранер 180 ну и мясные двухтактники. Любой 4т скут экономичный, неэкономичный это джип инфинити с расходом 20+ литров бенза
Я, конечно, презираю отечество мое с головы до ног — но мне досадно, если иностранец разделяет со мною это чувство.
© А.С Пушкин
like
good
bad
shockingly
10.04.2011 р. відповів для SERGEI  
answerview
Ну и я вставлю свои 5 копеек.
Продал сузу сепию...Захотел такой же мощный, подрывной (у меня коза была легко и стрелка ложилась), но шоб меньше жрало (в режиме ручка вниз 4-5 л).
Взял в Адвенчере по рпспродаже Кивей партнер за 5192 грн. Что скажу-сейчас пробег 1000 км примерно (982). Расход реальный 1,8 л на 100 км. 4 такта, 110 кубов. Сталобыть регистрация 4как мотык и права категория А. Едет очень даже неплохо. 60-просто почти на холостых на 4-й. (суза уже ревела прилично). Вибрация присутсвует, но умеренная, после 70-уже больше, но не особо напрягает. Тяга просто неимоваерная. вдвоем на 4-й едет 40 по полю просто легко.
И самый главный плюс, почему и взял -колеса 17 дюймов. ПО нашим направлениям очень неплохо ездит, и попка не особо устает 03_biggrin
Конечно, со светофора все консервы отдыхают, но после 60 я дышу выхлопом 13_evil . Но я и большегт не ожидалш от 110 кубов.
Удачи в выборе!
р.с. В Адвенчере партнеры 2006 года выпуска... Смртреть все резинки и тормозные суппорта!!!!! Текут от времени!!!!!

cпиб тебе!!!
mc-sava
like
good
bad
shockingly
10.04.2011 р. відповів для I_G_N_I_T_I-ON  
answerview
такой как у меня  18_good

всмисле дулан?
mc-sava
like
good
bad
shockingly
10.04.2011 р. відповів для poezdaty  
answerview
Может просто человек хотел ошибку допустил в слове? 01_smile
Хотел экономичный и Чмочный? 01_smile
Тогда эти два слова сходятся 01_smile

какиє ми остроумниє))маєш китайца і катаєся!
mc-sava
like
good
bad
shockingly
11.04.2011 р. відповів для caval  
answerview
Вся наша вельмишановна громада уклінно просить Вас, пане, як автора того опуса в назві теми, пояснити нам, нерозумним, що Вы взагалі мали на увазі, пишучи такі незрозумілі більшості громади речі. Слово "економічний" люди ще зрозуміли, криза, бензин дорогий, а от "моЧний," такому слову немає роз'яснення навіть у GOOGLE, там першим же рядком йде посилання на цю тему, тому не хочеться думати що слово це походить від російського "МОЧА." Опісля глибоких роздумів і спілкування з вищими силами населення нашого форуму все ж збагнуло що під цим словом Ви мали на увазі потужність. В підписі "транспорт" у Вас вказаний скутер HONDA об'емом 150сс, мабуть для багатьох це і був би розумний вибір надійного, економічного і достатньо потужного скутера. Але ж мабуть Вам хочеться більшого. Але вимушений сказати що за тисячу $ з потужних скутерів можливо купити лише брухт без документів, який десять років гнив на японському звалищі, весь був вигажений лайном місцевих собак та пометом  птахів. Або продукт китайського жовтого брата по розуму в з непоганим пробігом по Україні. Из економічного транспорта вибір більший, від скаженої альфи-дельти-актива до досить непоганого тайваню або та ж Японія або Європа в досить хорошому стані, свіжих років виготовлення. Ще й гроші залишаться на таке дороге зараз пальне. Але щоб бути модним - твій вибір нормальний велосипед. Ось подивися скільки плюсів: це в першу чергу здоров'я, бадьорий рух на велосипеді сприяє не тільки розвитку мязів та легенів, поліпшується кровопостачання до головного мозоку, що на мою думку буде дуже корисно для Вас. Також для людей знаючих, людина на доброму велосипеді буде виглядіти краще чим на старому скутері из запахом бензина. А саме головне, Ви на декілька років зникнете із цього форуму, тоді можливо  дурних запитань на цьому сайті стане менше не будуть прозивати форум "для тупих малолєток."

А через декілька років я радий буду зустріти тут здорового, розумного чоловіка який правильно вміє ставити запитання, вислухати, зробити правильний вибір.
Если будет день, значит тени не в счет,
Если харакири, то кривым мечом,
Если тушат свет, значит грех так грех,
Если минарет - значит выше всех.
like
good
bad
shockingly
11.04.2011 р. відповів для caval  
answerview
Может просто человек хотел ошибку допустил в слове? 01_smile
Хотел экономичный и Чмочный? 01_smile
Тогда эти два слова сходятся 01_smile

какиє ми остроумниє))маєш китайца і катаєся!

не умничай,хоть чуток научись писать,ато  09_ireful1
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин