MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
29.03, 04:09
44
+11 °С
Вітер: 4 м./с., Півд
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Я хочу економічний і мочний скут!

Переглядів: 48730
10.04.2011 р.
answerview
Показати повідомлення
я хочу економічний і мочний скут!
поможіть шось підібрати у мене 1000 доларів від 100 до 150 кубів!
mc-sava
like
good
bad
shockingly
11.04.2011 р. відповів для caval  
answerview
расход не большой 18_good нормально едет 20_drinks большие колеса
не знаю что ты имеешь ввиду под словом "дулан",но у меня zong shen cubbike 125s.Да,не европа,но своих денег стоит и без проблем можна поставить на учет!
Honda dio хз> zong shen cub 125> subasaki hayabusa 49.9

Лучше калымить в Гондурасе чем гондурасить на Калыме.
like
good
bad
shockingly
11.04.2011 р. відповів для A2995  
answerview
Вся наша вельмишановна громада уклінно просить Вас, пане, як автора того опуса в назві теми, пояснити нам, нерозумним, що Вы взагалі мали на увазі, пишучи такі незрозумілі більшості громади речі. Слово "економічний" люди ще зрозуміли, криза, бензин дорогий, а от "моЧний," такому слову немає роз'яснення навіть у GOOGLE, там першим же рядком йде посилання на цю тему, тому не хочеться думати що слово це походить від російського "МОЧА." Опісля глибоких роздумів і спілкування з вищими силами населення нашого форуму все ж збагнуло що під цим словом Ви мали на увазі потужність. В підписі "транспорт" у Вас вказаний скутер HONDA об'емом 150сс, мабуть для багатьох це і був би розумний вибір надійного, економічного і достатньо потужного скутера. Але ж мабуть Вам хочеться більшого. Але вимушений сказати що за тисячу $ з потужних скутерів можливо купити лише брухт без документів, який десять років гнив на японському звалищі, весь був вигажений лайном місцевих собак та пометом  птахів. Або продукт китайського жовтого брата по розуму в з непоганим пробігом по Україні. Из економічного транспорта вибір більший, від скаженої альфи-дельти-актива до досить непоганого тайваню або та ж Японія або Європа в досить хорошому стані, свіжих років виготовлення. Ще й гроші залишаться на таке дороге зараз пальне. Але щоб бути модним - твій вибір нормальний велосипед. Ось подивися скільки плюсів: це в першу чергу здоров'я, бадьорий рух на велосипеді сприяє не тільки розвитку мязів та легенів, поліпшується кровопостачання до головного мозоку, що на мою думку буде дуже корисно для Вас. Також для людей знаючих, людина на доброму велосипеді буде виглядіти краще чим на старому скутері из запахом бензина. А саме головне, Ви на декілька років зникнете із цього форуму, тоді можливо  дурних запитань на цьому сайті стане менше не будуть прозивати форум "для тупих малолєток."

А через декілька років я радий буду зустріти тут здорового, розумного чоловіка який правильно вміє ставити запитання, вислухати, зробити правильний вибір.


тему можно закрывать  03_biggrin
Я, конечно, презираю отечество мое с головы до ног — но мне досадно, если иностранец разделяет со мною это чувство.
© А.С Пушкин
like
good
bad
shockingly
11.04.2011 р. відповів для GriZzlis  
answerview
Главное чтобы топик все понял... Обычно уже не обращаешь внимания, а тут не выдержал, и "Тараса понесло"
Если будет день, значит тени не в счет,
Если харакири, то кривым мечом,
Если тушат свет, значит грех так грех,
Если минарет - значит выше всех.
like
good
bad
shockingly
11.04.2011 р. відповів для A2995  
answerview
Вся наша вельмишановна громада уклінно просить Вас, пане, як автора того опуса в назві теми, пояснити нам, нерозумним, що Вы взагалі мали на увазі, пишучи такі незрозумілі більшості громади речі. Слово "економічний" люди ще зрозуміли, криза, бензин дорогий, а от "моЧний," такому слову немає роз'яснення навіть у GOOGLE, там першим же рядком йде посилання на цю тему, тому не хочеться думати що слово це походить від російського "МОЧА." Опісля глибоких роздумів і спілкування з вищими силами населення нашого форуму все ж збагнуло що під цим словом Ви мали на увазі потужність. В підписі "транспорт" у Вас вказаний скутер HONDA об'емом 150сс, мабуть для багатьох це і був би розумний вибір надійного, економічного і достатньо потужного скутера. Але ж мабуть Вам хочеться більшого. Але вимушений сказати що за тисячу $ з потужних скутерів можливо купити лише брухт без документів, який десять років гнив на японському звалищі, весь був вигажений лайном місцевих собак та пометом  птахів. Або продукт китайського жовтого брата по розуму в з непоганим пробігом по Україні. Из економічного транспорта вибір більший, від скаженої альфи-дельти-актива до досить непоганого тайваню або та ж Японія або Європа в досить хорошому стані, свіжих років виготовлення. Ще й гроші залишаться на таке дороге зараз пальне. Але щоб бути модним - твій вибір нормальний велосипед. Ось подивися скільки плюсів: це в першу чергу здоров'я, бадьорий рух на велосипеді сприяє не тільки розвитку мязів та легенів, поліпшується кровопостачання до головного мозоку, що на мою думку буде дуже корисно для Вас. Також для людей знаючих, людина на доброму велосипеді буде виглядіти краще чим на старому скутері из запахом бензина. А саме головне, Ви на декілька років зникнете із цього форуму, тоді можливо  дурних запитань на цьому сайті стане менше не будуть прозивати форум "для тупих малолєток."

А через декілька років я радий буду зустріти тут здорового, розумного чоловіка який правильно вміє ставити запитання, вислухати, зробити правильний вибір.

шо тут писать? 06_question

+1  18_good  18_good  18_good  20_drinks
http://rghost.ru/54660510/image.png
Open your heart to Ukraine
Believe and pray
I wanna be happy today
No tears, no pain!
honda dio27->>yamaha gear->>piaggio nrg mc2->>Viper Tornado250
like
good
bad
shockingly
11.04.2011 р. відповів для caval  
answerview
Может просто человек хотел ошибку допустил в слове? 01_smile
Хотел экономичный и Чмочный? 01_smile
Тогда эти два слова сходятся 01_smile

какиє ми остроумниє))маєш китайца і катаєся!

А еще я в школе учился. 01_smile
like
good
bad
shockingly
hyuik
11.04.2011 р. відповів для caval  
answerview
Ну и я вставлю свои 5 копеек.
Продал сузу сепию...Захотел такой же мощный, подрывной (у меня коза была легко и стрелка ложилась), но шоб меньше жрало (в режиме ручка вниз 4-5 л).
Взял в Адвенчере по рпспродаже Кивей партнер за 5192 грн. Что скажу-сейчас пробег 1000 км примерно (982). Расход реальный 1,8 л на 100 км. 4 такта, 110 кубов. Сталобыть регистрация 4как мотык и права категория А. Едет очень даже неплохо. 60-просто почти на холостых на 4-й. (суза уже ревела прилично). Вибрация присутсвует, но умеренная, после 70-уже больше, но не особо напрягает. Тяга просто неимоваерная. вдвоем на 4-й едет 40 по полю просто легко.
И самый главный плюс, почему и взял -колеса 17 дюймов. ПО нашим направлениям очень неплохо ездит, и попка не особо устает 03_biggrin
Конечно, со светофора все консервы отдыхают, но после 60 я дышу выхлопом 13_evil . Но я и большегт не ожидалш от 110 кубов.
Удачи в выборе!
р.с. В Адвенчере партнеры 2006 года выпуска... Смртреть все резинки и тормозные суппорта!!!!! Текут от времени!!!!!

cпиб тебе!!!

сам ты спиб=D
like
good
bad
shockingly
11.04.2011 р. відповів для caval  
answerview
я хочу економічний і мочний скут!
поможіть шось підібрати у мене 1000 доларів від 100 до 150 кубів!


Мочный и экономичный это тебе надо смотреть в сторону электро, только добавь ещё "0" после 1000 ! 03_biggrin
like
good
bad
shockingly
11.04.2011 р. відповів для caval  
answerview
САМЫЙ МОЧНЫЙ МАПЕД В МИРЕ, ЭКОНОМИЧНЫЙ, НЕ ДОРОГОЙ, А МОЧИ ШО У БЫКА
http://motochopper.km.ua/?dep=23&w=show_model&top_id=31&model=41
like
good
bad
shockingly
11.04.2011 р. відповів для rapside  
answerview
Да, Delta Hayabusa 2 15_badgrin тут только одно названия о многом говорит! Приставка Hayabusa 2 явно говорит о том , что мопед действительно очень КРУТОЙ!
Змінено: 11.04.2011 р., maksmm
like
good
bad
shockingly
11.04.2011 р. відповів для rapside  
answerview
самый мочный мапед в мире, экономичный, не дорогой, а мочи шо у быка

аааа отжег 59_rofl китайская хаябуса 30_crazy
Змінено: 11.04.2011 р., Devais
like
good
bad
shockingly
11.04.2011 р. відповів для caval  
answerview
за свои деньги мож взять  keeway arn 150
Стоит по акции почти 7к , едет 120 (я лично со своего розгонял 110 , дальше уже туго)
Бенз хавает 2,5 -3 литра (если ездит не более 80-ти)
Пластик отличный(Джапанский  03_biggrin ) Двигател 158
Вопшем то что тебе нада  03_biggrin  03_biggrin
keeway arn 150 (продан)
like
good
bad
shockingly
11.04.2011 р. відповів для rapside  
answerview
САМЫЙ МОЧНЫЙ МАПЕД В МИРЕ, ЭКОНОМИЧНЫЙ, НЕ ДОРОГОЙ, А МОЧИ ШО У БЫКА
http://motochopper.km.ua/?dep=23&w=show_model&top_id=31&model=41



кЕтайская версия бусы  03_biggrin  08_lol
keeway arn 150 (продан)
like
good
bad
shockingly
11.04.2011 р. відповів для urbanracer  
answerview
6 литров, серёзно????
у меня 4 и уже космос для меня)
I love you BMW 7 series,Audi RS6 and auto drift)
like
good
bad
shockingly
11.04.2011 р. відповів для ArturDio34  
answerview
6 литров, серёзно????
у меня 4 и уже космос для меня)

у м яна 34ке менше 5литроф небыло..потому как ручка либо ОН либо ОФФ 25_spiteful  25_spiteful
фирштейн??..на априлке также..постоянно даю просраццо! 30_crazy
Honda dio 34 → Aprilia SR 50 →Viper Storm 150(нуего..последний раз был китай) →VW GOLF II CL 1.8 Mono [url=www.drive2.ru/cars/volkswagen/golf/golf_mk2/urbanracer
like
good
bad
shockingly
11.04.2011 р. відповів для urbanracer  
answerview
а что ето за апарат на нижнеи фотке?

моя мечта -Aprilia Sportcity 250 i.e

25_spiteful  25_spiteful  25_spiteful


смотреть до конца 30_crazy

это только мне показалось что видео ускореное? 30_crazy
Когда злые геи отнимут мопед
И штраф мне впаяют ужасный,
Достану с сарая я свой лисапет
И жизнь снова станет прекрасной!
(c) Motor50

Dmitry KarasjukСоздайте свою визитку
like
good
bad
shockingly
11.04.2011 р. відповів для urbanracer  
answerview
а что ето за апарат на нижнеи фотке?

моя мечта -Aprilia Sportcity 250 i.e

25_spiteful  25_spiteful  25_spiteful


смотреть до конца 30_crazy


Шото мелко ты плаваешь тип,надо такое хотеть..  01_smile
К-9 джикс можно сказать мой предел мечтаний после Honda NR 750 25_spiteful

Honda dio af28(сезон 2007)>Honda dio af 35(сезоны 2007-2008)>Yamaha Jog\Honda Dio Fit(сезон 2009)>Peugeot Speedfight2 (сезон 2009)>Honda NS 50F(сезоны 2009-2010)>Gilera Typhoon(сезоны 2010-2011)>Husqv
like
good
bad
shockingly
11.04.2011 р. відповів для Rom4ik  
answerview
а что ето за апарат на нижнеи фотке?

моя мечта -Aprilia Sportcity 250 i.e

25_spiteful  25_spiteful  25_spiteful


смотреть до конца 30_crazy


Шото мелко ты плаваешь тип,надо такое хотеть..  01_smile
К-9 джикс можно сказать мой предел мечтаний после Honda NR 750 25_spiteful



хих.. 30_crazy  мечтать то можно даже о СИБИРе литровом но толку ТО 17_wink ..?
если б была зарплата как в Європе то можно было б (а с такими ценами на бенз +обслужывание такой апарат +тАчко будет нелегко обслужывать 27_dash )
я вот реально смотрю што можно было б купить штоб для города хватало и економным было и немношко можно было пошалить... 04_blush
на старые моты 400ки-600ки 90х годов чот не вставляет..года все таки...хоть и японец..а на новое надо бабла как на среднюю ТачКо 30_crazy
хотя замечаю сколько взрослею мнения меняютсо...поживем увидим 25_spiteful  30_crazy  17_wink  42_friends
Honda dio 34 → Aprilia SR 50 →Viper Storm 150(нуего..последний раз был китай) →VW GOLF II CL 1.8 Mono [url=www.drive2.ru/cars/volkswagen/golf/golf_mk2/urbanracer
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин