MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
20.04, 19:07
44
+14 °С
Вітер: 0 м./с., Пн-З
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Китайские скутеры на больших колёсах (16") Клон Honda SH 150cc

Переглядів: 562850
03.05.2008 р.
answerview
Показати повідомлення
Обсуждения китайских скутеров класса Honda SH:

Жидкостное охлаждение двигателя:
1. Keeway Outlook, Stels Outlander (один скутер под разными названиями) (фото №3)
2. Альфамото E-Charm (фото №7)

Воздушное охлаждение двигателя:
1. Viper Omega, Kanuni Aspire (один скутер под разными названиями) (фото №6) (см. данную ветку)
2. Skymoto Asia (фото №1)
3. Viper Fly 150 (фото №9)
4. Baotian Citibike (фото №5)
5. G-Max SH, Ракета-мото Diamond ZN150T-18 (один скутер под разными названиями) (фото №2)
6. Stingear XY200T-7 (фото №8)
7. KYMCO Agility City R16 (фото №4)
8. KYMCO People (фото №10)
9. KYMCO People S (фото №11)

Размеры ремня вариатора: 906-22.5 мм
См. также ветку: Сравнение китайских копий SH 150
Змінено: 18.01.2015 р., tsinik
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
05.05.2015 р.
answerview
Сьогодні проводив не великий ремонт свого скутера,трісло кріплення морди,метал всього 2мм товщоною китайці зараза економлять на всьому 13_evilВідєднав влю електрику щоб добратися до кріплення зразу попідписува яка фішка куди йде поїхав на на завод до дядяка там вони твердопаливні котли виготовляють короче все гарно обварили не то шо китайці насмаркали що ледве тримається.Приїхав додому почав все встановлювати,попідклювач електрику провертаю ключ зажигання опа результат нульовий приборка не світиться,повороти та стоп не працює сигналізація теж думаю приїхали напевно щось замкнуло коли все розєднував.Почав перевіряти всі контаки все ок. поміняв предохранитель в морді результат нульовий короче лізав,лізав нічого не помогло.Пізніше нагадавля що ще один предохранитель стоїть біля акамулятора,зняв унітаз він в мене захований в передній частині і щоб до нього добратися потрібно знімати сідушку з унітазом плюс ще пластік з переду між ногами короче добравля поміняв і вуаля все працює думаю ху пронесло.Заодно підтягнув рульову рейку хоча шату раніше не помічав і був приємно здивований коли проїхався по нерівностям йде тепер набагато м'ягше руль тепер не трусить як колись,появилась пружність короче я тепер задоволений,хоча руль тепер трошки став тугіше ходити але це напевно з непривички.
1
like
1
good
bad
shockingly
21.05.2015 р.
answerview
Привіт!Запропонували такий ось скутер VIPER FLY 150 рік випуску 2007,прикол в тому що хазяїн скутера мені доказує що там корейський чи японський мотор 59_rofl на карбюраторі написано Made in Japan але китайози напишуть все що завгодно аби тільки продавалось!Мені цікаво який я там дійсно стоїть мотор?Китайський чи смішно навіть казати якийсь інший?І взагалі чомусь про цю модель дуже мало інформації
Змінено: 21.05.2015 р., romario79
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
odessa забанений
21.05.2015 р. відповів для aser  
answerview
..Что касаемо кубатуры. Переход с 150 на 200 или 250 кубиков тебя сильно разочарует. На 250 кубов хорошо переходить с полтинника. А со 150 прямой путь на 400 - 500 - 650..       Ну да,я с сш150 пересел на сш 300 разница очень ощутима!Остался в том же размере а мощности в два раза больше почти,даже нет смысла дальше,что то искать,все остальное диваны.
Итальянский самолет рулит.
http://m.zk.fm/song/1535636
like
good
bad
shockingly
21.05.2015 р. відповів для romario79  
answerview
Привіт!Запропонували такий ось скутер VIPER FLY 150 рік випуску 2007. Мені цікаво який я там дійсно стоїть мотор?Китайський чи смішно навіть казати якийсь інший?І взагалі чомусь про цю модель дуже мало інформації

Там стоит обычный 157-й моторчик-воздушник. Пишут мощность 7кВт. Но дай бог, если там реальных 7,5 - 8 лс. А карбюратор может стоять и японский, но толку-то? Моторесурс у воздушников всё равно небольшой - дай бог на два сезона...
like
good
bad
shockingly
21.05.2015 р. відповів для odessa  
answerview
...все остальное диваны.

Имею и табуретку на 16" колёсах, и диван. Если исходить из философии скутера "максимум комфорта" - диваны на голову выше табуреток. А табуретки на больших колесах с мизерным поседельным пространством уже ближе к дорожным мотоциклам.
like
good
bad
shockingly
odessa забанений
21.05.2015 р. відповів для aser  
answerview
Так в твоем видео и показано,что диван хорошо чувствует себя за городом.В городе нужна компактность+больший радиус колес и хорошие динамические показатели.У меня кофр на 35 литров вполне достаточно.Да и тема же ведь про большие колеса.И нет ни какой признанной философии скутериста о максимуме комфорта,есть скутер и есть максискутер в котором комфорта больше.
Итальянский самолет рулит.
http://m.zk.fm/song/1535636
Змінено: 21.05.2015 р., odessa
1
like
1
good
bad
shockingly
26.05.2015 р.
answerview
Так же пересел с СИМ Симфони 150, на Сильвер Винг 600. Что Вам сказать, - ощущения весьма разные. На Сильвере - очень комфортно ехать, а вот ползать по пробкам Киева - сподручней на Симфонии. Между светофорами - все равно на какой кубатуре соваться, главное - что б аппарат не тяжелым был и юрким. Симфони - и по ямам лучше скачет,- сказывается малый вес и 16 колеса. Так что кубатура в городе - ой как спорный вопрос.
SW 600, MINI MOKIK RIGA.
like
good
bad
shockingly
01.06.2015 р.
answerview
с СИМ Симфони 150, на Сильвер Винг 600. Что Вам сказать, - ощущения весьма разные.

ыы 30_crazy  так что тут сравнивать то?  01_smile
like
good
bad
shockingly
04.06.2015 р.
answerview
Друзі цікавить таке запитання чи можна на 150 куб.китайському скутері з повітряним охолодженням поїхати на відстань 100км в одну сторону з пасажиром?.Не важко буде йому?.
Також цікавить через який інтервал міняти ремінь варіатора?.В мене стоїть Gates Powerlink 906x22.5мм де можна такий придбати?.
На даний момент пробіг в мене 5600км.
Буду вдячний за відповідь!.
Змінено: 04.06.2015 р., Vetal19893
like
good
bad
shockingly
04.06.2015 р. відповів для Vetal19893  
answerview
До 10 тисяч пробігу можеш їхати хоч на тисячу головне що попа витримала 03_biggrin
Вчора їздили на рибалку за 90 км, напарник був на китайському 2009 року скутері 72 куб - дві години і на місці 31_bigboss
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 04.06.2015 р., User
like
good
bad
shockingly
04.06.2015 р. відповів для Vetal19893  
answerview
Gates Powerlink вважаються хорошими ремнями. Я не знаю який у мене стоїть (до варіатора не лазив), але майже 8 тисяч і проблем не відчуваю. На запас купив Bando- теж хвалили.
век живи-век учись
like
good
bad
shockingly
05.06.2015 р. відповів для User  
answerview
20_drinks Дякую Ви мене заспокоїли,а то жінка просила завести до Львова якраз була жара десь градусів 32°с але я не ризикнув думаю ще перегрію плюс з переду був чемодан щей кульок в унітазі всього разом 35кг плюс ми 125кг хоча дорога супер траса Київ-Чоп їхати одне задоволення.
І ще таке як думаєте яку швидкість тримати по трасі щоб не шкодити мотору я більше 70км ніколи не даю це якраз 5000-5100 об.хв максималка 90-95км і оберти 6500-6700.
Дякую 20_drinks
like
good
bad
shockingly
05.06.2015 р. відповів для Vetal19893  
answerview
Я на 125 скутері їздив всього кілька раз, 70 то малувато для 150 кубів, можна 80 без проблем, 90 то тільки тимчасово бо перегріється по спеці мені здається. Взагалі найкращі оберти в районі 5,5-6 тисяч.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
06.06.2015 р. відповів для valeri  
answerview
Не спорю ремні ремні Gates особливо на автомобілях рахуються одні з найкращих.
Думаю провести інспекцію ремня на 6тис.км інтересно скільки міліметрів зносу повино бути щоб міняти ремінь?.
Знайшов свій ремінь тут http://scooterhouse.com.ua/powerlink-gates-china/7763-remen-variatora-906-225-honda-sh125150-powerlink.html але щось підозріло низька ціна напевно шо не оригінал?.
Що хто скаже?.
like
good
bad
shockingly
06.06.2015 р. відповів для Vetal19893  
answerview
наверняка хороший ремень HONDA-BANDO,но дешевым небывает
http://www.moto.ks.ua/work/bando.php
хотя сам езжу на таком
http://yurimota.com.ua/remen-variatora/athena-remni-variatora/22-1-918-athena.html
[URL=http://pr-cy.ru/speed_test_internet/]http://s.pr-cy.ru/speedtest/AAE1rgAAxqUABlem8ow.png
Змінено: 06.06.2015 р., loki3185
like
good
bad
shockingly
06.06.2015 р. відповів для loki3185  
answerview
Дякую за силку 20_drinks ціна звісно кусюча була б у мене Хонда СШ купив би полюбому,а на китайця тим більше на зиму буду продавати,жаба задушить.Цікаво що означає останя цифра 906-22.5-30-10?.Перша довжина,друга ширина,третя кут нахилу,а 10 що таке?.
like
good
bad
shockingly
06.06.2015 р. відповів для Vetal19893  
answerview
угол наклона 10 ,а третья без понятия
[URL=http://pr-cy.ru/speed_test_internet/]http://s.pr-cy.ru/speedtest/AAE1rgAAxqUABlem8ow.png
like
good
bad
shockingly
06.06.2015 р. відповів для loki3185  
answerview
А я думав що 30 це угол наклона 19_negative
like
good
bad
shockingly
07.06.2015 р. відповів для Vetal19893  
answerview
Максимальний крутящий момент по характеристикам при 6000 об. От і їдь на таких обертах.  А яка вийде швидкість залежить від ширини ремня варіатора. Як трошки підтертий то швидкість трохи менша.
век живи-век учись
like
good
bad
shockingly
07.06.2015 р. відповів для valeri  
answerview
Та ну при 6тис.обертів мотор жужить так пристойно шкода скутера.Я знаю крейсерська швидкість визначається так 2/3 від максимальної тобто їде він в мене 90-95,получається крейсер 60км до речі при такій швидкості дуже приємно працює мотор.
А наприклад якщо їхати проти сильного вітру більше 6000 обертів він в мене не набирає і швидкість 85км.Швидкість тримається на тому самому рівні що й після обкатки получається що ширина ремня залишилася на тому самому рівні?.Скоро проведу інспекцію тоді відпишусь!.
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин