MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
20.04, 12:33
32
+14 °С
Вітер: 1 м./с., Схід
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Двигатель от Yamaha Maxter 150, проконсультируйте если можете

Переглядів: 11196
02.11.2011 р.
answerview
Добрый день, мне достался двигатель со всем навесным от ямахи макстер. Состояние было не известное. Вчера я разобрал его полностью, знаю проблемные места это редуктор в нем и генератор.
ни какого мануала по нему у меня нет буду благодарен если кто-то поможет с этим так как при сборке есть вопросы.
Разборка показала кольца отличные поршень тоже диаметр 69,5 сам цилиндр до средины хороший а вот юбка цилиндра дает большой зазор по диаметру в полтора милиметра, но думаю ездить буду, помпа крыльчатка у него расположена на распредвале с ней все гуд все подшипники колено люфтов нет задний редуктор тоже все хорошо но вот сцепление само разноцветное колодки миллиметра 4 а вариатор сам юлой, наверно его нужно менять? на крыльчатке вариатора конус хороший ремень почти новый стоял

НЕ МОГУ открутить на нем суппорт и задний тормозной диск снять стоят шурупы02_sad вопрос? на мопеде не могу снять генератор так как у меня нет головки с тонкой стенкой и можно ли при установленном генераторе варить? варю я дуговой бытовой сваркой.Думаю приварится к болтам чем то и открутить те шурупы знаю что на суппорте стоят манжетки резиновые постараюсь не перегреть.

И вот основной вопрос? в макстере стоит электро спидометр, то есть стоит не трос от привода а идет провод, если его снять будит ли влиять это на работу двигателя? вопрос зачем? двигатель ставится на мопед другой и в нем стоит обычный трос спидометра.

Прошу если что знаете подскажите а и с чего можно поставить туда вариатор? цена... китай подошел бы
до этого я занимался только 157 китаем и 139 вот теперь хочу пересесть на макстеровский мотор 152 кубика
like
good
bad
shockingly
02.11.2011 р. відповів для Odejalo  
answerview
ти написав не сумісні речі:
"Разборка показала кольца отличные поршень тоже диаметр 69,5 " це розмір 2го ремонту мотора ямаха 250куб а не 150."
оскільки в тебе помпа на розпредвалі, то в тебе 125-180кубовий мотор, тому розмір поршня ти дав неправильний.
в мене є майже всі деталі на 125-150-180-250куб мотори ямахи, нові і бу. пиши конкретно що потрібно
http://www.moto.com.ua/admoto/
http://www.moto.com.ua/admoto/
Змінено: 02.11.2011 р., IGOR1
like
good
bad
shockingly
02.11.2011 р. відповів для IGOR1  
answerview
простите, не обьясню чего так написал 59,5 правильно на цилиндре маркировка 152 см
like
good
bad
shockingly
02.11.2011 р. відповів для Odejalo  
answerview
В мене такій апарат)))))

Гену нічого не повинно статися, то неможна із підключеник АКБ варити.

Спідометер не впливає на роботу двигуна, сам їздив без спідака більше року, цим літом нарешті налагодив усе.

Якщо будуть питання то звертайся.

П.С. за запчастинами мож звертатися до Ігора, сам у нього брав реле і ген(хоче генератор був у нормі, то все реле голову морочило, тож можу продати) (не реклама, просто ця людина дійсно допомогла вирішити проблему)
like
good
bad
shockingly
03.11.2011 р.
answerview
все я раскрутил с помощью болгарки и металлической пластины))
Это очень хорошо что спидометр не влияет ни как

у кого то есть книжка какая то?? ну выложите пожалуйста
1)сколько в картер лить масла и вязкость его
2) сколько лит в редуктор масло и его вязкость
3) сколько заливать охлаждающей жидкости в пустой мопед
4) какой зазор на клапанах
5) куда стрелочка на поршне должна показывать? (обычно на выпускной)
6) на звезде распредвала есть два отверстия они должны быть горизонтально цилиндру а что указывает где третья метка которая должна быть в верху02_sad

7)Что показывает на приборной жк дисплей что делает кнопка возле ЖК дисплея и что за красны диод возле нее и как показывает одновременнно бензин и заряд аккумулятора одной стрелкой
like
good
bad
shockingly
03.11.2011 р. відповів для Odejalo  
answerview
Лови мануал 20_drinks

1)Заливав десь 1.2, 1.3 літри. Лив XADO Atomic Oil 10W-60 4Т MA але чередував з лікві молі 10В40. Багато хто говорить що хадо погане, але в мене на нього немає ніяких нарікань, після першої заміни кілометрів після 150-200 відчулися зміни, двигун працював тихіше і не перегрівався навіть у 40+ градусів на вулиці. Але це вибір кожного лить чи не лить.

2)В редуктор 150-200 грам по мануалу 150. Моторне заливати не ризикнув тому залив 80в90 для автомобільних коробок.

3)За антифріз не знаю бо ще не міняв, але думаю в мануалі є, сам мінятиму після зими перед продажем.

4) знайдеш у мануалі. с 62

5)Стрілка так як і зазвичай вниз, там можна і по розміру виточок для клапонів визначитись.

6) у самого головка зараз розібрана, там є не отвір а стрілочка, у мануалі на сторінці 106 знайдеш.

7) кнопкою вибираєш режими одометра загального і денного, також збивається денний пробіг, наводяться часи, скидається попередження про заміну масла. Але якщо не буде підключений спідометер то працюватиме лише годинник. Стрілка зазвичай показує пальне, але іноді бігає туди сюди 01_smile завжди всі дивувались, при вимкненні запалення показує заряд в момент вимкнення (але він не точний, в самого стоїть МК 05, там хоч реальнішу ситуацію показує.)

Архів з мануалом на 2 частини розбив бо не закидає 21 мегабайт((((
Прикріплені файли
rar
11.91 мБ.
like
good
bad
shockingly
03.11.2011 р. відповів для Odejalo  
answerview
Друга частина 01_smile
Прикріплені файли
rar
8.68 мБ.
like
good
bad
shockingly
03.11.2011 р. відповів для pmlp  
answerview
ну да,а че?
like
good
bad
shockingly
03.11.2011 р. відповів для Odejalo  
answerview
Якшо на дефа ставить то доведеться конкретно усилювати раму, ставити нормальну вилку!!! та і радіатор важко буде втулити. Вібрація від цього двигуна сильна тож може все розпадатися! Але якщо все правильно зробити то буде ракета!!! Задумка крута))))
like
good
bad
shockingly
03.11.2011 р. відповів для kolyan6699  
answerview
Большое спасибо сейчас буду качать то что вы мне скинули
like
good
bad
shockingly
03.11.2011 р. відповів для pmlp  
answerview
Да точно тормоза треба дебелі, навіть тих що на макстері стоять іноді не вистачає 01_smile
Ну а от якщо є бажання і вміння  то можна тулить. Он у інеті скільки можна знайти переробок з діо і джогів у які ставлять з маджесть 250 двіжкі.
like
good
bad
shockingly
03.11.2011 р.
answerview
у верять не буду что ни чего ни где не развалиться, делать буду точнее я уже этим занимаюсь. Все прикинуто. как будит ездить посмотрим
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин