MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
20.04, 13:11
28
+15 °С
Вітер: 0 м./с., Пд-С
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Дача, сад, город

Переглядів: 133550, модератор: User
User модератор теми
15.11.2013 р.
answerview
Показати повідомлення
Мабуть в багатьох є якийсь кусок землі чи приватний сектор.
В мене дача 17 соток. Раніше якось само все росло, а останніми роками в зв'язку з "глобальним потеплінням" багато чого просто засихає 02_sad
Хочу зробити якесь примітивне зрошення 01_smile
Криницю викопав (15м)
Купив насос http://megapompa.com.ua/p22161427-nasos-dlya-kolodtsev.html
і Бак 1 куб http://evroplast.in.ua/vertikalnye/1000-litrov.html
Візок на днях візьму http://olanmarket.com/index.php?route=product/product&path=65_132&product_id=437
А ось зі шлангами і причандалами до них не розберуся 06_question (треба десь метрів 50).
Може хтось вже користується? який вибрати шланг і пістолет?

Ну а крім того давайте обговорювати тут всі питання по темі: від обрізування дерев до боротьби з кротами(не плутати з футболом 03_biggrin ).
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 17.11.2015 р., Vervet
like
good
bad
shockingly
1••26272829303132••50
10.03.2018 р.
answerview
если китайка 1000 моточасов отработает
відпрацює... головне, як і з мотоциклами - не брати найдешевшу... а так весь китай із середніми цінами і вище - працює добре і довго.
☭ = 卐 = Z
like
good
bad
shockingly
10.03.2018 р.
answerview
как вариант - взять моторсич. но они, моторчики 2т.... трахи с плясками. не прикатаешь - не поедешь. хускварну и штили - дорого. если для мелкого домашнего пользования - хватит и китайщины нонеймовской. режим сучкореза они выдерживают. если валить нагрузку полную - то может клинануть
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
like
good
bad
shockingly
11.03.2018 р.
answerview
как вариант - взять моторсич.
эээ... глянул цены в офф магазине - 470-475 за  8к грн 05_shokпри том я совсем не уверен что внутри не китайдырчик сродни тем что за 1к. да за эти деньги 2 штиля можно взять... 270 - по 3к грн, как штиль +-.

+ даже если там что-то свое - оно вполне может быть таким же "качественням и аккуратным", как и их примусы.

какие-то штили на олх на равне с китайками идут - но, похоже, китайчатина "под штиль" (местами - написано "точна копия".

но они, моторчики 2т....
да понятно что 2т, 4т в бюджетках не особо встретишь.

в общем, наверное, буду ориентироваться на наличие СЦ в городе при покупке, и возможность купить с 30см шиной (45-50см для домашнего пользования, как по мне - нафиг не надо, или я ошибаюсь?).
like
good
bad
shockingly
12.03.2018 р.
answerview
(45-50см для домашнего пользования, как по мне - нафиг не надо, или я ошибаюсь?).zrizrijя
якшо метрові в діаметрі дерева валити будеш, то треба 50см)

п.с. а б\у Штіля ще мона взяти, оріга - за 3,5-4к грн. То вічна пилка.
☭ = 卐 = Z
Змінено: 12.03.2018 р., hitmanhunter
like
good
bad
shockingly
12.03.2018 р.
answerview
б/у - лотерея. не факт что ЦПГ не убитая (а убить с дуру легко). тем более - по цене 3 новых китайцев...
like
good
bad
shockingly
18.03.2018 р.
answerview
в общем, в местном магазинчике мотозапчастей и бензотехники взял "беларусского китайца" от МТЗ, МБП-4300. 58 кубиков, 4.3 кВт, гарантия на магазин (вроде адекватные, да и обращаюсь туда не первый раз). 1300 грн.

сразу попросил поставить шину покороче (вместо 18" - 16" гудлаковская, хотя я бы взял еще короче), и купил штилевский цепок.

еще надо по гаражу пошуршать на предмет веретенки (была где-то) и отработки для цепи, и докупить 2Т масла. и если будет погода - на выходных буду испытывать в деле.
like
good
bad
shockingly
19.03.2018 р.
answerview
и отработки для цепи
мінералка сама проста  на розлив 30грн\л )
а відпрацьоване масло дуже токсичне для людини і природи. 
один знайомий напиляв вишневої тирси, і коптив сало, а потім згадав шо у пилці відпрацьовка була 03_biggrin
☭ = 卐 = Z
like
good
bad
shockingly
19.03.2018 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
мабуть, справа навіть не в токсичності. у мене чорним по білому в паспорті цього "штиля" було прописане: не використовувати відпрацьовану оливу, так як металеві частини виведуть з ладу помпу. не вважаю, що відработка якость покаже себе на дровах. а ось насос може клина піймати... ймовірно.
так що на саму найдешевшу мінералку витратитись - спокійніше й надійніше буде
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
like
good
bad
shockingly
19.03.2018 р.
answerview
тоже вариант. тем более нормальной отработки (из мотоцикла - с небольшой наработкой, и не после обкатки) по-моему у меня в хозяйстве нет (где-то была но где и осталась ли - вопрос).

к слову, да, надо на локальный авторыночек будет подъехать/подойти (как раз буду там), там нечто разливное непонятного происхождения должно быть занедорого. во всяком случае - "нигрол" (если верить этикетке, на деле - черное хренпоймичто которое при +5 спокойно набирается в шприц а не ковыряется отверткой) стоило 20 грн.

а еще у меня где-то валялась веретенка (залил в вилку пока не приобрел вилочное).
Змінено: 19.03.2018 р., NiTr0
like
good
bad
shockingly
20.03.2018 р.
answerview
у когось вдавалось виростити "пекінську" капусту у себе на ділянці?)
п.с. бо в минулому році і "цвітна" чомусь не вродила 06_question
☭ = 卐 = Z
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
22.04.2018 р.
answerview
Купив від мурашок https://zelenasadyba.com/index.php/uk/zasobi-zakhistu-roslin/insecticides/muravnet-v-g

Реально мурашник зникає чрез 30 хвилин - читікають чи дохнуть не поняв
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
22.04.2018 р.
answerview
опробовал сегодня таки бензопилу.
пилит хорошо (акацию 15-20см диаметром срезала нормально за минуту-две). мелочевку режет вообще мигом.
цепь штилевская первые час-полтора активно тянулась, потом - перестала.
масло М8 для цепи - жидкое, слишком много его на цепь льется. как результат - все засирается смесью опилок, сока и масла. хотя, как говорит интернет, подача регулируется, надо будет поискать винт, покрутить.

сегодня за 3-3.5 часа расчистил несколько соток поросли разного диаметра (шелковица, клен, акация, бузина, вишня), порезал на удобные 1.5-2м куски. на следующих выходных, думаю, дочищу уже.

один минус - приличная вибрация, на правой руке большой палец немного онемел через пару часов... ну и карбюратор как-то непонятно работает (вроде начал беднить на холодную на средних оборотах), посмотрю еще, если что - подрегулирую.
Змінено: 22.04.2018 р., NiTr0
like
good
bad
shockingly
23.05.2018 р.
answerview
А скільки кВт/к.с. брати мотокосу?
Косити потрібно буде не багато - до 5-7 соток 1-2 разів у міс., але умови складні (кущі, старі бур'яни, місцями і пеньки, гілки, дроти у траві 03_biggrin і т.п.)
☭ = 卐 = Z
Змінено: 23.05.2018 р., hitmanhunter
like
good
bad
shockingly
24.05.2018 р.
answerview
 всім дякую за рекомендації, поспілкувався з косарями, висновок такий - не важливий бренд, важливо шоб він був старий (довго на ринку), зрозуміло шо не брати саму дешеву)) і кубатуру не менше 40с

п.с. взяв 52сс 21_umnik
☭ = 卐 = Z
Змінено: 24.05.2018 р., hitmanhunter
like
good
bad
shockingly
10.08.2018 р.
answerview
Хтось перевозив мотокосу мотиком? Взагалі чи це дозволено правилами, і як краще це зробити?
Потрібно з'їздити за 200 км, покосити 01_smile
☭ = 卐 = Z
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
10.08.2018 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
Петрович возить льогко, але на Інтрудері і на 30 км. Трохи обмотав, гумками запряг і нікуди вона не дінеться.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
14.12.2018 р.
answerview
Яку мінімийку купити для мотоцикла? Є в когось досвід?
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
14.12.2018 р. відповів для User  
answerview

Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
4
like
3
good
1
bad
shockingly
17.12.2018 р.
answerview
Яку мінімийку купити для мотоцикла? Є в когось досвід?
...sturm pw9219, вистачає на мото і на машину і на лісопети... можна взяти меншу і менш потужну, але толку з неї не буде ніякого, вона нічого не відмиє навіть на велосипеді, через слабий напор.

Ну для авто так собі, називається - "безконтакт", але якшо дуже довго машину не мив - то треба всеодно щіткою йорзати 01_smile, а якшо машина чорна - то і насухо витирати хвилин 20 02_sad
а от мотик -  супер, вимиває набиту грязюку із будь-якого місця, навіть змазку у задніх підшипниках вимило 08_lol бо трохи перестарався.
Дуже зручно колеса мити поміж шпиць, і головне - цепок, то взагалі шик, до "нового" блискучого стану вимиває і видуває всю стару змазку з піском 18_good.

Ще гарно мити все підряд у хазяйстві - доріжки, бетон, плитку тощо. Головний плюс ще, що вона використовує дуже мало води.

п.с. до неї тільки обов'язково доведеться купити автохімію, у тих же автомийок (вони оптом беруть), мені каністри 5л концентрату за 250грн вистачає на ~2 роки (на всю техніку, на бетон не треба)) ).
☭ = 卐 = Z
Змінено: 17.12.2018 р., hitmanhunter
2
like
2
good
bad
shockingly
User модератор теми
17.12.2018 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
Тобто Штурм можна брати? Мотокосу теж?
Бо я все на Керхер дивлюся, а воно здається перецінене06_question
Я в принципі на три тищі розраховую і ось бачу потужнішу можна взяти 

http://ek.ua/review/sturm-pw9223/
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 17.12.2018 р., User
like
good
bad
shockingly
1••26272829303132••50
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин