MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
28.03, 12:11
44
+14 °С
Вітер: 1 м./с., Схід
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендарМагазин
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Дисковые тормоза на мопед Дельта, Альфа, Актив

Переглядів: 3253
19.12.2017 р.
answerview
Всем привет!По просьбе подписчика,сделал более подробное виде про самодельные дисковые тормоза на мопед.Всем Мира добра! 20_drinks

https://youtu.be/caL2sAUo_4s
Я на DRIVE.2RU http://www.drive2.ru/users/nora85v6/
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
20.12.2017 р. відповів для nora85v6  
answerview
От народ, я їх спецом замінив на барабанні щоб менше заморочок було - а тута люблять руки вимазувати 15_badgrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
23.12.2017 р. відповів для User  
answerview
От народ, я їх спецом замінив на барабанні щоб менше заморочок було - а тута люблять руки вимазувати 15_badgrin

в каком смысле вымазывать?Впереди поставил 4е сезона назад,сзади три,т.е где-то10-13000км пробега и к ним не притрагивался! 06_question
Я на DRIVE.2RU http://www.drive2.ru/users/nora85v6/
like
good
bad
shockingly
24.12.2017 р. відповів для nora85v6  
answerview
Ну не знаю, у знайомих увесь час якісь проблеми: то тече, то колодки труть, то клинить... 06_question
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
24.12.2017 р. відповів для User  
answerview
Ну не знаю, у знайомих увесь час якісь проблеми: то тече, то колодки труть, то клинить... 06_question

ну не знаю, у меня на передке дисковый тормоз - только колодки для профилактики сменил на новые после покупки (старые - клепаные уже кем-то). ничего не клинит, не течет, не трет.
like
good
bad
shockingly
25.12.2017 р. відповів для User  
answerview
Ну не знаю, у знайомих увесь час якісь проблеми: то тече, то колодки труть, то клинить... 06_question

то просто направляйки треба мазати, і не салом 01_smile ..ну і за шлангами слідкувати, бо я поцани які його не вірно прокладуть, а потім дивуються чого це він перетерся за тиждень  25_spiteful
☭ = 卐 = Z
like
good
bad
shockingly
20.04.2019 р.
answerview
хлопці привіт.
Гляньте будьласка на колодки. Вони пищать. Я розібрав, злянув на них,  вони ще не стерті.  "М"яса" осталось 3мм. Чого  пищать?
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
20.04.2019 р. відповів для Кабчик  
answerview
після піску, він в'ївся, спробуй зняти шкуркою, але треба багатенько терти.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
20.04.2019 р. відповів для User  
answerview
тобто, вони ще живі, правельно? Їх міняти не потрібно. 
Треба тільки полірнути  і  начисто витерти внутрішню частину диска?
like
good
bad
shockingly
20.04.2019 р. відповів для Кабчик  
answerview
Вони там вічні, тисяч на 50 вистачає. Чисть, але не завжди допомагає, хочеш гарні купи Феродо але вони гривень 400 влетять.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
20.04.2019 р. відповів для Кабчик  
answerview
у меня один вопрос: а колодки-то оригинальные? я имею ввиду не китайские аналоги. просто, я не сталкивался с японскими, ибо покупать на китайский корч колодки по цене мопедки считаю нецелесообразным.
второе. у меня колодки скрипели при торможении иногда так, что собаки запрыгивали от ужаса на хозяев, а камазисты опасливо прижимались к обочинам. причин тому было несколько. как я решил самостоятельно эту траблу.
не знаю, как на оригинальном хонда суперкаб, но на его китайских клонах альфодельт с 17 колесами тормозные колодки отлично подходят от хонды леад (лиды) с барабанчиками. на лидовских колодках есть такие наискось проточки, выбрасывающие шлак наружу. ставил лидовские - очень понравилось. ватает классно и тормоз предсказуемый, даже зимой в ботах. потом ставил разные. но всегда, когда колодки были без насечек, делал пропилы. да, тупо колхоз-тюнинг. болгаркой, в разобранном виде , все в руках, чтоб контролировать степень пропила. ни в коем случае не пилить до основы. выглядит примерно так (фото не мое, но ты понял)

Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
like
good
bad
shockingly
21.04.2019 р. відповів для User  
answerview
так у мене 40 тисяч накатано, тому вже-вже.....
400 гривень не проблема. Знайшов цепочку оригінал, по вартості 1.300грн76_megashok
like
good
bad
shockingly
21.04.2019 р. відповів для tsinik  
answerview
 не знаю що вам сказати стосовно оригінальності колодок... Може да, а може і нє06_question. Я в них не розуміюсь і там, нічого схожого на маркіровку,  ніде не написанно.

Тюнінг штука хороша. Але , в мому випадку,  тепер головне мопед зібрати до кучі що б не залишилось лишніх запчастин08_lol, а ви мені про тюнінг 03_biggrin.

всеодно мені стало зрозуміло що робити далі.


User  
tsinik 
дякую мужики20_drinks
like
good
bad
shockingly
26.04.2019 р.
answerview
привіт 42_friends
В мене хороші новини! Промив спіртом колодки, зібрав все на свої місця, не пищать !!!
57_sunbespectacled41_dance2
like
good
bad
shockingly
08.07.2020 р.
answerview
Привет, потерял направляющюю заднего супорта, подходит почти с любого вайперского, У Кого есть старый убитый чтобы сеять? Спасибо 
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті