MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
28.03, 19:44
44
+13 °С
Вітер: 0 м./с., Зах
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендарМагазин
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Клуб Кабоводів і Бандерлогів.Обговорення поточних справ і взагалі ні про що.

Переглядів: 398005, модератор: User
User модератор теми
10.08.2018 р.
answerview
Показати повідомлення
Щоб не спотворювати теми зустрічей всякі нісенітниці, дурниці і дрібниці обговорюємо тут.
А також підготовку до зустрічей до відкриття окремої теми.
Привітання і серйозні технічні питання будуть видалятися - для цього є окремі теми.

Рейтинги станом на 21 серпня 2023 року після 17-ї

1. Стас - 60 - 7640 км - 17 зустрічей
2. Директор - 55 - 8808 км -13
3. Юзер - 51 - 4976 км -17
4. Вітя з Дніпра - 40 - 5385 км -11
5. Завгосп - 31 - 2685 км -11
6. Саймон - 29- 2575 км -10
7. Вацлав - 24 - 3724 км - 6
8. Сергій Малинівка - 23 - 4475 км
9. Академік = 22 - 3682 км
10. Рекс - 22 - 3103 км
11. Вепс - 19 - 2114 км -6
12. Мирон - 17 - 2745 км
13. Юра - 17 - 2553 км
14. Воца - 15 - 955 км -6
15  ЗМВ- 9 - 1411 км
16. Сюзанна - 3 - 400 км
17. Вова директор - 2 - 60км - 1
18. Коля машиніст - 2 - 50 км -1

Як рахується рейтинг.
Зустріч 2 бали + кожні 300 км = 1 бал

При однаковій кількості балів, вищий той хто більше проїхав. Рахується дорога в обидва кінцяі(інколи туди й назад люди можуть поїхати різними дорогами - наприклад щоб частину шляху поїхати разом)

Воца буде завжди у якості межі рейтингів. Не обігнав Воцу - в рейтинг не попадєш. Який рейтиинг, якщо тебе навідь Воца, що без власного "коня", - обігнав? Ну а гарантована присутність Воци у рейтингу - за його стійкість і героїзм у громадському транспорті.

Зустріч зараховується якщо було не менше п'яти чоловік і значки або наліпки.
(автор формули рейтингу пан Вацлав)
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 21.08.2023 р., User
1
like
1
good
bad
shockingly
1••58596061626364••518
06.04.2019 р.
answerview
РАПТОВО, для себе відкрив сезон.

Пішов в гараж (треба було їхати у справах) - PCX не завівся. Плюнув, поїхав атобусом.
Потім повернувся зняв кукумулятор, поставив заряджатися, десь через годину - завівся з півтику (інжектор жеж) - наче вчора на ньому їздив.

Дав йому прочмихатися хвилин 15, та поїхав в Ашан. Ідеальний мопед, для Ашану04_blush(своя специфіка - є "екскурсійна" маршрутка яка їде хвилин 40-50 - зимою видається тільки на вихідних, а тут по прямій 15 хвилин, хоч кожен день туди катай - кінець зимового "голоду". Чомусь моя сім"я тільки Ашан признаємо - те що під носом нам "не заходить", наскільки чув - не одні ми такі пришелепкуваті) .

В понеділок поїду у рабство на ньому, бо громадський транспорт - зовсім дої...в вже (2 пересадки в один бік - 40-45 грв на день виходить, а приємність10_ireful2...) Ех... його б ще помити... буде гарним. Треба на мийку повезти! (чи їздити на замурзаному джебелі03_biggrin)
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Змінено: 06.04.2019 р., vaclav
1
like
1
good
bad
shockingly
User модератор теми
07.04.2019 р.
answerview
Шашличний сезон відкрив36_onthequiet
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
4
like
4
good
bad
shockingly
07.04.2019 р.
answerview
А ми з КОЛЯНОМ на "пеньках" відкрили мотосезон, по 1.5 л півасика подужали...01_smile
Іванович. Не бандерлог!
2
like
2
good
bad
shockingly
User модератор теми
07.04.2019 р. відповів для Direktor  
answerview
А я за цими виборами вже два тижні насуху02_sad
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
07.04.2019 р.
answerview
вже два тижні насуху
Либо больной,либо падлюка....(С).Надо тренироваться,Толя...20_drinks20_drinks20_drinks
Русский военный карабль-Иди нахуй!
2
like
good
2
bad
shockingly
User модератор теми
07.04.2019 р. відповів для KOLIAN  
answerview
завтра з Києва повернуся, у вівторок квартальний здам - і відіп'ю за увесь втрачений час15_badgrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
1
like
1
good
bad
shockingly
13.04.2019 р.
answerview
В чора їздив у місто 12 км з ранку погода була гарна аот після обіду почав поливать дощь  досидів у супермаркеті до вечіра злива наче притихла ,тож я заскочив на коника і швиденько додому. Але радість моя була недовгою , мабуть кілометрів за п'ять до хати почалася злива  та іще як назло стало темніть окуляри залива вода машини сліплять ,вода приломляє світло зустрічних машин у очах наче блискавки  і нічого не видно. Пару раз ускочів у великі калюжі  отож і кросівки були з водою ,коли розминався з одною машиною вона ускочіла у вибоїну так уся вода була на мені.  Так що я додому приїхав ,,трохи ,, мокрий ,так що мораль басні така треба возить дощовик, а я його залишив у гаражі. Передів штани та сів вічерять дружина налила150 гарного шнапсу з червоним перцем. Через15 хвилин морда почервоніла в голову полізли пошлі думки а тут мила каже на сьогодні мабуть хвате чапай швиденько спать. От така весела історія.
3
like
good
3
bad
shockingly
13.04.2019 р.
answerview
Вместо тысячи слов...скоро.
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
good
1
bad
shockingly
User модератор теми
21.04.2019 р.
answerview
Згвалтували таки Головного Кабовода, проголосував за Пороха - п'є тепер без нас свою чесно зароблену15_badgrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
21.04.2019 р. відповів для User  
answerview
Проїхався я таки сьогодні, присоромив ти мене зранку01_smileПригода: завів, поїхав на заправку, шось пирхає, аж глохне, перекрив заслонку-попер, як скажений, відкрив заслонку-глохне...02_sadкм з десять проїхав, аж тоді дійшло, шо замість "відкрити", я "закрив" повітряну заслонку... біс попутав...
Іванович. Не бандерлог!
2
like
good
2
bad
shockingly
User модератор теми
21.04.2019 р. відповів для Direktor  
answerview
У мене таке щороку повесні - забуваю відкривати і кидаюсь розбирати карб в дорозі03_biggrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
23.04.2019 р.
answerview
 Підкажіть, будь ласка, може в кого є певний досвід: якщо замість безкамерної шини купити камерну ( з камерою) того ж розміру, проблем ніяких не виникне? Точніше запитаю так: чи стає без проблем камерна шина того ж розміру,  замість безкамерної. 
Змінено: 23.04.2019 р., Petrovi4
like
good
bad
shockingly
23.04.2019 р.
answerview
певний досвід:
Досвіду в мене немає, та думаю, шо абсолютно ніякої шкоди не буде, аби вентиль вліз.
Іванович. Не бандерлог!
2
like
2
good
bad
shockingly
23.04.2019 р. відповів для Petrovi4  
answerview
Проблем не будет, но стоит помнить, что каждый лишний грамм веса колеса хоть и не сильно, но уменьшает резвость Вашего "коника".03_biggrin Чем больше вес колеса, тем больше энергии надо чтоб его раскрутить,  а потом - остановить. Лишняя инерция - лишние затраты (бензин, колодки, время разгона, торможения и т. д.) При езде это заметно. Каждый решает для себя сам - но я бы не стал переходить на камеру.
like
good
bad
shockingly
23.04.2019 р.
answerview
каждый лишний грамм веса колеса хоть и не сильно, но уменьшает резвость
Для наших ахалтикінців це не критично01_smile
я бы не стал переходить на камеру.
я ніколи не перейду на безкамерну...01_smile
Іванович. Не бандерлог!
1
like
1
good
bad
shockingly
23.04.2019 р. відповів для Direktor  
answerview
Я люблю безкамерки - с ней колесо легче и меньше мороки при эксплуатации.
Змінено: 23.04.2019 р., Ozi_58
1
like
1
good
bad
shockingly
User модератор теми
23.04.2019 р. відповів для Petrovi4  
answerview
Пишуть що не можна, але думаю для мопеда не актуально

НЕЛЬЗЯ! И вот причины:
  • Диск для бескамерного колеса, как собственно и сама покрышка — не рассчитаны на установку шины! В этом есть доля правды, хотя бы потому что «сосок» у камеры будет болтаться в месте крепления бескамерного диска, так как размерность больше. Он может запросто оторваться.
  • Внутреннее пространство у «бескамерки» получается меньше, и если поставить камеру внутрь, то она полностью не расправится, появятся складки.
  • Когда вы устанавливаете камеру, то между ней и самой покрышкой могут образовываться частички воздушного пространства, некие «пузыри», ведь покрышка также будет стараться герметизировать внутреннее пространство. Это плохо сказывается как на балансировке, так и на управляемости. Пузырь может гулять внутри, тем самым покрышка будет не равномерно изнашиваться, появятся проплешины.
http://www.moto.com.ua/ua/forum/topic-1725842/lastread/
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 23.04.2019 р., User
2
like
2
good
bad
shockingly
23.04.2019 р.
answerview
Для наших ахалтикінців це не критично
Для мого верблюда оказалось критично. Из-за тяжелых колес куда делась былая резвость.02_sad
Змінено: 23.04.2019 р., Ozi_58
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
23.04.2019 р. відповів для Petrovi4  
answerview
Можна, смєло!... Ніяких ,,гостинців" не буде...це з досвіду...07_dirol
like
good
bad
shockingly
23.04.2019 р. відповів для Ozi_58  
answerview
Ти писав, шо поставив додаткові підножки на дуги, фото можна?... бо тож планую... Михайлович, тобі вони не потрібні-це для тих, хто більше ста кілометрів проїжджають...03_biggrin
Іванович. Не бандерлог!
like
good
bad
shockingly
1••58596061626364••518
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті