MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
28.03, 14:30
44
+16 °С
Вітер: 2 м./с., Схід
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендарМагазин
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Етикет байкера та культура поведінки на дорогах.

Переглядів: 6033
26.12.2018 р.
answerview
Давно виникло бажання поговорити про культуру поведінки двоколісної братії на дорогах та все якось  "руки не доходили" до цього питання. Кожен з нас в поїздках далеко, чи просто за пивом, зустрічається з такими ж двоколісними: поважними дядьками на Харлеях, Нондах Голдах і т. п., чи молодші на "спортяках", ендуриках, зовсім "зелені" на будь чому, аби їхало і гучніше... Приємно, коли обганяючи, або зустрічні вітаються, сигналячи, чи піднявши руку, неприємно коли молодняк з ревом, пролітаючи мимо і забризкавши шмарклями, вважають себе настільки крутими, що всі інші не варті уваги... Особисто мені в цьому році доводилось мати приємні зустрічі і з нашими байкерами і з іноземцями (Австрія, Швейцарія, Франція...), маю на увазі тих, хто вітається, а під Красноградом мене обігнали "як стоячого" на швидкості десь під 180 і вітались піднявши обидві (!) руки... Приємно бачити "дякую"  далекобійників на фурах, коли уступаєш дорогу (сам колись таким був і знаю як важко десятки тон призупинити і потім знову розігнатись, особливо на підйомах)... Хочу, щоб ви поділились цікавими дорожними історіями, звичаями (байкерськими), "неписаними правилами"... Щоб міжсезоння пройшло цікавіше... З повагою: Direktor...
Іванович. Не бандерлог!
7
like
7
good
bad
shockingly
26.12.2018 р.
answerview
Иваныч, шо могу сказать, на полтиннике скутере. когда кудато далеченько прохватывал, то да, дальнобойщики аварийкой ** дякували**  когда им уступал полосу и показывал рукой шоб обганял.  Когда на 150 Сузуке скутере, делал прохваты, на встречу, или сзади обгоняя, отвечали на приветствие или приветствовали сами мотоциклисты.  Но в больше случаях, для мотоциклистов, взападло приветствоваться со скутеристом, *** не по понятиям,  а тем более остановиться, спросить, когда загораешь на обочине. так что есть на дорогах и **культурные**  и **бескультурные**  двухколесные.   когда ко мне заезжали летом поремонтироваться австрияки, француз,  то ремонтировал только за железо деньгу брал и делал без очереди срочно.
2
like
2
good
bad
shockingly
26.12.2018 р. відповів для Direktor  
answerview
Приветствую! Было по разному... Вежливость мне кажется, не присуща к привязке кубатуре. Здесь от ездока всё зависит! И мотоциклисты останавливались на трассе когда стоял на обочине, так и полтиши могли проехать мимо и головы не повернуть.. Все мы разные и под разное настроение иначе поступаем.31_bigboss
Сам стараюсь оставаться человеком, в любой ситуации и обстановки. И 8 с 10 случаев всегда махну рукой встречному двухколёсному. А уступившему дорогу водителю консервы, мигнуть поворотником.99_yes
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 26.12.2018 р., Юра-Ездок
3
like
3
good
bad
shockingly
26.12.2018 р.
answerview
может у нас с этим плохо , а может мне не особо везло , только мало вежливых людей встречал на дроге , даже то что я ремонтник и меня много кто знает не всегда помогает , в основном ни кто не остановится если стоишь поломанный , жена говорит что я не нормальный , зачем мол останавливаться если помочь не сможешь ,  а я говорю - не спросишь , не узнаешь 
по поводу морганий   всяких и поднятий рук лично я против , может оно и приятно но световые приборы не для этого , а за руль нужно двумя руками держатся , просто правильное поведение на дороге должно быть само собой разумеющимся , а то привыкли к хамству и безразличию и уже воспринимаем как награду то что и так должно быть всегда и везде , я уже давал ссылку на ютуб канал , называется "В шлеме " , там есть шикарная рубрика "разбор полетов " ,  там описаны  все качества которыми  должен обладать настоящий байкер 
Одна ! Єдина ! Соборна Украіна !!!

если хочешь выразить свою благодарность ставь + , посты типа (спасибо помог ) или (ты был прав ) только форум засоряют
2
like
2
good
bad
shockingly
26.12.2018 р. відповів для 6barakuda  
answerview
Прикол вспомнил..03_biggrin Есть у нас, не далеко от меня, Подольский спуск. Покатый и длинный такой., часто им проезжаю. Так не раз видел мужичка в возрасте, толкающего свою 18тую Дио.. Всегда притормаживаю! И всегда вместе смеёмся.03_biggrin Он оказывается так ноги разминает и спину, чтоб не затикала - физкультура. Матюкается но толкает! 03_biggrin 

О, ещё история!!03_biggrin Набережная... Возле Днепра. Топлю как обычно свои 55-60.. Смотрю по краю пешеходки, там бровка высокая ещё.., мужик Дельту или Альфу толкает в них не очень разбираюсь (сори Юзер))) Тоже оттормаживаюсь после опережения ещё так резко, так вышло.. и кнему в плотную, так он чуть мопедку от неожиданности с рук не выпустил. Переднее колесо с бровки соскочило, папелац перекосило и шлем с руля слетел и покатился.05_shok 03_biggrinПерекинулись пару слов... трафик поджимает сзади. Он поблагодарил.. говорит бензин кончился. Уже созвонился с кем то, скоро подвезут канистру. ))
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 26.12.2018 р., Юра-Ездок
2
like
1
good
1
bad
shockingly
26.12.2018 р.
answerview
А в мене колись на окраїні міста порвавсь шланг від бензобаку і почав текти на двигун бензин. Їхать далі не можна.  Під руками геть нічого нема. Подзвонив сину, щоб приніс мені назустріч необхідне.Іти десь 4 км. Веду свого Джога в руках назустріч. Коли доганяє хлопчина на Летсі. В нього теж крім вірьовки нема нічого. І тут він мені запропонував потягнути на буксир мій мопед. Я навіть не очікував такого. Але дуже не сперечався. І так він мене протяг майже 3 км ще й на невеликий підйом. Я розумію, як йому було важко стареньким полтинником тягнути мене 90 кг на мопеді. Грошей він брати не захотів. Я йому подякував і він поїхав. Не знаю як його і звать. Ось такі бувають хлопці.
век живи-век учись
3
like
3
good
bad
shockingly
27.12.2018 р.
answerview
У нас тоже когда едешь на моцыке то все байкера приветствуют,максики тоже .А когда на мопедке то изредка посигналит кто то на мопеде.Хотя только что пересел с мота на мопед за покупками,даже мотокуртку не снимал...все, не замечают.12_cray03_biggrin.Вот такие негласные правила.07_dirol.
like
good
bad
shockingly
27.12.2018 р.
answerview
Привет. Мне вспомнился как раз стишок на эту тему!

Что значит "байкерский привет" -
Махнуть летящему навстречу?
И то же - дальний-ближний свет,
Когда дорогу скроет вечер?
Кто едет вдаль издалека,
Осознаёт, что путь опасен.
И поднятая вверх рука -
Сигнал: ты не один на трассе.
Когда не можешь что-то сам,
Обсох, и далека дорога,
Стоящий шлем у колеса -
Тебя заметят и помогут.
И ты стоящим помоги,
Не стоит этого чураться.
Приветственный сигнал руки -
Привычный символ мотобратства)))
3
like
3
good
bad
shockingly
27.12.2018 р.
answerview
есть шикарная рубрика "разбор полетов " ,  там описаны  все качества которыми  должен обладать настоящий байкер
Юра, забрасуй сюда, я не бачив, мож ще хтось...18_good
Іванович. Не бандерлог!
like
good
bad
shockingly
27.12.2018 р.
answerview
Стоящий шлем у колеса -Тебя заметят и помогут.
18_goodДоречі: коли шолом "куполом" вгору-потребую технічної допомоги, куполом на землі-закінчиася бензин, поділіться!
Іванович. Не бандерлог!
1
like
good
1
bad
shockingly
27.12.2018 р. відповів для veterok2607  
answerview
.все, не замечают

Во всем есть и положительные моменты и в этом не исключение. Когда едешь на маленьком жужике, полицейские тебя просто не воспринимают, если в шлеме, трезвый и сильно не наглеешь..
Я езжу везде, но осторожно. Раз даже, давно было дело.., гаишника чуть в зад не стукнул... на пешеходке. Он только руками развет от удивления.)))))
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 27.12.2018 р., Юра-Ездок
like
good
bad
shockingly
27.12.2018 р.
answerview
поважними дядьками на Харлеях, Нондах Голдах і т. п., чи молодші на "спортяках", ендуриках, зовсім "зелені" на будь чому, аби їхало і гучніше... Приємно, коли обганяючи, або зустрічні вітаються, сигналячи, чи піднявши руку, неприємно коли молодняк з ревом, пролітаючи мимо і забризкавши шмарклями, вважають себе настільки крутими, що всі інші не варті уваги...

Приємно бачити "дякую"  далекобійників на фурах, коли уступаєш дорогу (сам колись таким був і знаю як важко десятки тон призупинити і потім знову розігнатись, особливо на підйомах)...
Поважні дядьки на Голдах і Харлеях завши вітаються, 99%, навіть молоднях на "спортяках" встигають промайнути, але з піднятою рукою.
А от дідки, (по 50ки мовчу) навіть на 125ках майже ніколи... махаєш йому, а він думає "шо він хоче од мене космонавт той дурнуватий?!" 15_badgrin

Фури часто моргають аварійкою "дякую" за вільну дорогу, хоче далеко не всі... а от "коробочніки" НІКОЛИ... коли сам їду на авто, то таке відчуття що я єдиний хто дякує мотоциклістам 06_question Чому так,  відомий факт - у менталітеті автомобілістів - повна зневага до мото. В цьому, звичайно ж, на половину винні льочики (яких краще не вважати мотобратами), але все інше - відчуття автомобіліста, що мотоцикл меншовартісний учасник руху і не має ніяких переваг, а навпаки - не пропустив мота і це круто, показав хто тут хазяїн, а не ніщеброд.

І знайте - якшо авто вас пропустило, поморгало аварійкою і т.п. - там 99% сидить водій у якого в гаражі МОТОЦИКЛ 03_biggrin. Або хочаб його товариш - мотоцикліст, який розповідав йому чималенько про тяжку долю мотоциклів на дорозі 01_smile

п.с. з "мотоциклістами" бездоками не вітаюсь ніколи, тільки випадково, коли на швидкості по зустрічній не видно є номер чи ні.

п.с.с. разбор полетов
☭ = 卐 = Z
Змінено: 27.12.2018 р., hitmanhunter
2
like
2
good
bad
shockingly
27.12.2018 р. відповів для Юра-Ездок  
answerview
Кому как...когда у меня был 50сс,со своими 55км.ч приходилось прижиматься к обочине.Так как у нас средняя скорость потока 70 км.ч, едешь медленнее,начинают подрезать и сгонять к обочине.Чуствуешь себя ущербным.Пересел не кубатуру, иду  спокойно 70км.ч,так же на скоростных участках можно дать 80-90 в том же потоке.Сразу на дороге человеком стал.03_biggrin.Правда у нас автохамы еще те,а специфика каждого населенного пункта разная.07_dirolА полицаи меня уже гда 3 не останавливали,фуры,блондинки за рулем,евробляхи,сколько дичи кругом можно доить.03_biggrinмото транспорт им не интересен.
Змінено: 27.12.2018 р., veterok2607
2
like
good
2
bad
shockingly
27.12.2018 р.
answerview
А от дідки, (
Я "дідок"...04_blush01_smile
Іванович. Не бандерлог!
2
like
good
2
bad
shockingly
27.12.2018 р.
answerview
Років з три назад на День Незалежності стою мотом, чекаючи байкерів для пробігу по місту, підходить знайома дівчина з дочкою і запитує, чи можна пофоткать дитину з байком... та будь ласка! Потім молодий батько з синком-можна? Та будь ласка... і пішло-поїхало... малеча в захваті! Підходить мужик: " А чо ти дєньгі нє бірьош?" Я-05_shok Ви б бачили тих дітей на моті! А я з них гроші? Все ж є щось магічне в мотоциклах, шо діти від них в захваті...
Іванович. Не бандерлог!
3
like
3
good
bad
shockingly
27.12.2018 р.
answerview
Я "дідок"...
Ну в плані небезпечної зутрічі на дорозі, то краще нехай буде дідок на китай-125, аніж школотніко-студент на літровому некрояпонцю бездоків 19_negative 
...між іншим, саме такі придурки і будують у автомобілістів БІЛЬШУ частину ненависті до мото, але ж страждаємо потім від їх агресії і неповаги якраз то ми з вами - культурні і мудрі "ветерани" на круізерах та виховані та обережні "зелені" на ендуро 01_smile
... а потім ще з тими бездоками-лихачами і вітаємось на дорозі і на зустрічах 06_question не дуже розумію цього, якщо чесно

Все ж є щось магічне в мотоциклах, шо діти від них в захваті...
ще алкоголіки) завжди питають - їх улюблене "це сока кубов?", і потім "а сока пре? а от у мене колись Ява була..." 15_badgrin
☭ = 卐 = Z
Змінено: 27.12.2018 р., hitmanhunter
like
good
bad
shockingly
27.12.2018 р. відповів для veterok2607  
answerview
Максималкой и высоким крейсером я особо не страдаю, так как живу в центре Киева забитом машинами как сельди в банке. Главные критерии компактность, всепролазность, подрывистость чтоб пока водила машины переключится с нейтрали, я займу появившийся карман в пробке. Ну и конечно междурядье, это стихия.)) Иначе не выживешь.. Затрут, прижмут, выдавят. Ксожалению это наши реалии..
А для не частых  скоростных прохватов, нужны другие колеса. 
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 27.12.2018 р., Юра-Ездок
like
good
bad
shockingly
27.12.2018 р. відповів для Юра-Ездок  
answerview
В пробках мопед самое то.18_goodБо на моте меду рядами не лезу,дуги мешают.Главное зеркала беречь.03_biggrin
like
good
bad
shockingly
27.12.2018 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
А что? Я сам останавливаюсь и смотрю на интересные мотыки.К примеру недавно вот такой видел,не смог пройти мимо.01_smile
Змінено: 27.12.2018 р., veterok2607
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
4
like
3
good
1
bad
shockingly
27.12.2018 р.
answerview
а смотрю много где полиция мопеды не трогает , вот только не у нас , я из за них в этом году сезон не до ездил , пришлось в сентябре закончить , очень часто стали трусить , да у нас с ментами все плохо , все те же жирные мусора и методы те же , народ у нас зашуган еще по довоенным временам , так что мало кто может свои права отстоять , да и чтобы обжаловать постановление нужно в район ехать , а это 60км , так что многие даже связываться не хотят , живу как в другой стране
Одна ! Єдина ! Соборна Украіна !!!

если хочешь выразить свою благодарность ставь + , посты типа (спасибо помог ) или (ты был прав ) только форум засоряют
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті