MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
20.04, 07:22
32
+4 °С
Вітер: 0 м./с., Пд-З
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Захист двигуна від каміння.

Переглядів: 3006
25.01.2019 р.
answerview
З'явився вільний час тож вирішив зробить защіту двигуна від високих бардюр та камінців. Бо іноді треба заїхати або зіскочіть з бардюр ввесь час шкрябаюсь двигуном а на глушнику висить якась бамбула тож я боюсь що коли небудь я її відірву . Тож взяв шмат дюралю вирізав по шаблону який зробив напередодні, дюраль із старої вазівської защіти колись їївиміняв на сто за пляшку пива . Це не китайський люмінь тож за пару годин зробив цю лижу , дюраль на авіаційний але теж міцний . У мене був китайський скутер так діски колеса гнулися як ложки тож приходилось возить з собой ризиновий молоток щоб рихтувать по дорозі. Ще не закрипив повністю . Фото прилагаеться . У кого які  думки пишіть . Може взагалі воно не потрібне хотя час покаже .
like
good
bad
shockingly
25.01.2019 р.
answerview
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
4
like
4
good
bad
shockingly
25.01.2019 р. відповів для Юрок  
answerview
На нормальних двигунах(як у мене03_biggrin) китайці захист з заводу ставлять01_smile
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
26.01.2019 р. відповів для User  
answerview
Сітка з фольги, а не захист19_negative Юрок, пиши на форум " Мопеди Альфа, Дельта..."   Там більше читачів, не твори нові теми. А захист вийшов добротний...18_good
Іванович. Не бандерлог!
like
good
bad
shockingly
05 квітня, 01:05 відповів для Юрок  
answerview
теж планую  зробити захист... тільки от не знаю з чого краще, щоб міцніше і надійніше було
like
good
bad
shockingly
05 квітня, 19:25 відповів для motofan  
answerview
Металеві частини від старого сістемного блоку, буде міцно й надійно. Такі знайти можна у любому комп'ютерному магазину, ціна 100-150 грн.
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин