MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
29.03, 16:13
44
+12 °С
Вітер: 0 м./с., Зах
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Страховка мотоцикла, скутера (страхування, автоцивілка, каско)

Переглядів: 9677
04.02.2019 р.
answerview
Для тих хто страхував свою техніку - де страхували? Де є позитивний / негативний досвід?
Можливо комусь виплачували компенсацію при ДТП, як на ремонт, так і лікування... тощо, можете порекомендувати страхову компанію.

п.с. ...бо щось не знайшов подібної теми на форумі ...хоча чому дивуватись, якшо третина їздить без док. чи без прав, то про яку страховку може іти мова)))
☭ = 卐 = Z
like
good
bad
shockingly
04.02.2019 р.
answerview
де страхували?
Я в Провідній, 10хв і вільний, брав на рік, в цьому хочу на шість місяців.
Іванович. Не бандерлог!
like
good
bad
shockingly
04.02.2019 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
В Провідній бо там хоч помісячно можна а інші тільки на рік. Не чув щоб хтось з мотоциклістів отримав компенсацію.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
04.02.2019 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
в провидной был год..потом перешел на приватбанковскую-почти бесплатно и все серьезно..А когда упал на скутере летом и ногу подвернулЮто не надо говорить что на скутере упал-просто упал-тогда бы компенсировали на лечение(сколько,не знаю) но компенсировали. Провидной уже у нас нет-офис продан ,теперь там Стоматология03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

1
like
1
good
bad
shockingly
04.02.2019 р.
answerview
потом перешел на приватбанковскую-почти бесплатно и все серьезно
а де така? просто в приват24 там він просто пропонує різні компанії (аска, альфа, оранта), просто оплата через приват...
☭ = 卐 = Z
like
good
bad
shockingly
04.02.2019 р.
answerview
Страхував у прошлому році 179 93 на 6 місяців АСКА у цому році теж буду , хоча за період страховки їїне одного разу не перевірили. Водійські права перевіряли пару раз. Коли вона е то ні кому не потрібна а от коли її не буде даїшник дуже зрадіе.

Та випише штраф з великим задоволенням.
like
good
bad
shockingly
04.02.2019 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
я пришел к своему менеджеру(прикрепленному_ по карте золотой и она мне сделала все-распечатала договора..Посмотрю вечером какая страховка..по моему аско
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
04.02.2019 р.
answerview
Страховку раньше делал в Оранте , вроде нормально все было но  слава перуну в дтп не попадал . Но после добровольно-принудительно мне мать порекомендовала делать страховку в ТАС . Просто она работает в одном здании с этой страховой и люди ищ этой конторы ей помогали часто по работе . Перешел в ТАС и не жалею . Там мне рассказали один интересные момент ! В каждом  страховом полисе есть такой пункт : Франзшиза !  Так вот эта франзшиза обычно прописывпется 1000 грн . На практике это означает что если вы попали в дтп по своей вине и сумма выплат по ущербу  оценили к примру в 5 тис грн . Из этой суммы страховая выплатит 4 тис грн , а 1 тис грн заплатите вы из своего кармана !  Вообщем на сколько бы не оценили ущерб то вы полюбому платите 1 тис грн , а остальное страховая . Если ущерб до 1 тис грн то все платите вы !  
Та вот что не было таких растрат при дтп и все оплачива страховка  нужно при оформлении страховки просить что б  франзшизу прописали как нулевую ! Стоит страховка тогда будет не существенно дороже . Правда не все страховые соглашаются на нулевую франзшизу . На днях мой кум страховал машину то в его страховой отказали в нулевой фр.  Вообщем при оформленни страховки обратити внимание на этот момент и если страховая откажется делать нулевую фр то не советую с ними работать !
2
like
2
good
bad
shockingly
04.02.2019 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
ТАС у меня страховка от приватбанка
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

1
like
1
good
bad
shockingly
04.02.2019 р.
answerview
в привате наценка конская, лучше у страховых агентов сразу оформлять.

и на полгода смысла нет - там экономия гривен 30...
like
good
bad
shockingly
05.02.2019 р. відповів для Chado  
answerview
А почему они должны были бы компенсировать - ведь вы же страховали мотоцикл, а не себя.
Вот если страховать жизнь это другое, тогда да, компенсируют..
like
good
bad
shockingly
05.02.2019 р. відповів для Sputnik  
answerview
они меня при оформлении договора спрашивали-хотите жизнь от несчастного случая засраховать-там немного получалось(на год)..Но там такой геморр если ты на скутере повредил что то..Короче проще было сказать что просто упал на дороге и все.
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
05.02.2019 р.
answerview
в привате наценка конская
наценки я никакой не заметил-тем более я пенсионер по инвалидности.(по сравнению с провидной) в провидной дороже.
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
05.02.2019 р.
answerview
наценки я никакой не заметил
автостраховка на жужик у знакомого страхового агента обошлась в 400 грн на год что ли, в СК "Крана" в офисе - 450, в привате - более 500.
мотостраховка у него же на 125-ку - 200 грн обошлась.
страховые агенты могут делать скидку за счет части своего % который они имеют со страховки.
1
like
1
good
bad
shockingly
05.02.2019 р.
answerview
...по темі більше цікавить не хто як і де супер-дешево зробив у знайомого, "від гаїшніків" (особисто я роблю її для себе, а не для поліції) а саме страхова - яка дійсно щось виплатить у разі страхового випадку.
 Ну і ще враховуйте що вартість - в Києві може коштувати 800грн, тоді як у смт 30км від Києва - 300грн.
 Також є нюанс по місцю реєстрації транспортного засобу. Багато "страхових" пишуть НЕ місце реєстрації ТЗ, а місто/село прописки власника - і наскільки я розумію, а такому випадку це "фільчина грамота", вам ніхто нічого ніколи не виплатить.
☭ = 卐 = Z
2
like
2
good
bad
shockingly
05.02.2019 р.
answerview
Також є нюанс по місцю реєстрації транспортного засобу. Багато "страхових" пишуть НЕ місце реєстрації ТЗ, а місто/село прописки власника
А як дізнатися місце реєстрації транспортного засобу? В мене в Свідоцтві про реєстрацію записана моя адреса.
По темі: коли реєстрував мопед, мені дали талон обов'язкового страхування на рік (вартості не пам'ятаю вже, це було в 14-у р.) від ТВД "СТ "Домінанта".
Більше не страхувався, але талон возив з собою.
Патрульні, коли в минулому році виписували штраф за відсутність шоломів, про страхування нічого не говорили. 
like
good
bad
shockingly
05.02.2019 р.
answerview
Так сколько сейчас штраф за не одетый шлем?
like
good
bad
shockingly
05.02.2019 р. відповів для veterok2607  
answerview
51грн. пока так. как и за переход в неположенном месте и ремень безопасности 03_biggrin
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
2
like
2
good
bad
shockingly
05.02.2019 р.
answerview
По Киеву расценки прошёлся.. не выросли с прошлого года, нормуль.
http://autoua.net/osago/2/?vehicle_type=11&vehicle_zone=101&car_year=1994&non_accident_experience=5&order_by=price-asc
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 05.02.2019 р., Юра-Ездок
like
good
bad
shockingly
05.02.2019 р.
answerview
...по темі більше цікавить не хто як і де супер-дешево зробив у знайомого, "від гаїшніків" (особисто я роблю її для себе, а не для поліції) а саме страхова - яка дійсно щось виплатить у разі страхового випадку.
страховка с полисом от ТАС, оформленная в "привате", чем-то отличается от страховки с полисом от ТАС, оформленной у страхового агента? да, выписывали мне ее в последний раз в точке продажи страховок в автосалоне.

Ну і ще враховуйте що вартість - в Києві може коштувати 800грн, тоді як у смт 30км від Києва - 300грн.
в моем случае - прописка совпадает с местом регистрации ТС, так что мимо.

Патрульні, коли в минулому році виписували штраф за відсутність шоломів, про страхування нічого не говорили.
а тут шутка в том, что страховка - она должна быть, но предъявлять ее водитель не обязан по любому чиху, а только при ДТП. ну т.е. "есть, но не покажу, будет ДТП - тогда приходите посмотрите". потому и не требовали - бесполезно, умных слишком много.

впрочем, думаю эта лавочка скоро прикроется - просмотр состояния страховки на ТС дело техники и, в основном, желания МВД (добавить соотв. поле в софт на планшете копов) и самих копов.
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин