MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
25.04, 03:18
31
+10 °С
Вітер: 0 м./с., Зах
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Велосипеди - обговорення

Переглядів: 7133
27.07.2020 р.
answerview
Я якось в Германії проходив повз велопарковки. Велоспедів - тьма. І серед ніх... одне прив"язане переднє колесо. "Розумні - пристьобують за раму" (с) Я. А хитрі - на вулиці тільки ардіс і тримають.

Продовжую шукати лісапеди. Претендент 1 (мтб), претендент 2 (міський велосипед - аналог "України").
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Змінено: 27.07.2020 р., vaclav
like
good
bad
shockingly
28.07.2020 р.
answerview
Не знаю яка тьма в Німеччині , а ось стоянка в Орхусі(Данія).Як вони знаходять свої?
век живи-век учись
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
03.08.2020 р.
answerview
Велосипеди марки "Дорожник" заслуговують на увагу. 
like
good
bad
shockingly
04.08.2020 р.
answerview
Велосипеди марки "Дорожник" заслуговують на увагу. 
Чим?
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
like
good
bad
shockingly
06.08.2020 р.
answerview
Продовжую шукати лісапеди. Претендент 1 (мтб), претендент 2 (міський велосипед - аналог "України").

Претендент 1 - не підійшов, якийсь він короткий - там хоч і лежиш, але якось хребет дуже зігнутий - замість нього взяв іншого, у букву "зю" не треба вигинатися.
Претендент 2 - норм, взяв (зараз по посиланню там вже інший велік)

Оскільки хто з них кращий - я (як завжди!) не розібрався06_question, тому про всяк випадок взяв два велосипеди - МТБ"шку і аналог "україни". Фотки - будуть.

МТБ: добряча люмінієва рама і досить таки дебелі колеса (гума 26"х2.35, 36 спиць), дискові гальма, вилка - чи то мразотті чи то мерзаччі (щось італійське і дуже круте, правда знайшов мануал від 2006 року) і вона навідь досі працює. Заміна шариків-літолу у передньому "підшипнику". В мастилі - пісок, один шарик - взагалі іншого розміру (з чого б це колесо скрипіло?), чашки - пойоб@ні. В общем "предпродажна підготовка" - відсутня на рівні. Замовив втулки (на перед і назад) на звичайних людських підшипниках (Novatec D041SB і D042SB). Довго вивчав, чи є там проставки між підшипниками - наче є, тому й замовив. Цікавості-раді подивився на чисто-китайські бренди по втулкам, але там ціна x2 до новатеку - мені це якось занадто. В задню втулку лазить не буду, бо нічого доброго не очікую - поки не скрипить ну і норм, а далі - на смітник. Ще б каретку на підшипники перевести... Гума - ще жива, але хочу міняти бо занадто ендуро - хочеться 50/50, буду сьогодні вдень перевзувати.

"україна" - чекає своєї черги, там ззаду 7ми швидкісна планетарка - буде секас. Але лізти треба, бо вангую - фіг хто коли в неї заглядав і міняв мастило, може ще не пізно його поміняти.
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Змінено: 06.08.2020 р., vaclav
like
good
bad
shockingly
06.08.2020 р. відповів для vaclav  
answerview
Ось так виглядає моя МТБ"шка.
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
10.08.2020 р.
answerview
А в мене велосипед з ролерними гальмами. Якісь вони чудні. Гальмують непогано, але юзом колесо ніколи не йшло. Може їх якось регулюють?
век живи-век учись
like
good
bad
shockingly
11.08.2020 р.
answerview
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
1
like
good
1
bad
shockingly
11.08.2020 р.
answerview
стоянка в Орхусі(Данія).Як вони знаходять свої?
Ну мабуть гукають, як коней, шо в табуні...01_smile
Іванович. Не бандерлог!
like
good
bad
shockingly
11.08.2020 р.
answerview
з ролерними гальмами

не зрозумів які.
дискові? обідні-колодочні? чи гальма у втулці?
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
like
good
bad
shockingly
11.08.2020 р. відповів для vaclav  
answerview
Ось фото. Алюмінієвий диск для охолодження.
век живи-век учись
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
14.08.2020 р. відповів для vaclav  
answerview
Співвідношенням "Ціна - Якість"
like
good
bad
shockingly
15.08.2020 р.
answerview
Велосипедунство для товстих ("... максимальный вес 178,4 кг ...", цікаво як він взагалі вижив, бо мені на 145кг вже було важко ходити жити, не міг зігнутися шнурки зав"язати - задихався)

Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Змінено: 18.08.2020 р., vaclav
like
good
bad
shockingly
21.08.2020 р.
answerview
Я тут таку цікаву штуку знайшов... В общем перехідник для руля з 1" на 1-1/8" - дозволяє на лісапеди по типу України ставити сучасні рулі. Мене наприклад зацікавило поставити складного руля - щоб можна було в квартиру затягти. Дивився на всякі "баранячі роги" і "метелики" (карбон!!), але вирішив що ставити "барана" на міський лісапед то вже занадто, да і треба знати нашо він, я - не знаю, тому буду бараном, але безрогим. Метелика не захтів бо побоююсь зламати. А от поставити складного чи прямого-МТБ"шного - думаю... (замість классичного як на україні)

А ще я собі придбав чорні чулки. Да-да! Дружина - не проти.
Є спеціальні чулки на ноги і руки - щоб влітку не обгоряти. Я згадав, що на велосипелі дуже таки можна згоріти. Але це вже на той рік. Є й такі самі тільки теплі - оце буду у жовтні в ніх кататися.

І ще - ошийник для собак що світиться - ввечері буду намотувати на раму (хоча можно і собі вдягти, якщо довжини вистачить15_badgrin). Насправді, хтілося бути трошки підсвітленим на 360 градусів (щоб і з боків теж) - оце вигадував як. Ставити діоди на ніпеля - чогось мені не зайшло.

Вчора з"їздив в Епіцентр, там недалеко з пару-тройку км, раніше здихав вночі, зараз це вже приємна прогулянка. Трохи розкатався.18_goodДо спортсмену - як до китаю раком, але хоч вже не така офісна розвалюха (що й треба було). Жінка каже що в неї те саме - з велосипеда їі не зженеш.
Якщо у вересні буде тепло - може поїду лісапедом на море (київське).

МТБ"шку - віддав щоб поміняли втулки, бо вже приїхали, катаю на Giant'і.

Поки що, МТБ"шка складає найкраще враження - найбільше відновлена, Giant - навпаки, хоч і краще йде по асфальту, але в ньому ще багато ребусів. Бо "крокодил" він добрячий - вилка явно нерідна (майже не працює і, по харошому, треба було б замінити бо вона не по феншую), планетарка проситься перебрати. Чесно кажучи, я б зараз не брав би city bike, а взяв би ще одну МТБ"шку і поставив би їі на вузькі обода і катав би по місту (і не парився б).
Замовив дві китайські сідушки - наче мають бути добрими, побачимо.

PS: може кому треба Ardis Ukrbike в стані "майже новий" (проїхав на ньому 2-Зкм, зрозумів що це не мій варіант, накупив бу велосипедів, і сховав в гараж щоб не поламати). віддам на 2тис, новий - 3.5тис, документи-чеки є.
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Змінено: 21.08.2020 р., vaclav
like
good
bad
shockingly
21.08.2020 р.
answerview
А ще я собі придбав чорні чулки. Да-да!
упаси меня Боже шоб я себе велик купил05_shok05_shok05_shok   сначала чулки, потом помада, туфли.....,  а потом и сидушку снять нафиг и просто трубку оставить.......03_biggrin05_shok06_question15_badgrin15_badgrin   не, не,  я лучше на скутере и в ДЖИНСАХ, чем на велике в ЧУЛКАХ.........08_lol08_lol08_lol08_lol08_lol08_lol08_lol
3
like
1
good
2
bad
shockingly
22.08.2020 р.
answerview
сначала чулки, потом помада, туфли.....,

Я ще спідничку хочу! Коротеньку... 04_blush12_cray15_badgrin
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Змінено: 22.08.2020 р., vaclav
2
like
good
2
bad
shockingly
22.08.2020 р.
answerview
Я ще спідничку хочу! Коротеньку... 
Ой будеш ти битий...........02_sad
Іванович. Не бандерлог!
like
good
bad
shockingly
23.08.2020 р.
answerview
Блін, хтів полізти в рульові і ароматізатори - подивитися "кагділа?", чи ще пахнуть і т.д, а до ніх ще треба спец-ключ мати (ну і всякі виколотки і преси). На olx не знайшов, доведеться чекати.

Коротенько про рульові: 21_umnik



Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Змінено: 23.08.2020 р., vaclav
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
26.08.2020 р.
answerview
Оце такий ще у мене Giant (це которий "міський велосипед"). "Україна" але зроблена не у Харкові, а у Мельбурні. Колеса 28", абож 700с або ж такі самі за розміром як на "Україні". Це я на нього хочу або складного руля або може таки "метелика".

Вилка - явно не пляше, бо вона на гальма V-Brake яких немає... Знайшов в інтернеті щось приблизно схоже (модель Гіанту) - так там вилка без аморту. Плюс ще 1" шток руля.... Попередній хазяін - явно "любитель м"якої задниці". Бо нафігачив всього що міг, а зараз все воно не працює - ні вилка ні аморт під сідушкою.

Єдине що сподобалося - багажнік, замок abus на заднє колесо і планетарка nexus 7.

Дінамо-машинку, фару (лампочка розжарювання - ніфіга воно не світить), захист цепка (торохтів) - зняв. Крила на колесах якось кривувато стоять.

Дзеркало і гудок - то мій "креатив". В общем якось буду ліпить з нього ракету, як - не уявляю.15_badgrin
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Змінено: 27.08.2020 р., vaclav
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
27.08.2020 р. відповів для vaclav  
answerview
Гарний вел.                                                                                                                                     Я б помiняв руль з виносом та крила. Зробив би ТО вилки та аморта. Встановив тормозний механизм на перед та свiтло.  Все iньше залишив би як воно е. Iмхо.                                                                 Багажнiк - бомба!  
Змінено: 27.08.2020 р., Ozi_58
1
like
1
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин