MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
18.04, 17:36
11
+8 °С
Вітер: 1 м./с., Півн
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Карпати за один день. Мотовилазка Львів - Синевир

Переглядів: 1824
27.07.2020 р.
answerview
Вирішив розказати свою невелику історію - одноденного мототурне в Карати.
  Для мене, чомусь, поїздка в Карпати завжди розглядалась як щось довге та важке. На декілька днів, з великою кількістю багажу. Проте цього літа все змінилось. Мені завжди було цікаво побувати в горах, отак сьогодні зранку я сиджу за робочим столом, а вже в обід споглядаю неймовірні панорами гір. Отже я вирішив таки спробувати цю авантюру. Як побувати в Карпатах, побачити Синевир і ввечері повернутись додому. Отже точка старту і фінішу Львів. Кінцева точка маршруту Синевир. Транспорт - мотард. Мінімум речей.
  Виїхав я в 6:30 в напрямку Сколе - Мукачево. Також метою подорожі було зняти класне музичне відео. Тому з собою була деяка апаратура. Це мабуть і був найважчий вантаж. Дорогою до Стрия нічого особливого, звичайна траса. Після Стрия вже почались відкриватись цікаві панорами і відчуття, що ти подорожуєш, а не просто їдеш з точки А в Б.
  Заїхавши в Сколе, я зрозумів, що подолав значну частину маршруту за менший час ніж очікував. Тут дещо розслабився і менше зважав на часові рамки. Після Сколого вирушив далі до перехрестя в Нижні Ворота, для повороту на Міжгір'я. Дорогою знайшов ґрунтовий виїзд на гору, піднявшись побачив чудово панораму, де і зробив декілька кадрів, і згаяв там більше часу ніж планував, проте того ще не усвідомлював. Це був неймовірний вигляд ранкових гір, і хоч насправді попереду мене чекали краєвиди куди кращі, я ще того не знав. Після перехрестя я повернув ліворуч і поїхав на Міжгір'я, чудовою відремонтованою дорогою. Це мабуть одна з наймальовничіших доріг того дня, між пасмами гір, з захоплюючими спусками і підйомами, класними видами і неквапливою поїздкою, та одним дуже звивистим серпантином - Воловецький перевал. Дорогою декілька раз зупинявся біля невеличких річок, які стрімко текли вздовж дороги і захоплюючих панорам, які звісно потрібно зазнімкувати)
  Добрався Міжгір'я під обід, далі була дорога до Синевиру, а також Синевирського перевалу. де я і зробив обідній привал. Далі дорого погіршилась, особливо коли з траси звернув в напрямку озера, до котрого ще було далеченько. Проте довколишні красоти мене відволікали від стану дорожнього покриття. Добрався я Синевиру десь коло години 16, якщо хто не знає, прохід до самого озера платний, 30 грн з людини, а туди доречі потрібно підніматись в гору, хоча це я вже дізнався пізніше, проте там була можливість оплатити і себе і мото, щоб добратись аж до самого озера, що я і зробив, ще 30 грн за металевого друга, я гадаю не багато.
  І ось воно, озеро Синевир, ще одне виконане бажання в скарбничку. Там неймовірно гарно, оповите туманом дзеркало води ніби манить своєю загадковістю, в оточені високих гір. Доречі, довкола є прохід, тому озеро можна огледіти з усіх сторін. Там ніби час зупинився, але лише у відчуттях, насправді вже доходила 18:00. А у Львів ще дорога далека. Отже намилувавшись водичкою) і назнімавши багацько класного я зібрався в вирішальний ривок. В цей момент якраз і прийшло усвідомлення, що насправді багато часу пішло, і зовсім мало залишилось, адже хоча б до 21:00 хотілося б бути в дома, проте все виявилось не так як гадалось. До Міжгір'я мене чекала вже знайома дорога, тому хоч вона було не найкращої якості, її я вже знав як проїхати, ще на останок наповнюючись атмосферою Карпат. А вже з Міжгір'я була невідома дорога на Долину.
  Сойми - Долина, це напрям для нечемних мотоциклістів) Перший кілометрів 20 суцільний ремонт, де вже розкопано і засипано щебенем, а все інше суцільні ями, я хотів ввечері бути в дома, я ще ніколи так не помилявся. З неймовірною витримкою і нервами натягнутими під під ноту Сі, близько 20:00 я добрався Долини, як початку цивілізації, з тих дрімучих і безлюдних просторів битого асфальту. Ну а далі вже швидкісний марафон у Львів. Додому я таки добрався близько 22:00. Що теж вважаю непоганим, дуже втомлений, але щасливий.    Одноденне мототурне у Карпати вдалось, це можливо, і це дуже класно, адже зараз за вікном Львів, а ще в обід я бачив неймовірні пасма залитих літнім сонцем гір.
  І того, 12 годин в сідлі, і близько 450 км. От така вийшла історія. Ну і якщо комусь цікаво, побачити як це виглядало на власні очі, додаю посилання на відео. Там все. Дякую за увагу, і якщо є що сказати, залюбки послухаю.
  Відео: Дивитись відео

Змінено: 27.07.2020 р., ArtexRM
5
like
5
good
bad
shockingly
27.07.2020 р.
answerview
Стедикам использовал? Какой,если не секрет.
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
27.07.2020 р. відповів для Veps  
answerview
Ні, не використовував, немаю поки ніякого. Деякі окремі фрагменти вже стабілізував при монтажі.
1
like
1
good
bad
shockingly
27.07.2020 р. відповів для ArtexRM  
answerview
Какая монтажка?
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
27.07.2020 р. відповів для Veps  
answerview
Adobe Premiere Pro CC 2019
1
like
1
good
bad
shockingly
28.07.2020 р. відповів для ArtexRM  
answerview
 Хорошая стабилизация. Выводил в какой формат? У меня Grass Valley Edius 8.5
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
28.07.2020 р.
answerview
Не устал ещё блюрить номер?03_biggrin
like
good
bad
shockingly
28.07.2020 р.
answerview
блюрить номер?
Це що?06_question
Іванович. Не бандерлог!
like
good
bad
shockingly
28.07.2020 р. відповів для Xanderfisher  
answerview
Та ні, так краще, вже перевірено03_biggrin
like
good
bad
shockingly
28.07.2020 р. відповів для Veps  
answerview
В mp4, хоча я бачу що ютуб дуже крашить таке відео, хоч воно і повноцінне 1080р. Не чув про таку програму.
like
good
bad
shockingly
28.07.2020 р. відповів для Direktor  
answerview
Розмивати зображення, щоб не можна було прочитати номер)
1
like
1
good
bad
shockingly
28.07.2020 р.
answerview
Не чув про таку програму.

Сейчас ютуб не так стал ужимать,как раньше. Программа из США-дорогая21_umnik но главное к железу не притязательна,хоть на Селероне можно монтажить.03_biggrin
Но учти,стаб,ускорение,замедление  в ней хороший только с 8 версии
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

Змінено: 28.07.2020 р., Veps
like
good
bad
shockingly
28.07.2020 р.
answerview
Це що?

Слава, это на видео замыливается номерной знак01_smile
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин