MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
28.03, 10:33
44
+13 °С
Вітер: 1 м./с., Півд
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендарМагазин
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Бензин А-92 Energy

Переглядів: 6966
19.08.2020 р. відповів для Igor-100  
answerview
У німців нема прямої конфронтації з рашею, а саме війни. Розвинута демократія, розділення впливу держави на деякі процеси, вкладені кошти великого капіталу, корупція колишнього керівництва (тепер керівники газового сп) і інши фактори, гроші в тому числі - все це впливові складові.
Тюнінг скутерів від 110 і вище, карбюратори, адреса в профілі.
like
good
bad
shockingly
19.08.2020 р. відповів для maxiscooter  
answerview
 А я взагалі не про Порошенко, та його обіцянки та помилки.
Я про тих людей, для яких усе погано.
От дивиться. Порошенко продавав цукерки москалям. Гроші йшли в Україну, податки у бюджет РФ.
Погано. Це ж ми годуємо росіян. 
Ви можете змінити прізвище Порошенко на Зеленський. Та так само засуджувати його за те що він мав (і певно має) зиск с росіян. Погано. Як так можно коли іде війна, а хтось там наповнює бюджет РФ.
Але. Росіяни працюють в Україні і наповнюють наш бюджет (так само зароблюячи на нас, але вже нафтопродуктами). Знову погано?!? А коли вам буде вже гарно?
Тоді коли геть не буде ніяких відносин торгівельних? Коли стануть колом усі Газелі, які возять по всієї Україні хліб, без запчастин? Коли зупинеться все що використовує російскі ресурси? Коли ми почнемо подихати з голоду на колінах у темряві, але в вишиванках і українською?
Тоді вам стане гарно?

Але є дії, які можуть виконати пересічні громадяни (бойкот) і ми впевнились вже у 2014 що це працює і ще як працює!
Ні, це не працює. Ви байкотували російські АЗС? І шо с того? Війна скінчилась? Збанкротувала хоча б одна російска компанія з нафтопереробки? Що ви отримали? А нічого...
Крім того - УСІ нафтопродукти з російської нафти. Белорусь нафту не видобуває. нашої нафти замало. Ви бойкотували ЛукОйл, а WOG вам бензін з якої нафти продає?

Кажете що нові українськи компанії розвинулися? Не знаю про шо ви. Я жодної нової не побачив. Може якісь Рога і Копита з`явилися, ви цього хотіли?
До того ж бойкот тоді просто стає інструментом щоб давити цих і підіймати інших. Чисто бізнес разборки...
Змінено: 19.08.2020 р., Gustav
like
good
bad
shockingly
20.08.2020 р.
answerview
тоді просто стає інструментом щоб давити цих і підіймати інших. Чисто бізнес разборки...
Залишусь своєї думки - працює. Ну ви захотіли, щоб прям збанкрутували миттєво - так не буває. У вас завищені сподівання - "Війна скінчилась".
Тюнінг скутерів від 110 і вище, карбюратори, адреса в профілі.
1
like
1
good
bad
shockingly
20.08.2020 р.
answerview
Ну ви захотіли, щоб прям збанкрутували миттєво - так не буває

Миттєво?!?!?  Вже пройшли роки, яке миттєво..?
В мене не підвищені сподівання - я просто питаю - якісь зміни трапились? щось змінилось?
То байдуже що заправки змінили бренди, а не зникли. Що взагалі змінила от та хвиля хайпу за росіянські заправки?
like
good
bad
shockingly
24.08.2020 р. відповів для Gustav  
answerview
По поводу российских заправок: в моём городишке (полнейшая провинция) 5 АЗС, одна из которых (бывшая Лукойл и ныне Амик ) находится вообще за городом, но при этом уровень магазина на этой АЗС превосходит все магазины города (одни автоматические двери чего стоят) , так же имеется дизель генератор а на наших заправках нет они они могут только в дождь палкой уровень в ёмкостях мерять ! Вот и весь патриотизм.
like
good
bad
shockingly
24.08.2020 р. відповів для DimYY  
answerview
Я бы не мешал в кучу патриотизм и заправки.
Это как покупая колбасу Московская можно злиться о том что колбаса и то название не патриотичное, а можно подумать о том кого сейчас будут есть. Колбаса одна, а мысли разные.
1
like
good
1
bad
shockingly
29.08.2020 р.
answerview
Я постоянно его лью полет нормальный
like
good
bad
shockingly
29.08.2020 р.
answerview
Заправлялюсь на АНР и отлично,на воге заправился клапан зацокотел,больше туда ни ногой и ещё цены у них дороже.
1
like
1
good
bad
shockingly
29.08.2020 р.
answerview
Заправлялюсь на АНР и отлично,на воге заправился клапан зацокотел,больше туда ни ногой и ещё цены у них дороже.
Думаешь бензин тебе смог зазор в клапане увеличить?
ничёсебе какой бенз у них продвинутый.
1
like
good
1
bad
shockingly
29.08.2020 р.
answerview
Думаешь бензин тебе смог зазор в клапане увеличить?
говна вымыл с седел например...
like
good
bad
shockingly
29.08.2020 р. відповів для NiTr0  
answerview
Я же и пишу - бензин кудесник. И везет, и мотор моет.
Не ясно лишь, бензин других брендов восстанавливает зазор в седлах путем нанесения дозированного слоя гавна или пришлось выводить зазоры вручную...
like
good
bad
shockingly
31.08.2020 р. відповів для Gustav  
answerview
Ага я сам вахуе,но реально когда воговский залил поменялась работа двигателя03_biggrin
like
good
bad
shockingly
31.08.2020 р. відповів для viktor33  
answerview
Вопрос таки остался без ответа...бензин на воге создал зазор в клапане и он зацокотел. А дальше что? Другой бензин зазор уменьшил?
like
good
bad
shockingly
31.08.2020 р.
answerview
И везет, и мотор моет.
ну ацетон в бензине вполне себе мотор моет например.

но на воге лично я стараюсь не заправляться - цена как на нормальных заправках, а по факту - моугут залить ослиную мочу на которой мот вообще не едет...
1
like
1
good
bad
shockingly
31.08.2020 р. відповів для NiTr0  
answerview
ну ацетон в бензине вполне себе мотор моет например.

Ну конечно может.
Вопрос не в этом.
А в том что если после ВОГ бензина залить другой, то зазор волшебным образом возвращается на прежнее значение?
like
good
bad
shockingly
31.08.2020 р.
answerview
А в том что если после ВОГ бензина залить другой, то зазор волшебным образом возвращается на прежнее значение?
если карб богатит, а бензин фуфел - вполне могли и обратно засраться за несколько десятков км...
like
good
bad
shockingly
31.08.2020 р.
answerview
детонация от низкооктанового бензина и стук клапанов - 2 большие разницы. возможно, в этом и путаница
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
like
good
bad
shockingly
02.09.2020 р. відповів для Gustav  
answerview
Откуда я знаю что там создал ,я тебе привел реальный факт то что было у меня.
like
good
bad
shockingly
02.09.2020 р.
answerview
Даже после залития воговского бензина была другая работа двигателя,как-то стрёмно я даже сомневался стоит ли мне ехать,а путь был 45 км в одну сторону по лесам и полям на десну 
like
good
bad
shockingly
02.09.2020 р.
answerview
Так что там думай сам что где увеличил или уменьшил,я привел факт20_drinks
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті