MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
29.03, 13:45
11
+11 °С
Вітер: 0 м./с., Зах
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Fada 150 24

Переглядів: 234644
Dolphin
26.10.2008 р.
answerview
Показати повідомлення
Вот наконец купил себе чуть больше месяца назад фаду 24.Впечатлений конечно море,после лиды кажется,что просто бомба!Наездил уже 350км за пару дней.Месяц стояла в гараже без доков.Никаких боков нет вобще,единственное передняя вилка в большие ямы немного провалюется,нужно масло посмотреть.Расход 3-3.2 по трасе,по городу окол 3.5.По трассе просто крейсер,на 4300об уже 80км,при этом газ выкручиваешь на несколько милиметров.Вот незнаю как себя удержать во время обкатки.Обкатку в основном прохожу по трассе,средняя скорость 60км/ч.Есть такой вопрос:
В конце весны-начале лета хочу на нем смотаться в Прагу к сестре  1600 туда и назад1600.Естественно что провиду полное то на сколько это возможно,двиг 157 QMJ думаю проблем никаких не выдаст.Вопрос по таможни евро союза.Впустят ли поляки его?Пройдет ли он евро стандарт СО?И вобще пересечение таможни,мож кто что знает? 20_drinks
Змінено: 07.07.2009 р., MopeDDriveR
like
good
bad
shockingly
16.05.2010 р. відповів для ICE  
answerview
люди вопрос к тем кто разбирался в своей проводке!!! у меня стоял корейский двиг с дожигом картерных газов! заменил на фадовский!!! но тут начались приколы с проводкой! у меня с двигателя выходило 5 проводов а на фаде 6 !!!!!!! что за зеленый провод в фишке с желтыми??? и куда идут другие 2 провода одиночки???? буду очень благодарен за помощь!!!! 20_drinks  20_drinks  20_drinks
ХОРОШ КИТАЙ-В ХОРОШИХ РУКАХ!!!!!
like
good
bad
shockingly
23.06.2010 р.
answerview
привет всем помогите найти друг разбил левый поворот на своём фаде  и у нас в городе не может найти и вроде говорят что в украине их нет очень переживает может у когото есть инфо что по чём и где мона найти спасибо
like
good
bad
shockingly
19.04.2011 р. відповів для waxterik  
answerview
Всем Здорова!!! есть у кого нибудь фото фады без переднего пластика ,  скелет без морды? желательно лево право перёд.???
like
good
bad
shockingly
07.04.2012 р.
answerview
Привет всем купил себе Fada 150 24 очень доволен. но есть одна проблема, когда поездиш некоторое время, что то начинает пищать кто знает что это, помоему ремень так и догжно быть 02_sad
like
good
bad
shockingly
07.04.2012 р. відповів для maksi34  
answerview
Писк возникает в процессе притирки ремня к тарелкам варика и торкдрайва. Связан с неполным прилеганием ремня ( верхним краем ). После притирки обычно писк исчезает. Временно помогает спрей-натяжитель ремней.
Szczecin->Дрогобыч->Караганда->Сарань->Алма-Ата->Капчагай->Аягуз->Polgardi->Veszprem->Szekesfehervar->Каменка->Запорожье->Tanvald->Jablonec nad Nisou и снова Каменка...
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
07.04.2012 р. відповів для kaadoc  
answerview
скажы пожалуйста так постояно будит или пока не заменить ремень и какой номер ремня если знаеш зарянее большое спасибо 03_biggrin
like
good
bad
shockingly
07.04.2012 р. відповів для kaadoc  
answerview
скажи пожалуйста хочу заменить лампочки на галагенки как думаеш есть смысл ?
like
good
bad
shockingly
07.04.2012 р. відповів для maksi34  
answerview
Ремень поставь Пауэрлинк 835*20 ( или 842*20 ), посмотри что было с завода. Ходит 12-15 тыс без проблем, износ примерно 0.5 мм за 8 тыс.
Лампочки поставь Филипс 35/35 ( колбы-шарики ) и будет вполне прилично. Как вариант- установка 45/40 ( Нарва ), тоже неплохо 18_good
Не забуть про диоды в габариты, и ярко, и сеть разгрузишь 20_drinks
Szczecin->Дрогобыч->Караганда->Сарань->Алма-Ата->Капчагай->Аягуз->Polgardi->Veszprem->Szekesfehervar->Каменка->Запорожье->Tanvald->Jablonec nad Nisou и снова Каменка...
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
07.04.2012 р. відповів для kaadoc  
answerview
у меня филипс и стоят но свет жолтый не нравится а есть и такого яркого белого цвета филипс
like
good
bad
shockingly
07.04.2012 р. відповів для maksi34  
answerview
или они только жолтым светят
like
good
bad
shockingly
09.04.2012 р. відповів для Saladinn  
answerview
привет скажи а ты себе не менял галагенки и ещо как добратся до крепления багажника  02_sad сложно
like
good
bad
shockingly
16.04.2012 р.
answerview
подскажите пожалуйста почему через время начинает пищать ремень и что можно зделать о 06_question тветьте пожалуйста
like
good
bad
shockingly
16.05.2012 р.
answerview
Багато перечитав повідомлень стосовно даного апарату  01_smile  вроді не погані відгуки. Зара власник  Діо 34 от є можливість взяти Fada 150-24 ,от ще вагаюсь чи варто брати?  06_question
Чому звернув уваги на цей скутер?
вже три роки катаюсь на Діо 34, скутер -. Выше всех похвал 18_good
Тільки мій зріст  більше 180 і мені не завжди на ньому дуже зручно,тим більш катаюсь в більшості з пасажиром.А тут знайшов продається дана модель ,я зацікавився тільки от ссикотно мені стосовно надійності китайського коня  68_totakeumbrage
Змінено: 16.05.2012 р., RL
like
good
bad
shockingly
28.01.2013 р. відповів для RL  
answerview
Брати чи не брати?! В мене 24ка четвертий рік з пробігом понад 12тис, купував новий. За цей період досі сумніваюсь у виборі коня, хоча багато також позитивних моментів. Маю невеликий досвід по Діо, тому по порядку!)
      Спочатку почну з "мінусів". Дешевий погано підігнаний пластик, місцями розтрізкування пластику, задній кофр відірвався від вібрацій, гума КЕНДА погано тримає зчеплення з поверхнею, більше ковзає ніж гальмує(вага понад 100кг, інерція також робить своє діло), єлектрика потребує невеликої профілактики(були моменти перетирання проводів), близько 7тис обірвався ремінь варіатора, недавно змінив привід спідометра, сам спідометр бреше на 15км/г(по машині) і 20км/г(GPS)? відірвалось одне з трьох кріплень бензобаку, порепалось тонування на вітровому склі, сидіння було обтянуте дешевим матеріалом тепер приємний на вигляд і дотик кожзам і ще ряд дрібних недолікаів)
      А тепер саме приємне: багато простору і комфорту за відносно невеликі гроші(7300грн), бак під завязку 11,7л, два досить зручних місця, вітрове скло, просторий багажник, дві фари головного світла сумою 70ват, масивна задня оптика(у вечірній час добре помітно на дорозі), витрата пального при єкономній їзді(40-45км/г) становить 2,8/100(з пасажиром), мій ріст 181 досить зручно...Брали техніку їздити на роботу(42км в одну сторону), два повноцінних місця і крейсерською швидкістю 60+км/г. Мої враження такі, хонда це висока якість техніки, навіть у дрібницях і порівнювати(не враховуючи обєм) з китайскими скутерами недоцільно!!! Якщо сам ремонтуєш і обслуговуєш нічого ссикотного нема, заправив і поїхав!) Буду радий відповісти на будь-які запитання! Нижче фото мого дирчика)
Под здравым смыслом всякий разумеет свой собственный!)
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
30.01.2013 р. відповів для FASTER  
answerview
Дякую за детальну відповідь.Я все ж таки 9 червня купив скутер.
Стосовно ваших слів повністю впізнаю свій скутер.Пластик не ухти але на фоні великих розмірів,зручного крісла для водія і пасажира,доволі хорошого мотора ,інші моменти не так грають роль.Я завжди буду  53_heart  Хонду та знімати капелюха перед нею,але розмір гаманця не дав можливості купити .Дістався цей апарат ні разу не пожалів.
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин