MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
28.03, 18:02
44
+16 °С
Вітер: 1 м./с., Півн
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендарМагазин
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Тихая охота. Грибники все сюда!

Переглядів: 217383
Риболов видалений
05.09.2009 р.
answerview
Показати повідомлення
НУ вот и пришла осень,а с нею и сезон тихой охоты наступает.
У нас прошло пару хороших дождей и вчера решил смотаться на разведку в лес
В лесу хорошо,тихо,тепло и сыро---но грибов пока нет.Нашел с десяток подосиновиков,но из них только два хороших--остальные червивые.Заехал в сосняк--глухо,грибов пока нет в наших лесах. 02_sad
Jedem das Seine
Нехай Бог тобі дасть тобі утричі більше всього того,що ти бажаєш мені.
like
good
bad
shockingly
1••21222324252627••28
kascej
27.12.2016 р.
answerview
колхоз был снега и мороза,снега еще не весь растаял,растаит,тады за мухоморам можна лес ехать.
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
08.05.2017 р.
answerview
сегодня поехал просто на разведку. результат за час на фото. успел как раз вовремя. домой возвращался - было солнце. после того, как во двор заехал, спустя 10 минут ливень как влупил. путевый, с громом.
надо будет еще катнуть, на зиму печериц накатать. я не по грибам, но в хозяйстве не помешает. с учетом того, что у нас сейчас грибы по 35-38 грн, на 200 рябчиков за сегодня насобирал  08_lol
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
18.06.2017 р.
answerview
шо за трюфель?))


ну і класика..., таких 4 штуки:

уже в сушарці
☭ = 卐 = Z
1
like
1
good
bad
shockingly
Rik2018
02.08.2017 р.
answerview
перестал ходить в лес,гадюк развелось как г.... ,стремно немного
like
good
bad
shockingly
05.09.2017 р.
answerview
Настриг маслят.Чуток им не хватило времени к моему приходу.Очень много малюсеньких...Еще бы дня 2-3
1.На двух колесах душа блаженствует
2.ТВОЯ ГОЛОВА В ОТВЕТЕ ЗА ТО, КУДА СЯДЕТ ТВОЙ ЗАД.
Honda Lead90,Honda Lead100,Honda SH150 (2005) ,Honda SH150(2007) Honda Foresight(2001),Honda Dio110,Honda PCX150
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
05.09.2017 р. відповів для Leonid1961  
answerview
Настриг маслят.Чуток им не хватило времени к моему приходу.Очень много малюсеньких...Еще бы дня 2-3

через 2-3 дні вони були б червиві і підгнивші  06_question
☭ = 卐 = Z
like
good
bad
shockingly
Риболов видалений
05.09.2017 р. відповів для Leonid1961  
answerview
Настриг маслят.Чуток им не хватило времени к моему приходу.Очень много малюсеньких...Еще бы дня 2-3


Краса, крім маслюків ще що потрапляло?
Jedem das Seine
Нехай Бог тобі дасть тобі утричі більше всього того,що ти бажаєш мені.
like
good
bad
shockingly
mixan забанений
06.09.2017 р.
answerview
Знакомые предлагают в лес за грибами поехать . А с меня грибник еще тот :-)  Но пытаюсь этот недостаток скрыть .Не поленился , даже скачал приложение на мобильник https://anderbot.com/android/apps/?id=com.artseld.mushroomsberriesherbsfree

Вот сижу теперь изучаю грибы по мобильнику . Надеюсь  мухаморы   теперь смогу отличить :-)
http://www.moto.com.ua/postphoto/1583835_1.jpg
like
good
bad
shockingly
Риболов видалений
06.09.2017 р. відповів для mixan  
answerview
Знакомые предлагают в лес за грибами поехать . А с меня грибник еще тот :-)  Но пытаюсь этот недостаток скрыть .Не поленился , даже скачал приложение на мобильник https://anderbot.com/android/apps/?id=com.artseld.mushroomsberriesherbsfree

Вот сижу теперь изучаю грибы по мобильнику . Надеюсь  мухаморы   теперь смогу отличить :-)


Якщо знайомі твої бувалі грибники-то нехай вони тобі покажуть в лісі, які гриби можна брати, а які ні, хвилин 15 за ними походи, придивися, а потім і сам будеш знати, що брати.
Jedem das Seine
Нехай Бог тобі дасть тобі утричі більше всього того,що ти бажаєш мені.
1
like
1
good
bad
shockingly
06.09.2017 р. відповів для mixan  
answerview
Мухоморы отличить не сложно  03_biggrin Сложнее "замаскированных" под опята поганок и т.д. Да и не стоит собирать вдоль трасс ничего - грибы впитывают в себя все с грунта и осадок - травануться можно чем угодно. Дальше в лес - будет лучше, но и погоду стоит учитывать - через 2 недели после обильных осадков грибов много, но гнилых изнутри не мало - собирать стоит "по погоде", и желательно с теми, кто в этом разбирается хорошо. Удачи!  18_good
http://khersonci.com.ua/images/NEWS/06.2014/190614_04.jpg
1
like
1
good
bad
shockingly
07.09.2017 р. відповів для mixan  
answerview
Знакомые предлагают в лес за грибами поехать . А с меня грибник еще тот :-)  Но пытаюсь этот недостаток скрыть .Не поленился , даже скачал приложение на мобильник https://anderbot.com/android/apps/?id=com.artseld.mushroomsberriesherbsfree

Вот сижу теперь изучаю грибы по мобильнику . Надеюсь  мухаморы   теперь смогу отличить :-)





Только проверь что бы знакомые не были твоими опонентами на этом форуме, а то они тебя такими грибами накормят.
1
like
1
good
bad
shockingly
07.09.2017 р. відповів для cem  
answerview
Паша, ну ти навіть у цій темі песиміст 03_biggrin схоже ти по жизні такий? 30_crazy
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
mixan забанений
07.09.2017 р. відповів для cem  
answerview

Только проверь что бы знакомые не были твоими опонентами на этом форуме, а то они тебя такими грибами накормят.


Слава богу , у меня знакомые , в отличии от некоторых оппонентов на этом форуме , идиотией не страдают.  03_biggrin

Но за предупреждение спасибо :-)
http://www.moto.com.ua/postphoto/1583835_1.jpg
like
good
bad
shockingly
mixan забанений
07.09.2017 р. відповів для Slava  
answerview
Удачи!  18_good

травануться можно чем угодно


Спасибо!
Я так за компанию иду , по лесу побродить, подышать , с интересными людьми пообщаться .
Я даже покупные грибы не кушаю.
http://www.moto.com.ua/postphoto/1583835_1.jpg
like
good
bad
shockingly
07.09.2017 р. відповів для User  
answerview
Паша, ну ти навіть у цій темі песиміст 03_biggrin схоже ти по жизні такий? 30_crazy




Песимист это умудренный опытом оптимист
1
like
1
good
bad
shockingly
Риболов видалений
08.09.2017 р. відповів для mixan  
answerview
Удачи!  18_good

травануться можно чем угодно


Спасибо!
Я так за компанию иду , по лесу побродить, подышать , с интересными людьми пообщаться .
Я даже покупные грибы не кушаю.


А піцу з грибами?* 18_good
Jedem das Seine
Нехай Бог тобі дасть тобі утричі більше всього того,що ти бажаєш мені.
like
good
bad
shockingly
mixan забанений
08.09.2017 р. відповів для Vervet  
answerview

А піцу з грибами?* 18_good


C шампиньонами  18_good  ,  тут согласен  18_good
http://www.moto.com.ua/postphoto/1583835_1.jpg
like
good
bad
shockingly
Риболов видалений
08.09.2017 р. відповів для mixan  
answerview

А піцу з грибами?* 18_good


C шампиньонами  18_good  ,  тут согласен  18_good


Домашня піца  з рижиками, білими грибами ще краще.А гриб парасолька смажений, пиріжки з зеленушками або маслюк маринований, та під горілочку 18_good
Jedem das Seine
Нехай Бог тобі дасть тобі утричі більше всього того,що ти бажаєш мені.
2
like
2
good
bad
shockingly
08.09.2017 р.
answerview
я б взагалі б не радив збирати будь-які пластинчасті гриби... - так шанс травонутись знижується в рази, бо серед трубчастих отруйних існує тільки Чортів гриб, і то, його зустріти важкувато, а відрізнити доволі легко. Да і отруєння ним не надважке, здається)
☭ = 卐 = Z
2
like
2
good
bad
shockingly
Риболов видалений
08.09.2017 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
я б взагалі б не радив збирати будь-які пластинчасті гриби... - так шанс травонутись знижується в рази, бо серед трубчастих отруйних існує тільки Чортів гриб, і то, його зустріти важкувато, а відрізнити доволі легко. Да і отруєння ним не надважке, здається)


Не згоден.ПОТРІБНО ЗБИРАТИ ТІ ГРИБИ, ЯКІ ЗНАЄШ, І НЕ БРАТИ ТІ, В ЯКИХ ХОЧ ТРОХИ СУМНІВАЄШСЯ.
Той же гриб парасолька, рижик, печериця,рядовка, зеленушка дуже смачні гриби і їх легко відрізнити від поганок.
А трубчасті, в наших лісах-раз-два та й усе. Білий,красноголовець, підосиновик , маслюк.
Jedem das Seine
Нехай Бог тобі дасть тобі утричі більше всього того,що ти бажаєш мені.
1
like
1
good
bad
shockingly
1••21222324252627••28
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті