MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
29.03, 08:27
11
+11 °С
Вітер: 5 м./с., Пд-З
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Keeway Outlook 150 - висловлюємо свої враження, ремонт, обслуговування

Переглядів: 37161
GiS адміністратор
24.01.2008 р.
answerview
Показати повідомлення
В этой теме обсуждаем Keeway Outlook 150

Родственная тема: Китайские скутеры на больших колёсах
Читаємо Правила форуму, не дратуємо адміністратора :)
like
good
bad
shockingly
10.10.2017 р. відповів для ElGuider  
answerview
На 100км/год показує десь 110.
век живи-век учись
like
good
bad
shockingly
10.10.2017 р. відповів для valeri  
answerview
Примерно до 60км/час показания правильные. А дальше погрешность идёт по возрастающей. И это справедливо абсолютно для всей современной авто-мототехники. От китайского полтинника до самого супер-пупер кара. Лень искать, но где-то в сети есть ссылка на всемирную ассоциацию автопроизводителей, которая настоятельно рекомендовала это ноу-хау всем производителям авто-мототехники. С целью повышения безопасности движения. То есть спидометр на современной технике - это только показометр, а не контрольно-измерительный прибор. Это на советской технике спидометр был именно контрольно-измерительным прибором, на котором, как и на любом другом аналоговом (стрелочном) приборе указывался класс точности.
like
good
bad
shockingly
18.01.2018 р. відповів для aser  
answerview
Дякую . Перевірив (  ще  восени )  так воно  і  є .

Шановне  паньство . В  кого є практика  по  помпі  Аутлука ( аутлендера) по  водяній  помпі  . Скажіть  ,  ремкомплект водяної  помпи  від  Honda  SH   підходить до нашого  мотора ?  


like
good
bad
shockingly
18.01.2018 р.
answerview
Ще питання  ,  попереднє в  силі  теж .

Скут  не наш ,  але подивіться  відео .  Такий  трік  вийде на нашому  скутері ?  Заміна  всих  сальніків  і  ущільнювачів  помпи без  відкручування  кришки мотору . Не зрозуміло чи вийде  утримуючий  масло сальнік  виколупать точно як  на відео

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=7ObtcZ5UcME&feature=youtu.be[/youtube]


https://www.youtube.com/watch?v=7ObtcZ5UcME&feature=youtu.be


https://www.youtube.com/watch?v=7ObtcZ5UcME&feature=youtu.be
Змінено: 18.01.2018 р., ElGuider
like
good
bad
shockingly
18.01.2018 р.
answerview
Подивився  як  на Honda  CB   проходить заміна  ремкомплекту  помпи . Напевно  не вийде ,  сальнік на масло лише  з внутрішньої сторони  мотори можна поставити .
like
good
bad
shockingly
18.01.2018 р. відповів для ElGuider  
answerview
Казав лікар " Вскрытие покажет".  Я, за всі роки, до помпи не касавсь. Попробуй пошукать у Клуб любителей китайских скутеров. Аналогічних " Стелс" в Росії багато і там повинні з цією проблемою зіткнутись. І щось я пригадую, що тем було про помпу на форумі , але де саме не пам"ятаю.
век живи-век учись
like
good
bad
shockingly
19.01.2018 р. відповів для valeri  
answerview
Казав лікар " Вскрытие покажет".  Я, за всі роки, до помпи не касавсь. Попробуй пошукать у Клуб любителей китайских скутеров. Аналогічних " Стелс" в Росії багато і там повинні з цією проблемою зіткнутись. І щось я пригадую, що тем було про помпу на форумі , але де саме не пам"ятаю.


Так . Навіть в  цій  темі  є відповідь ,  але  якби  така  :  так  ,  я  придбав  ремкомплект від хонди і  успішно  встановив в  свій  аутлендер- аутлук )))) .


Дякую  за  цікавість до теми .  Скучив  я  вже  за  двома колесами ))) .

Прикинув  так ,  що можна б було  поки не сезон провести  ремонт .  Наразі  вагаюсь брати   запчасті  до помпи ,  ціна кусається . Але така  думка ,  придбати хай  булуть ,  все ж  таки в  мене там  є сліди масла   з того  отвору  рядом з помпою . А  до цього  ще й  антифриз прокапував ,  але напевно  керамічні  ущільнювачі притерлись .
like
good
bad
shockingly
20.01.2018 р.
answerview
Мене цікавить як ви обходитесь з повітряним фільтром?
век живи-век учись
like
good
bad
shockingly
21.01.2018 р. відповів для valeri  
answerview
Продуваю стислим  повітрям . Чим частіше  тим  краще . Зі  сторони всмоктування  лише  під гарним  кутом .  Влітку  дмухав  трохи не через день .

Фільтр повітря   від  сашки підходить  доречі . Помпа ,  прокладка правої кришки  теж .  Інфа від  ремонтника .
like
good
bad
shockingly
21.01.2018 р.
answerview
На  своєму  дизельному  1.4  HDI   (dv4td) хранцузі  ))) накатав 30 000  фільтр  лише  обдмухував . На  кииайчику 7500 лише  обдмухував .
like
good
bad
shockingly
17.02.2018 р.
answerview
 Сьогодні  відкрив  сезон .  40 км  проїхали  з коником . Повернулись брудні  та  щасливі . 

 Якщо завтра  буде  погода  , поїдемо знову . 


Знімав  стартер ,  і  там  о-рінг не  тримає ,  всередині  було  трохи  масла  та  досить  багато  стружки з  щіток  . 

 Доки  не  знайшов  у  себе  потрібного  резинового кілечка .  Почистив  поставив  все  взад . Треба  буде знову  розбирати ...
Змінено: 17.02.2018 р., ElGuider
like
good
bad
shockingly
18.02.2018 р.
answerview
 А  ще  ,  мені  підігнали  pilot jet   від  Keeway arn 125 .  ХХ  просто  як  книжка  пише . 

 
 Сьогодні  трохи  проїхався  ,  до  110  по спідометру  таки  розігнав ,  таки  холодно .


Ще  придбав  спойлер  вітровика ,  все ж  не  так  тепер задува  шолом  . Добра  корисна  штука ,  але  дорогувата . 
like
good
bad
shockingly
25.02.2018 р.
answerview
like
good
bad
shockingly
25.02.2018 р.
answerview
 Це  частина  2/3  друга  тобто з трьох  відео  .

 Зацікавився , бо бачу  що  тут  можна  поміняти  сальнік  що трима  масло  без зняття  кришки мотора . 

Це  Honda  SH  2009  року ?
Змінено: 25.02.2018 р., ElGuider
like
good
bad
shockingly
25.02.2018 р.
answerview
  Доречі  італієць  гуморний  бляха  
like
good
bad
shockingly
25.02.2018 р.
answerview
 В  нас  трохи не так ,   приводний  вал помпи  не такий  ,  з  "  вилочкою"  а  тут  вилочка  є  на валу  маслонасоса 
like
good
bad
shockingly
25.02.2018 р.
answerview
недодивився  ,  Даніель  Honda SH 300  ремонтує
like
good
bad
shockingly
10.03.2018 р.
answerview
 Тихо  в  темі ((( .

 Валері  ,  Ви питання  задавали про  повітряний  фільтр . Розібрав  його  сьогодні  .  Відсирів  він конкретно ,  та  й  за  два  дні  і  70 км  я  йому  ще  вологості добавив  .   В  нас  такі  калюжі  стоять ого го .

 Так  що  розібрав  ,  відокремив  паралон  ,  а  під  ним  жесть ,  паперова  червона  частина  брудна  виявилась . 
Пилюки нема ,  але  брудно  й  вологе все .  Продмухав  та  вирізав  з якогось  паралону , паралон  скоріше  з  під  упаковки  компутерної  материнської плати був в гаражі  ,  нову накладку  на  фільтр .

Тепер  думаю  от над  чим . Чи  підходить  фільтруючий  елемент  з  honda  sh  , чи  переробити старий  елемент  ,  освіжити  його  паперовою  вставкою  з  таврійського  повітряного  фільтра ?
like
good
bad
shockingly
10.03.2018 р. відповів для ElGuider  
answerview
вставка от поролонки материнки не годится. не мучайте себя и мотор, если не хотите потом иметь большого горя. визуально поролон схож, но он не бензостойкий. были такие кулибины, что от мамок вставляли поролон а потом кляли всех и вся
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
like
good
bad
shockingly
10.03.2018 р. відповів для tsinik  
answerview
так  фільтруючий  елемент з паперу  на місці . А  от  зі  сторони всмоктування  в мене  був  поклеїний шмат  паралону  по формі  -  це  з заводу  .  Погано що проклеїний . На 157qmj   він прикручувався  в  рамку на  фільтруючий  елемент .

 Заводський   зовсім тонкий  був  доречі .
   
 Підскажіть ,  чому  фільтруючий  елемент  став такий  вологий  ?  
Змінено: 10.03.2018 р., ElGuider
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин