MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
29.03, 00:25
44
+12 °С
Вітер: 4 м./с., Пд-З
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Defiant Velon помогите найти на електросхему

Переглядів: 21516
01.07.2010 р.
answerview
Показати повідомлення
пожалуйста помогите найти на електро схему на Defiant Velon... или подскажите почему неработает заряд акумулятора, акумулятор новый... и если ктото чтото знает про тюнинг етого мопеда или 150сс пишите.. 01_smile
like
good
bad
shockingly
nikon
01.07.2010 р. відповів для Mafon  
answerview
вот схема всех стандартных 150сс...
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
02.07.2010 р. відповів для nikon  
answerview
СПАСИБО!!)       может ктото чтото знает про тюнинг етого мопеда??
like
good
bad
shockingly
02.07.2010 р. відповів для Mafon  
answerview
Привіт ! в самого велон і тюнінгу зробив не мало 11_blum  по перше шо я зробив це поміняв фару( рідна сплавилась на 20 км пробігу) потім проточив втулку варіатора 31_bigboss доставив датчики температури і вольтметр 01_smile  відбалансував колеса ( обовязково на всіх китайцях) усилив пластік де треба 25_spiteful а зараз борюсь з витіком масла з сапуна ( той що збирається в повітряному фільтрі)
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
03.07.2010 р. відповів для Baurov  
answerview
А как ты колеса отбалансировал? У нас нигде за это не берутся.
like
good
bad
shockingly
03.07.2010 р. відповів для maksimus  
answerview
офіційний магазин ямаха має свій сервіс ! і там знайомий пацан працює ) він якраз і відбалансував 07_dirol  але є одна проблема якшо вісь колісна менше ніж 13 мм тоді нічого не получиться 28_bad
like
good
bad
shockingly
03.07.2010 р. відповів для Baurov  
answerview
Понял. Спасибо
like
good
bad
shockingly
03.07.2010 р. відповів для Baurov  
answerview
а як втулку проточити? з наружи чи в середені і що воно дасть на цей мопед?
like
good
bad
shockingly
04.07.2010 р. відповів для Mafon  
answerview
я втулку вкорочував на 2 мм в токара а дає воно більшу швидкість 18_good  при менших обертах двигуна і по ідеї менший розхід палива 27_dash  недавно мене зупиняли Даїшники і показували мені свію " фару" на якій було 114 км і втирали що я перевищив швидкість дозволену на йому виду траспортного засобу 16_roll  я мало вірив їм в мене на спідометрі рідному і до 100 не доходило 37_fool  на другий день мусив брати джпс навігатор і перевіряти макс швидкість на скуті реально макс в нього десь 105 км а менти мене хотіли розвести((( 60_tease
like
good
bad
shockingly
05.07.2010 р. відповів для Baurov  
answerview
а як ти встановив датчик температури?? куди його підключати? 05_shok
like
good
bad
shockingly
05.07.2010 р. відповів для Mafon  
answerview
а як ти встановив датчик температури?? куди його підключати? 05_shok

пішов на авто ринок купив датчик темп від жигуля 2101  07_dirol потім підійшов з ним до токара і сказав нарізати різьбу як на зливній пробці моторній ) потім це все встановив і протестував  48_download  результат мене влаштовує показує +- 10 градусів різниці між темп двигуна і масла 03_biggrin темп двгуна міряв електронним датчиком який позичив в електрика на роботі  31_bigboss
like
good
bad
shockingly
06.07.2010 р. відповів для Baurov  
answerview
ясно 01_smile   то втулку в середині чи зовні протачував?? 21_umnik
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
06.07.2010 р. відповів для Mafon  
answerview
ясно 01_smile   то втулку в середині чи зовні протачував?? 21_umnik

довжину втулки зменшив на 2 мм 27_dash
like
good
bad
shockingly
09.05.2011 р. відповів для Baurov  
answerview
какая цена фары?
0932090011
like
good
bad
shockingly
10.05.2011 р.
answerview
у меня велон и вот когда я начинаю ехать уже больше 25 км то зади под воздушным фильтром с лева в вариаторе или как оно называется так звук такой как будто об покрышку шипованую трет чтото и аж свистит вроде на такое похоже,кто знает что ето?может ремень надо поменять?
0932090011
like
good
bad
shockingly
01.07.2011 р. відповів для kissfm  
answerview
может ето колодки? 01_smile
like
good
bad
shockingly
01.07.2011 р. відповів для Mafon  
answerview
ктото знает как ещо можно затюнинговать етот скутер??? 17_wink
like
good
bad
shockingly
03.07.2011 р.
answerview
56_yahoo Доброго дня розкажу як купив цього моцика і проблеми з ним:купив місяць тому за 4365грн. 2008р.в як нового ,спідометр не робив,з виду все як нове, шини різні -передня потріскана,амортизатор передній 1 підржавів(сухий) ,2 нормальний,руль криво приварений(щиток приборів криво коли руль рівно),під сідушкою поломане кріплення на закривання.Нормальна ціна?
Тепер більш важливі проблеми:на холодно погано заводиться і глохне-на гарячо робить добре;на карбюраторі стоїть 2 оберта;засікли приблизно на 100км взяв 6л.бензину,від нього завжди смердить бензином,там де фільтри знизу мокро як бензин,може де випаровується,цікаво звідки,коли їдиш вібрація на руки і на все,що робити;не робить дальнє світло -замінив лампочку спаяв відірвані дротики,не світить.Спідометр поладив,ще не робить датчик бензину і було таке заливали повний бак і налили не через горло, було ще паро см.до верху і знизу звідкись стала текти цівка бензину,що то значить,так має бути?Шановні учасники прошу допомоги у вирішенні описаних всіх мною проблем.Вибачте що не так.
Змінено: 03.07.2011 р., Sasha17
like
good
bad
shockingly
08.08.2011 р. відповів для Sasha17  
answerview
те що глохне то мабуть потрібно регулювати карбюратор,вібрація велика из за амортизаторів,для світла потрібно спершу продзвеніти дроти,а коли залив багато бензину то він витікав через поплавок з баку,ось і все 20_drinks  01_smile
like
good
bad
shockingly
13.08.2011 р. відповів для Mafon  
answerview
Вирішив проблему з баком(була відкручена гайка датчика,дротом зафіксували щоб не відкручувалось),були зажаті клапана,відрегулювали,а проблема з заводкою все таки лишилась,глохне на холодно.І ще зверху було написано що тече масло від сапуна з фільтра,знизу під корпусом ,то в мене також ця проблема,як її вирішити?
like
good
bad
shockingly
08.09.2011 р.
answerview
Вирішив проблему з заводкою і глох зразу,купив новий електроклапан.Дивує мене чому цей форум такий не активний?Приходиться самому все вирішувати .Треба більш заходити сюди і допомагати вирішувати проблеми.!!!
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин