MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
29.03, 16:32
44
+12 °С
Вітер: 0 м./с., Зах
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Нуждаюсь в помощи при выборе мотоцикла

Переглядів: 69346
01.02.2011 р.
answerview
Показати повідомлення
Хочу к весне приобрести мотоцикл. В наличии есть 2500$, но не могу конкретно определиться с выбором.
Хотелось бы мот спортивной внешности или можно найкед, желательно с водяным охлаждением.


буду благодарен за любые отзывы, заранее спасибо!
like
good
bad
shockingly
1••11121314151617••18
25.10.2017 р. відповів для User  
answerview
ломается все, если не соблюсти точки крепления. надо на готовом моте присмотреть, куда крепится и вперед. вы поняли, о  чем я (точки крепления, их количество должны соответствовать предполагаемой нагрузке).
п.с. когда я колхозил альфовские подножки пассажира, то я посчитал, что вполне достаточно будет пластины 3мм. но она пошла на изгиб. и не во время езды, а во время посадки. когда масса всего тела налегает на одну подножку *(я рассчитывал, что поддерживать ноги, а вонано как). треугольников в распор мне хватило. теперь и геометрию не теряют и к корпусу не приближаются. вы , для начала, определитесь с нагрузками. потом можно рассчитать материал и угол изгиьа. не забывайте, что чем шире будет багажник - тем больше рычаг и кручение. чем ниже центр массы груза - тем проще управлятьи предсказуемее поведение мопедки прри плохой дороге и сцеплении шин
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
1
like
1
good
bad
shockingly
26.10.2017 р. відповів для tsinik  
answerview
Та приблизно все розраховано "на глаз" 03_biggrin Проблема що немає трубогиба.
Нарив що виявляється в Полтаві є "Мотосвіт", вони продають тільки Геони і в них на сайті начебто є багажник з усім на Геон Кантрі(2500 грн), ось зателефоную може й правда, та й в Мототемі є, але в них зазвичай половини немає того що на сайті викладено 06_question
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
26.10.2017 р. відповів для User  
answerview
Та приблизно все розраховано "на глаз" 03_biggrin Проблема що немає трубогиба.
Нарив що виявляється в Полтаві є "Мотосвіт", вони продають тільки Геони і в них на сайті начебто є багажник з усім на Геон Кантрі(2500 грн), ось зателефоную може й правда, та й в Мототемі є, але в них зазвичай половини немає того що на сайті викладено 06_question

ще мона у цих попитать
http://mmoto.com.ua/product/tsilnozvarena-bagazhna-systema-dlya-zongshen-zs200gy-3
я правда не розумію чому не взяти той же Шайнрей із всим вже готовим і надійнішим в рази, але то таке, вже не моє діло  06_question

п.с. якшо будете самі ваять шось  - у мене є нижні площадки 2ши , з вайпер сафарі.
☭ = 卐 = Z
like
good
bad
shockingly
26.10.2017 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
Шанрей великий, у мене 3т контейнер довжина 2м - не влізе 10см , я вже міряв навскоси. Важкий, високий. Ну і головне я вже сто раз писав що 200 куб мені не треба, був би він 125 або хоча б 150 і з балансвалом то можна. Не люблю я важких і великих мотів, до них треба коляску.
Площадки - це підніжки чи платформи які відкидаються? Підніжки у мене з Пегаса підуть.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
26.10.2017 р. відповів для User  
answerview

Площадки - це підніжки чи платформи які відкидаються? Підніжки у мене з Пегаса підуть.

платформи шо відкидаються
☭ = 卐 = Z
1
like
1
good
bad
shockingly
26.10.2017 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
Як тільки - так куплю.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
26.10.2017 р. відповів для User  
answerview
Ну начебто зупинився на Jianshe JYM125 - красный.
Одна проблема - де взяти такий багажник? 06_question  щось не бачу в продажу, вони ще на Геонах стоять, на цих взагалі з/ч не знайшов.



Цікаво, а від мого колишнього Suzuki DF200 багажник підійшов би. З нього ж багато клонів наробили, то може і кріплення стали б.
Сообщество Пенсионеров 19+(закрытая ветка)Саныч...
Stinger FLY 50 (110cc) - Honda SH 150i - Kawasaki ZXR 250 - Yamaha Virago 250 - Honda CB 400sf - Honda VFR 800i - Yamaha Axis 50 - Yamaha Virago 400
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
27.02.2018 р.
answerview
Що за дирчик? шо за марка?06_question

http://svitmoto.com/products/61838.html
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 27.02.2018 р., User
like
good
bad
shockingly
27.02.2018 р.
answerview
Що за дирчик? шо за марка?

Та для села дирчик....комплектуючі - мотор, вилка, гальма, колеса пайдьот, але вцілОму....
Джина красивіша буде, та й надійніше, думаю... Скільки років ними вже торгують...
В шо за ціна на Хантера?...що на сайті кажуть?....з таким мотором він більше штуки буде коштувати - до ворожки не ходи...
1
like
1
good
bad
shockingly
28.02.2018 р. відповів для stnslv  
answerview
Штука уже є, починають брати сумніви03_biggrin, може вже півтори до каба 110 добити? Багажника ніде немає, а без нього Джин шо лісапет для покатушок02_sad
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
13.02.2019 р.
answerview
Тута у мене є два пацієнта03_biggrin для нового моцика, вже всю зиму п'ємо і думки розділилися 50 на 50 - шо його краще взяти Геон Пантера 202 чи Джиньші 150???06_question) я то за Джиньші гвалтую03_biggrin але 06_question

https://mototek.com.ua/catalog/doroznie/geon-pantera-202-cbf

http://www.foxwell.kiev.ua/produktsiya/mototekhnika/mototsikli/view/productdetails/virtuemart_product_id/337/virtuemart_category_id/3.html

Зріст і вага пацієнтів: 185х90 і 170х70.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 13.02.2019 р., User
like
good
bad
shockingly
13.02.2019 р. відповів для User  
answerview
Я бы брал либо Джанши 150, либо Кинлон 150 команче.07_dirol Кстати Джанши 150 немного тяжелее Геона.Видимо в геоне 200,где то железа не додали.03_biggrin.
Змінено: 13.02.2019 р., veterok2607
1
like
good
1
bad
shockingly
14.02.2019 р. відповів для veterok2607  
answerview
Та Джиньші у мене перевірений - на багажнику возив 50 кг цементу03_biggrin, там все з таких труб як і в їжака. А от що воно з тим Геоном фіг його знає, на вигляд наче добротно склепано06_question
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
16.04.2021 р.
answerview
Специ по Японії підкажіть.
Є щось краще за нові ЮБР 125 і Хонду 125F?
Бюджет 4500 у.о., вага мота не більше 120 кг, довжина мота не більше 2100 мм, витрата до 2,7 л на сотню, дорожний мот для асфальту в основному.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
16.04.2021 р. відповів для User  
answerview
Eсть . То что ты ищешь, это Voge 300 ac ( инжектор abs). Ну вес чуть тяжелее. А так спокойно вкладываешься в эту сумму.
like
good
bad
shockingly
16.04.2021 р. відповів для Griin  
answerview
300куб то багато, хоча б 200, і головне це вага і довжина. Ну й мова про Японію, китайців я всіх знаю сам.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 16.04.2021 р., User
like
good
bad
shockingly
16.04.2021 р. відповів для User  
answerview
ДхШхВ (мм)2090 х 790 х 1090

Вага 140 кг. 
Чому багато? 
like
good
bad
shockingly
16.04.2021 р. відповів для Griin  
answerview
140 кг багато і потужність 29 нафік не потрібна людині в 70 років. Треба щось легеньке як Мінськ, поки що зупинилися на юбрику, але може щось буває краще, бо є в чоловіка гроші, тому й пишу.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 16.04.2021 р., User
like
good
bad
shockingly
16.04.2021 р. відповів для User  
answerview
07_dirol...https://motoyard.com.ua/big-boy4/?gclid=Cj0KCQjw6-SDBhCMARIsAGbI7UiyTdu-FORtyuiUdGlsV38eNcMTlma5E5t-jVQpEmNGgMwF1kNVkUwaAhWXEALw_wcB
2
like
2
good
bad
shockingly
16.04.2021 р. відповів для Stass  
answerview
 Мот бомба!                                                                                                                                   Але незрозумiло що там за пенс.03_biggrin                                                                                                   Чи достатньо вiн жвавий для такого мота?21_umnik
like
good
bad
shockingly
1••11121314151617••18
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин