MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
28.03, 18:12
44
+16 °С
Вітер: 1 м./с., Півн
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендарМагазин
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Хонда ТАкт 30 много кушает!

Переглядів: 21768
25.04.2011 р.
answerview
Пацани в мене проблема, Хонда Такт 30 багато їла бензину, я вже й карбюратор разів 3 чистив, продував, регулірував, Непомогло...   Поміняв полностю поршневу... пройшов обкатку... Потом рішив помінять ремня на більш ширшого, після цього вгробив обидва варіки, Купив нові. Да, їхать почав лудше бистріш десь около 70 з лишнім, ну це неважно, так я рідко їзджу середня моя скорость десь 40 км... І результат всього цього 5 ЛІТРІВ НА 100Км. Як некрути, три рази засікав 100 км і бак ПУСТИЙ а з такими ценами на бензін якось неприкольно його часто заправлять.... незнаю шо ше можна зробить... 06_question  Підскажіть хто шо знає Пожалуста!!!  06_question
Змінено: 25.04.2011 р., Vervet
like
good
bad
shockingly
dim3kv видалений
25.04.2011 р. відповів для Takt_30  
answerview
5 литров при езде в городе это почти нормально, тем более если 70 кататься,  на трассе должен кушать около 3 л, иглу в поплавке смотрел? у меня когда то переливал, так расход был около 10 л, счас поршневую поменял и ничего понять не могу, проехал по трассе 300 км со скоростью 15-30 км/ч (обкатка) и израсходовал 4,5 л, то ли я в расчетах что то напутал, то ли мопед пост стал соблюдать.
Поршень МСУ 65сс ремень МСУ 17мм и дохрена масла в баке.

Ты компрессию мерял? Свеча что показывает? Бенз нигде не подтекает?
Попробуй по трассе со скоростью 30-40 км/ч, посмотри за сколько литр съест.
Змінено: 13.04.2014 р., dim3kv
like
good
bad
shockingly
25.04.2011 р.
answerview
я знаю одно ТАКТ всегда есть очень много бензина
Suzuki Addres 50(продан) -> Defiant Venturo 150(продан) -> Viper F5(продан) -> Hyosung GT250(продан)->SV650S 2002
Разборка Zongshen ZS200GS-250GS
Разборка Suzuki Bandit GSF400 1996 Сероголовый
095
like
good
bad
shockingly
25.04.2011 р. відповів для dim3kv  
answerview
ДА іглу я полностю опускав але потом холостий геть пропав, і карбіратора настраював нічого непомагало, прийшлось піднять...
А поршневу я поставив тайванську 65 кубіків, щас канешно стоїть рідний ремень 48мм, ща піду попробую помінять на на 55мм... А свічку недивився щас тоже хочу подивиться но заправляюсь 92, бінзін не протікає ніде, компресія непогана, піряв, десь около 1 літра на 19-20 км хвата... Це капец! Задовбався заправлять його!!! 37_fool
like
good
bad
shockingly
25.04.2011 р.
answerview
5 литров нормальный расход для двухтактной старой хонды
Я, конечно, презираю отечество мое с головы до ног — но мне досадно, если иностранец разделяет со мною это чувство.
© А.С Пушкин
like
good
bad
shockingly
dim3kv видалений
25.04.2011 р. відповів для Takt_30  
answerview
Я говорю не о дозирующей игле, а об игольчатом клапане который запирает поплавок т.е. о клапане регулирующим доступ топлива в поплавковую камеру.

Если чистить трубу, то сразу костер думаю не стоит, сначала лучше едким натром (кротом, мистер мускулом) почистить и только если не поможет, то тогда в костер. Тема о чистке трубы есть на форуме.
5 литров нормальный расход для двухтактной старой хонды

Для старой да, но с новой поршневой, ремнем, вариками это не совсем нормально.
Змінено: 13.04.2014 р., dim3kv
like
good
bad
shockingly
25.04.2011 р. відповів для dim3kv  
answerview
Да ту тоже трохи опустив (Шоб не переливало но тіки я її на глаз опустив), я незнаю правильного уровня поплавкової камери!...
like
good
bad
shockingly
dim3kv видалений
25.04.2011 р. відповів для Takt_30  
answerview
переверни карб, поплавок должен быть точно горизонтально параллельно срезу карбюратора, ну посмотри в ремзоне, там объясняется как регулировать, лучше после регулировки подсоедини прозрачную шлангочку к сливному отверстию снизу и посмотри до какого уровня поднимается бензин при работающем движке.
Змінено: 13.04.2014 р., dim3kv
like
good
bad
shockingly
26.04.2011 р. відповів для dim3kv  
answerview
Опусчений був до самого меншого уровня (ДУмаю буде нормально)
Дивився свічку, свічка отлічна світлувато коричневого кольору!) Поміня також рімна із 14,8 на 15,5 (Канешно почав трошки тупить при старті) Я вже дажі викинув з воздухана того шланга (Чи полумесяця) Який подає воздух до дирки карбюратора (Так пені сказали в одному магазні) І оце ж поставив 65 кубіків, разниці майже не замічаю....
like
good
bad
shockingly
26.04.2011 р. відповів для dim3kv  
answerview
Зробив як ти казав, підсойдінив шлан до слівочної трубки і десь бінзін на уровні того перерізу, даю газу він піднімається десь на 1-1,5см і потом зразу опускається.... Це нормально?
like
good
bad
shockingly
28.04.2011 р. відповів для Takt_30  
answerview
Це просто піз*ц, тікишо вгробив своє 65 кубікове серце!!!!!!!  09_ireful1  Розлитілось кольце і целіндрові піпец!...
Змінено: 07.11.2011 р., Takt_30
like
good
bad
shockingly
28.04.2011 р. відповів для Takt_30  
answerview
Это ужасно 12_cray  СОчувствую.
Попробуй поставить заведомо нормальный карб и проверь расход, так же посмотри состояние сальников коленвала, как не банально звучит - давление воздуха в шинах. Пусковой обогатитель - работает? Лепестковый клапан в норме? Я на расходе собаку съел так как с 8 до 3-х опустил 04_blush
То, что нас не убивает, делает сильнее
http://football-ukraine.com/uploads/images/default/8584_2.jpg
like
good
bad
shockingly
dim3kv видалений
29.04.2011 р. відповів для Takt_30  
answerview
Це просто піз*ц, тікишо вгробив своє 65 кубікове серце!!!!!!!  09_ireful1  Розлитілось кольце і целіндрові *<цензура> ....

А что за поршневая была, какой фирмы?
П.С. я тоже свою 2 недели как расточил до 65сс, еще не обкатал даже. Расточил т.к. в старой поршневой кольцо лопнуло :(
Змінено: 10.09.2014 р., dim3kv
like
good
bad
shockingly
30.04.2011 р. відповів для dim3kv  
answerview
Тайвань 65 кубіків


Сьогодні подзвонив на розборку і мені сказали шо полностю замена мойого серця 500 ГРН. Шось мені кажиться шо це сильно дорого, учитуючи шо нова гільза стоїть 290 грн. і пошень десь до 100 грн. і там шось він мені придлагав розточина гільза (Походу японська) і шей він забирає мою поцарапану і ці всі запчасті Б/У...
like
good
bad
shockingly
dim3kv видалений
30.04.2011 р. відповів для Takt_30  
answerview
Тайвань 65 кубіків
Сьогодні подзвонив на розборку і мені сказали шо полностю замена мойого серця 500 ГРН. Шось мені кажиться шо це сильно дорого, учитуючи шо нова гільза стоїть 290 грн. і пошень десь до 100 грн. і там шось він мені придлагав розточина гільза (Походу японська) і шей він забирає мою поцарапану і ці всі запчасті Б/У...

Реально слишком дорого, у нас расточенная гильза 27 уе + поршень 8 уе (MSU) =35 уе, хотя я в 100км от Одессы да еще и в другой стране. Поршни видел и за 6,5 уе, но там качество г... о полное.
Я вообще родную японскую гильзу на заводе расточил за 10 уе.

Шукай по дешевле или в других городах.
Змінено: 10.09.2014 р., dim3kv
like
good
bad
shockingly
30.04.2011 р. відповів для dim3kv  
answerview
В чом проблема мені до города шоб розточить гыльзу десь около 100 км. викинуть на бензін, короче воно все одне на одне виходить... Прийдеться делать за 500 виходу просто нема... кстаті ще одна розборка я недалеко, треба позвонить)
Змінено: 30.04.2011 р., Takt_30
like
good
bad
shockingly
30.04.2011 р.
answerview
у нас японский поршень+ кольца +палец=100 (сто) У.Е.
like
good
bad
shockingly
30.04.2011 р.
answerview
эл. клапан подсоса проверь, скорее всего он не закрывается, опусти уровень в поплавквой камере
будет жрать по меньше

в городе хонды 2Т так и жрут 4- 5 литров
like
good
bad
shockingly
borusevich забанений
30.04.2011 р.
answerview
я фигею в полтосик который больше 60 врятли поедет, а если и поедет то недолго, лить по 5 литров на 100км.  03_biggrin
like
good
bad
shockingly
dim3kv видалений
30.04.2011 р. відповів для borusevich  
answerview
я фигею в полтосик который больше 60 врятли поедет, а если и поедет то недолго, лить по 5 литров на 100км.  03_biggrin

Такой полтосик у меня 60 км/ч шел 200 км летом почти без остановок и так же обратно и скушал при этом 3-4 л бензина на 100км
Змінено: 10.09.2014 р., dim3kv
like
good
bad
shockingly
borusevich забанений
30.04.2011 р. відповів для dim3kv  
answerview
много это для 60 км-ч.
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті