MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
28.03, 15:26
28
+15 °С
Вітер: 1 м./с., Півд
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендарМагазин
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Хонда ТАкт 30 много кушает!

Переглядів: 21767
25.04.2011 р.
answerview
Показати повідомлення
Пацани в мене проблема, Хонда Такт 30 багато їла бензину, я вже й карбюратор разів 3 чистив, продував, регулірував, Непомогло...   Поміняв полностю поршневу... пройшов обкатку... Потом рішив помінять ремня на більш ширшого, після цього вгробив обидва варіки, Купив нові. Да, їхать почав лудше бистріш десь около 70 з лишнім, ну це неважно, так я рідко їзджу середня моя скорость десь 40 км... І результат всього цього 5 ЛІТРІВ НА 100Км. Як некрути, три рази засікав 100 км і бак ПУСТИЙ а з такими ценами на бензін якось неприкольно його часто заправлять.... незнаю шо ше можна зробить... 06_question  Підскажіть хто шо знає Пожалуста!!!  06_question
Змінено: 25.04.2011 р., Vervet
like
good
bad
shockingly
dim3kv видалений
30.04.2011 р. відповів для borusevich  
answerview
почти без остановок это попал под один ливень, пришлось на пол часа остановиться, ну и на таможне минут 10-15.
Конечно не все 200 км шел 60 км/ч, но  почти все, у меня манера езды такая - ручку в пол и пока не приеду газ не сбавляю, за всё время 1 раз перегрел двигатель, после остывания поехал дальше.
А вообще аппаратец этот очень живуч, с трудом мне удалось убить ему поршневую (лопнуло колечко), катались и вдвоем и втроем - всегда на максималке, даже когда лопнуло колечко я на нем много катался (10-30 км) на максималке и заводился он как обычно без проблем, и цилиндр практически не покоробило. Да и расход меньше 5 л был даже с убитым поршнем.
Змінено: 04.03.2014 р., dim3kv
like
good
bad
shockingly
03.05.2011 р. відповів для dim3kv  
answerview
Ого, жистоко ти його вбивав,)) В мене тож кольцо лопнуло (Ну канешно я як ставив сам саму поршньову я неправильно походу поршня поставив і в мене получилось) тепер одвіз на ремонт і сказали полний ремонт 800 грн. в мене там шось із колінвалом тоже!!
like
good
bad
shockingly
03.05.2011 р. відповів для Takt_30  
answerview
А чего там думать , первое смотри цвет свечи , если цвет нормальный , знач либо бенз вытекает откудавото , либа возможно труба забитая  кривая , если цвет перелива , знач карбюратор ...
like
good
bad
shockingly
05.05.2011 р. відповів для Takt_30  
answerview
Короче в чора забрав свого дирчика канешно за ремонт одав 840грн. ну вын робить Дуже класно!) мені дуже нравиться!)  03_biggrin
like
good
bad
shockingly
05.05.2011 р. відповів для Takt_30  
answerview
Ну это хорошо ))))
А по расходу посмотришь, отпишись ))
То, что нас не убивает, делает сильнее
http://football-ukraine.com/uploads/images/default/8584_2.jpg
like
good
bad
shockingly
10.05.2011 р. відповів для LLlapuk  
answerview
Блін ростозку вобше зробили ЗАЧОТНО!!) Осьо вже один бачок одїздюю і пройшов на ньму 130 км. і там ше трохи бензу є))
Короче роботою я задоволений, їду 35км таке чуство наче з горки їду... Канешно почав диринчать так шо капец... оце один недолік ремонту, а так все супер наче))
like
good
bad
shockingly
10.05.2011 р. відповів для LLlapuk  
answerview
Читав твою тему LLlapuk "Увіліченіє скорості на хонді такт" І як твої успехи? Яку скорість розвиває? На скільки бачка хвата?)
like
good
bad
shockingly
10.05.2011 р. відповів для Takt_30  
answerview
Привет и ты 17_wink
Щас поменял поршневую на 65сс, расход при обкатке 3.1 на 100км, прошёл 360 км.
На джоговском варике и переделаном глушаке - заметно возрастает максималка (на 50сс - 65 км/ч при том что ремень не выходит на макс радиус - мощи поршневой не хватает), щас поменял ЦПГ, жду ещё 140 км и отпишусь про максималку.
P.S. У тя тоже расход отличный 18_good
То, что нас не убивает, делает сильнее
http://football-ukraine.com/uploads/images/default/8584_2.jpg
like
good
bad
shockingly
10.05.2011 р. відповів для LLlapuk  
answerview
Да прикольно ти його зробив!)) Розход 3.1 нормально! 58_preved
Я в тебе ше хотів спитать: Ти незнаєш чого він може так деренчать?
like
good
bad
shockingly
11.05.2011 р. відповів для Takt_30  
answerview
Прокладку между глушаком и выпускным  окном не поставили, у меня на старой поршеной этой прокладки не было и не дырынчло, а на новой ревел как ошпареный дракон, поставил прокладку -  18_good
То, что нас не убивает, делает сильнее
http://football-ukraine.com/uploads/images/default/8584_2.jpg
like
good
bad
shockingly
beard
11.05.2011 р.
answerview
у меня Хонда моя, старушка Лида - жрала 5 с самой покупки, ч в городе и по трассе, и че я ей только не делал 01_smile Посему мне выгоднее 250 кубов содержать, выходит, чем 50
like
good
bad
shockingly
12.05.2011 р. відповів для LLlapuk  
answerview
Спасіба, куплю, поставлю!) 01_smile
В чора окончатільно доїздив свій бак і получилось я на ньому проїхав 144 км!  17_wink
like
good
bad
shockingly
dim3kv видалений
12.05.2011 р. відповів для Takt_30  
answerview
5 л на 144 км это около 3 л на 100 км.
нормальный расход
Змінено: 04.03.2014 р., dim3kv
like
good
bad
shockingly
12.05.2011 р. відповів для beard  
answerview
Так никто и не спорит, что кубатура (4Т) економичнее полтоса, просто не все себе с ходу могуд позволить тот же китай 150 - его регу ещё и права кат. А. Я вот в конце лета тоже буду здавать на А, В и покупать мот)))
То, что нас не убивает, делает сильнее
http://football-ukraine.com/uploads/images/default/8584_2.jpg
like
good
bad
shockingly
17.05.2011 р. відповів для LLlapuk  
answerview
Удаці в здачі екзаменів!) 18_good
like
good
bad
shockingly
17.05.2011 р. відповів для Takt_30  
answerview
Спасибо 17_wink
То, что нас не убивает, делает сильнее
http://football-ukraine.com/uploads/images/default/8584_2.jpg
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті