MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
18.04, 14:55
11
+9 °С
Вітер: 1 м./с., Півн
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

МТ10-36: Вижимаю зчеплення а мотор бере нагрузку і глохне

Переглядів: 7621
19.04.2012 р.
answerview
Є проблемка. Мотоцикл у мене МТ10-36. Лопнуло кольцо на різіні що стоїть на вилках між коробкою і карданом, і побило блок. Я найшов старого блока і перебрав все на нього. Все зробив і давай заводити. Завів, робить наче нормально треба трохи підрегулювати. Далі думаю попробую проїхатись, да ні.  43_help . Дивлюсь в віконце на маховик і вижимаю сціплєніє а маховика теж давить в перед. Підкажіть що я нетак зробив і як можна зарадити. javascript:emoticon('%2043_help%20')
like
good
bad
shockingly
19.04.2012 р. відповів для pavel87x  
answerview
по идее на какой-то из шеек коленвала дожно стоять баббитовое полукольцо .для регулировки и ограничения осевого перемещения
[URL=http://pr-cy.ru/speed_test_internet/]http://s.pr-cy.ru/speedtest/AAE1rgAAxqUABlem8ow.png
like
good
bad
shockingly
20.04.2012 р. відповів для pavel87x  
answerview
Не знаю, може щось і ставиться, та я сьогодні знімав передню криишку і поставив під подшипник латунну шайбу 2мм. грубиною. Знову все зібрав,ніби все працює але з лапки не завів бо чогось пробуксовувало сціплєніє, може крепко зажало колінвал. Завів з буксіра але не надовго щось заклинило. Мушу знову все розбирати і все поновій. Хто що може підскажіть?
like
good
bad
shockingly
20.04.2012 р. відповів для pavel87x  
answerview
Спитай  форумчанина  МDV, думаю вiн щось пiдскаже.
p.s Пиши на рiднiй мовi,якщо з росiйською туго01_smile
РУССКИЙ КОРАБЛЬ,ИДИ НА ХУЙ.
like
good
bad
shockingly
04.07.2012 р.
answerview
люди подскажите дымит левый котел на мт-10. замена колец и притирка клапанов не помогла. карбы и регулировал и менял местами эфект хочу попробовать заменить головку
kolayn
like
good
bad
shockingly
13.10.2013 р. відповів для kolayn  
answerview
люди подскажите дымит левый котел на мт-10. замена колец и притирка клапанов не помогла. карбы и регулировал и менял местами эфект хочу попробовать заменить головку

а маслозйомні ковпачки перевіряв  16_roll
які зазори між направляючою і клапаном, є биття по фасці клапана?
Крим - це Україна!
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин