MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
29.03, 04:27
44
+11 °С
Вітер: 4 м./с., Півд
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Dlh high speed на ср 50 міна н2о

Переглядів: 6318
28.04.2013 р.
answerview
Доброго дня форумчани.
Давно живу тут, але перший пост не в барахолці, вирішив поділитися думками в звязку з пропискою цього дива китайського виробництва та його роботою якшо така тема є не карайте суворо.
Вчора придбав набір ну канєшно приємно на 220 рублів і стіки барахла пружинки всякі штучки - халява(хоча можна купить дешевше не суть) 03_biggrin
Мій варік уже має зносу і більше 85 навіть з горки не давав, сьодня поставив чудо, ззовні все класно, обточено ніде заусениць всьо кул, така блискуча штука, в каналах роліків все печально борозни і залито чорною фарбою кажуть тефлон-брешуть  25_spiteful  Но нічо 1комплектом роліків відполіруєм і кинем нові, тепер по результатам задні пружини все сток постави тільки вар ролікі на 5гр(6шт) і втулку, завів старт на вищих ніж зазвичай до 30 км ривок просто караул по прямі без всяких там парусів пішов 90, хотів собі Ласоссі канєшно но цей удівив, через пару днів розберу закину фото шо там з ним - поки політ нормальний.

Плюси:
Валить
Халява
зробляний нічого

Мінуси
неякісні канали роліків
тарєлка металева  28_bad  верніше її шліци, на міні вони добре врізаюсься в вал а ці так собі, стокова такаж по конфігурації краще її лишати

В порінянні з КОСО -один сарай в косо "тефлон") погірше виглядав і комплектація поменше.

Через пару днів будуть фото вже попрацювавшого вара.
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
28.04.2013 р. відповів для jettix  
answerview
В грамотном комплекте тюн.вариатора должна быть более жёсткая пружина торкдрайва, а не пружинки сцепы 06_question
С другой стороны приятно что есть тарелка со слайдерами, это плюс.
Szczecin->Дрогобыч->Караганда->Сарань->Алма-Ата->Капчагай->Аягуз->Polgardi->Veszprem->Szekesfehervar->Каменка->Запорожье->Tanvald->Jablonec nad Nisou и снова Каменка...
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
28.04.2013 р.
answerview
І ще момент якщо лишаєте стокову тарілку слайдера прийдеця купляти інше, з Дуршлака (Dlh) вони менші.
Такс пішов ставити скут в гараж щось небо хмуриться і знов таки якись шум в варіаторі який давно мене бісив...ну думаю нада зняти кришку на працюючому моторі заодно і отчотец кльопну шо з Дуршлака лишилось і поїхали:
Знаяв кришку на працюючому ДВЗ зразу слало ясно бовтається проміжна шестерня стартера, зазор по штангелю 8,5мм допуск 8 -токар або пошук оригінала побачим - поки зняв.

Далі варік.
Попрацював видно маленькі ритвінки, взагалі то і на стоці вони бувают, але сток в 99робився, а цей 2012 за 13 років можна було і краще копірайтить.




В прилягаючій поверхні вала краска полізла, хто буде ставить - знімайте краще зразу наждачкой бо прослабить гайку буде  38_focus
В контактних поверхнх з роліками краска аналогічно полізла - чіпать не будем полірують ролікі.



Борозни роліків варіка.
Тефлон, тефлон ну і моща в мого мінаря аж "тефлон протер" 08_lol  Як я і очкував тефлон уже на роліках і видно люміньку, ролікі не пошкодились, через недільку думаю все буде блистіть, є ше нюанс - агато пилюки утворилось, доведеться частіше чистити.



І на останок, в мене поки стандартна уставша тарілка та не правильний ремінь 16/753 є один отросток на глушаку та одна шайбочка під втулкою вара, це я до того що варік таки дає швидкості -питання ресурсу смой люміні Друшляка я закрию до кінця літа(якшо доїде))), а поки маємо шо маємо.
Має 2 скутера та машину тому й тюн такий, на слідуючий сезон буде краще а зараз на роботу їздить і бабульок лякати будем китайським варіком)))
Всім дюкую за увагу.
Змінено: 28.04.2013 р., jettix
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
28.04.2013 р. відповів для kaadoc  
answerview
За такі гроші ніхто нічо не должен)))  
Пружини косо по 40грн йдуть підібрати не проблема, чисто субьєктивно стокову треба поміняти на жорскішу +500об не більше у мому випадку, хоча я більше гонюся за крейсерською швидкістю, після притирки вкину 3 роліка тріжки тюжчих, пружину тоді й підкину якщо попроситься.
Змінено: 28.04.2013 р., jettix
like
good
bad
shockingly
28.04.2013 р. відповів для jettix  
answerview
За такі гроші ніхто нічо не должен)))

Сам себе и ответил 03_biggrin
Фото посмотрел, вывод: дешёвая подделка, сделано в бедном горном китайском селении, по эскизам фирменного литья, из подручных материалов.
Выкинь.
И купи КОСО.
На фото мой на Дио. Ремень гавно, поставил Гейтес.
Szczecin->Дрогобыч->Караганда->Сарань->Алма-Ата->Капчагай->Аягуз->Polgardi->Veszprem->Szekesfehervar->Каменка->Запорожье->Tanvald->Jablonec nad Nisou и снова Каменка...
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
28.04.2013 р. відповів для kaadoc  
answerview
Меня по сути только варик интересовал, а он если снять краску ничего так по габаритам и углу, посмотрим как сплав на износ себя покажет.
Косо я смотрел но видимо это был другой косо потому как от друшлака ничем не отличался, видимо тоже подделка, кинь координаты в личку где свой покупал.
Ремень свой добиваю и ставлю Atena. Обычно на з/п я не економлю беру оригинал или лучше но в данный момент деньги идут на другое, а руки чесались поменять усталый варик.
...Спустя 5мин ну вот офф сайт производителя что называется найдите 10 отличий тарелки ))) http://www.koso.com.tw/products-detail.php?id=241&lang=en
то косо которое я видел аналогичного качества что мы видим у меня на друшлаке.
Змінено: 28.04.2013 р., jettix
like
good
bad
shockingly
28.04.2013 р. відповів для jettix  
answerview
Судя по фото,ремень не выходит на максимальный диаметр,так что понятно что недобор максималки будет.Поменяеш ремень,возможно будет выше выходить...
Русский военный карабль-Иди нахуй!
like
good
bad
shockingly
28.04.2013 р. відповів для KOLIAN  
answerview
Ты не дочитал у меня еще шайба одна под втулкой и апендицит на колене... Скорость есть еще где подымать пока обкатаю и притру этим ремнем у меня щека не подвижная тоже с износом 2мм ее тоже нужно менять но китай не захотел брать-вообще полный  19_negative

Ту ол. Еще забыл дописать что катализатор в трубе есть если верить наклейке заводской, никогда не видел как он выглядит в скутере в машине у себя выбрасывал давно, если у кого есть фото помогите ссылкой нуждающемуся. Чую тема скоро переростет в бортовик 47_mail
Змінено: 28.04.2013 р., jettix
like
good
bad
shockingly
28.04.2013 р. відповів для jettix  
answerview
Ты не дочитал у меня еще шайба одна под втулкой и апендицит на колене... Скорость есть еще где подымать пока обкатаю и притру этим ремнем у меня щека не подвижная тоже с износом 2мм ее тоже нужно менять но китай не захотел брать-вообще полный  19_negative
Что обкатывать-варик?Шайбу ограничительную можно было и не ставить,по крайней мере для пробы.
Русский военный карабль-Иди нахуй!
like
good
bad
shockingly
28.04.2013 р.
answerview
Вот тоже поставил на китайца. На фото видно только одну проблему что сожрало втулку, поставил другую всё хорошо, убрался провал на 30-35кмч, и стал более резвый разгон.Пока что доволен.Но советовать не стал бы. Хотя за такую цену.....
Змінено: 28.04.2013 р., LaMaK
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
28.04.2013 р. відповів для KOLIAN  
answerview
Верно, он был изначально профрезерован как бы в хоне то есть шершавый, сейчас уже лучше, мне не охота атеновским ремнем его обкатывать было, с шайбой буду играть когда удалю отросток с колена, по логике он тоже ограничивает максимальны обороты, а он них тоже выход ремня зависит как никак.
like
good
bad
shockingly
05.07.2013 р.
answerview
Пробег под тысячу, износ не обнаружен.
Тефлон вчера здул компрессором 03_biggrin
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин