MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
28.04, 00:26
44
+13 °С
Вітер: 2 м./с., Схід
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Обговорення війни расії проти України

Переглядів: 2407813
GiS адміністратор
16.11.2015 р.
answerview
Показати повідомлення
Шановні учасники цієї теми! У ній ми обговорюємо все, що пов'язано з Україною та подіями, що її оточують.

Тут діють особливі правила, що трохи відрізняються від загальних.
Категорично заборонено:

  1. Висловлювання образливого характеру про Україну та українців у будь-якій формі.  
  2. Мат у будь-якій формі.
  3. Постинг вульгарних картинок і відео, а також розміщення їх поза тегом SPOILER.
  4. Багаторазові цитування і безглузді повідомлення. Також заборонені цитати з відео і картинками всередині!
  5. Особисті листування і з'ясування стосунків видаляються цілими ланцюжками без попередження, навіть якщо в них є цінна інформація.
За всі ці (і не тільки) порушення Адміністрація сайту має право закрити доступ до цієї теми і видалити всі постинги з порушеннями!
Читаємо Правила форуму, не дратуємо адміністратора :)
Змінено: 07.11.2023 р., GiS
9
like
7
good
bad
shockingly
2
13.03.2022 р. відповів для olegsuzuki  
answerview
європейці все частіше жаліються, що українські біженці крутять носами перед пропонованим безкоштовним для них житлом, одягом, харчами тощо. 
☭ = 卐 = Z
Змінено: 04.04.2022 р., hitmanhunter
1
like
1
good
bad
shockingly
13.03.2022 р.
answerview
опжопів і т.п. - то само собою у першу чергу,
Закон они прямо не нарушают, а лавируют в нём. А те ихние, ЧЛЕНЫ, которые явно переступили черту... их быстро исключают или открещиваются громко. 
Убрать с политического поля, можно только не голосуя за них. Но не вникающие, совкодроты и дураки.. всегда найдутся.
А вот под шумок военки тихо поодстреливать, чтоб ряды поредели, вариант. Но они же не дурни, на запад тикают.03_biggrin
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 14.03.2022 р., Юра-Ездок
4
like
4
good
bad
shockingly
14.03.2022 р.
answerview
 
Власти России попросили Китай предоставить военную технику, чтобы поддержать военные действия в Украине. Об этом пишут Finanсial Times, The New York Times и The Washington Post со ссылкой на официальных лиц США. По их словам, Москва запрашивала у Пекина военную технику и другую помощь с самого начала военного вторжения в Украину.
По информации источников Finanсial Times, у России к середине третьей недели войны заканчиваются некоторые виды вооружений.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 14.03.2022 р., User
like
good
bad
shockingly
14.03.2022 р.
answerview
Маємо визнати, що ми у своїй позиції були непослідовні, - міністр економіки ФРН Хабек Джерело: https://censor.net/ua/n3324798
Дизель - наше всьо!
1
like
1
good
bad
shockingly
14.03.2022 р.
answerview
В алтайский бункер путина стремительно  вошел брюнет
- Нихао,
- поздоровался гость, и все увидели  что это какой-то богатый китаец.
- Ты кто?
– с глубоким уважением к дружественному  китайскому народу спросил Путин. – А где мой друг Си?- Ты, навелное, хотела сплосить, где твой господин Си?
– с улыбкой поправил его китаец, особо напирая на слово "господин", и зачем-то непонятно добавил:
– Салюпа лысая.Путин побагровел, но промолчал. Остальные тоже на всякий случай промолчали.
- Халосий бункел,
- сказал китаец, окидывая помещение хозяйским взглядом.
– Сделяем здеся теплица для  великий китайский глиб шиитаке. Кто из вас глюпий талпаеб Сойгу?
- Ну я, - признался Шойгу.
- Будес паливать,
- велел китаец.
– Если засохнет хоть один великий китайский глиб шиитаке, будет паф-паф.
- Понял, засранец?!
– рявкнул Путин.
– Паф-паф!-
Маладес, салюпа лысая, - похвалил его китаец.
- Спасибо, господин, – покраснев от удовольствия, сказал Путин.- Пазалуста, салюпа, - сказал китаец.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 14.03.2022 р., User
1
like
1
good
bad
shockingly
14.03.2022 р.
answerview
ми у своїй позиції були непослідовні, - міністр економіки ФРН Хабек
   Привіт, світе! Я-Україна!
Я знаю, ти зараз дивишся на нас. Дивишся наляканими очима Польщі. Нерішучими жестами Франції. Прорахованими кроками Німеччини. Знервованими вигуками Латвії. Скептичним посмикуванням Угорщини. Розслабленим мугиканням Італії. Німою мовчанкою Ізраїля. Далекими вигуками США і Канади. І очима сотні інших країн...
 Дивишся ніяково. Часто опускаєш погляд...
 Особливо, коли ми закриваємо собою наших дітей під час чергових ракетних атак. А коли таки наважуєшся підняти очі, дивишся вражено... Озираючись один на одного: чуєш, що то за така Україна? ЇЇ поливають градами, а вона стоїть! ЇЇ криють крилатими ракетами, а вона стоїть! ЇЇ звідусіль топчуть танками, а вона стоїть! Їй прямо кажуть "айм вері сорі  енд діплі консьорд бат...", а вона-"тю, ну як знаєш, я пішов збивати літаки". Їй пхають межи очі ядерну кнопку, а вона сміється і колотить бандерівське смузі...
 Світ не дихає, світ панічно скуповує йод, а вона стоїть! З якої такої сталі ця Україна? Що такого було в молоці матері? Чим таким годують цих воїнів тисячі волонтерських рук? Знаєш, світе, а ти справді не знаєш. І ми теж, напевно, не знали по-справжньому донині. Не знали, що в нас є така сила. Така міць. І така любов. Завжди була. Просто лежала під руїнами совка, руського міра, пір'ям голубів миру і гіллям дерев любові. Лежала й чекала, щоб вибухнути. Та не страхом. Страх-це те, що нині відчуваєш ти, світе. А ми відчуваємо дещо інше!
 Ми відчуваємо лють. За кожну вбиту дитину. За кожну понівечену долю. За кожне спалене місто. За кожну зруйновану мрію. І ця лють дає нам сили. Ми відчуваємо свободу. Вперше! По-справжньому! Так гостро і сильно. Голу, вразливу і водночас таку потужну свободу. І вона дає нам сили! Ми відчуваємо любов. Ох, як же ми відчуваємо любов. Коли немає своїх і чужих. Коли всі максимально рідні. Коли мільйони рук методично викладають шлях до перемоги кожен на  своєму місці. І ця любов дає нам сили!
 Тому, світе, не бійся. Ми на сторожі. І якщо ти раптом соромився запитати, ми скажемо самі: так, весна прийде, і вона буде жовто-блакитна!
 Незалежно від того страшно тобі чи ні...14_girlevil
Іванович. Не бандерлог!
7
like
7
good
bad
shockingly
14.03.2022 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
Да, мама мне показывала книгу -мемуары генерала Петрова, там фотография- в блокадном Ленинграде идёт отряд, мамочка мояв одном ряду, все с винтовками на плече.... И говорит мне, что это для корреспондента дали всем винтовки, а вообще 1 на 3 была. Книга есть у меня03_biggrin Берегу.
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
14.03.2022 р. відповів для Юра-Ездок  
answerview
Вышки, пропаганда, это да, но вот вчера нашёл15_badgrin

"
Але за наявною у нас інформацією, чимало російських військових на Сумщині хочуть здаватися, між ними немає зв'язку і порозуміння. Позавчора вночі ворожі підрозділи не поділили між собою "шашличну" під Старим селом і вкотре влаштували бій самі із собою. Росіяни вбивають один одного. Краса!"
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

2
like
1
good
1
bad
shockingly
14.03.2022 р.
answerview
Українська армія пішла в контратаку під Ізюмом у Харківській області.Військовослужбовцям Збройних сил України вдалося відкинути ворога із зайнятих ним позицій. Ізюм є ключовим напрямком російської армії, оскільки це дорога на Донбас. Ситуація в місті залишається складною.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
1
like
1
good
bad
shockingly
14.03.2022 р.
answerview
Сьгодні День Українського Добровольця. Нехай їх всіх охороняє Бог!  Ми переможемо! Правда на нашій стороні !  Дякуєм всім, хто в цей час нас захищає не жаліючи свого життя !!!!
5
like
5
good
bad
shockingly
14.03.2022 р. відповів для Direktor  
answerview
Хто це висловив? Сильнi слова 18_good
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

Змінено: 14.03.2022 р., Veps
like
good
bad
shockingly
14.03.2022 р.
answerview
хотели биооружие-получите...
https://www.facebook.com/allyr.olegovna/posts/1060707374520427
brenn
like
good
bad
shockingly
14.03.2022 р.
answerview
сайт про втрати орків


https://minusrus.com/?fbclid=IwAR1kxQCBgyiY_uZC8yt7k1jrinPPlSLVoRUn5DvCHnUdQthOvOCrwo_haeI
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
2
like
2
good
bad
shockingly
14.03.2022 р.
answerview
Кто с яйцами выходит, хоть что то делает. Не отсижывается..
https://www.facebook.com/100001919235749/videos/994848708075239/
https://fb.watch/bKSlTWaePA/

Мокша, общение с родными. Как бомжи матюкаются. Моральные уроды. 
https://fakty.com.ua/ua/svit/svitovi-novyny/20220314-sbu-perehopyla-rozmovu-rosijskyh-vijskovyh-yaki-namagayutsya-prorvatysya-pid-sumamy/
https://fb.watch/bKSEHE6c7N/
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
3
like
3
good
bad
shockingly
14.03.2022 р.
answerview
«Четыре хохла сожгли 19 наших машин. 45-я бригада — элита, 3 человека осталось. У псковских — командир застрелился. Из ульяновских — 13 выжило», — десантник армии РФ о потерях

п.с. Головне, щоб ті, що вижили - були без ніг та рук, але з ротом, щоб можна було розповідати своїм, як їх зустрічали в Україні. 18_good

Власти России попросили Китай предоставить военную технику, чтобы поддержать военные действия в Украине. Об этом пишут Finanсial Times, The New York Times и The Washington Post со ссылкой на официальных лиц США. По их словам, Москва запрашивала у Пекина военную технику и другую помощь с самого начала военного вторжения в Украину.
ну поки що нібито як китайці послали н** кaaпів, запропонувавши тільки забезцінь купувати їх ресурси 01_smile


Маск постукав у бункер) 
☭ = 卐 = Z
Змінено: 24.03.2022 р., GiS
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
4
like
4
good
bad
shockingly
14.03.2022 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
“Я вызываю “Владимир Путин” на поединок. Ставка — Украина”
Илон Маск.
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

1
like
1
good
bad
shockingly
14.03.2022 р.
answerview
Западные прогнозы по Украине:
1-й день: Украина проиграет за 2-3 дня3-й день: Украина все ещё сражается, потому что Россия не прислала настоящие подразделения 5-й день: Это безнадёжно, они проиграют, даже если они будут воевать там и тут7-й день: У России проблемы с логистикой и связью. Они перегруппируются и возьмут Киев10-й день: Украина сражается хорошо, но Россия достигнет превосходства в воздухе и всё будет кончено12-й день: Мы не понимаем, что происходит16-й день: Украина так хорошо воюет, потому что мы их обучили
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

1
like
1
good
bad
shockingly
14.03.2022 р.
answerview
ВС Азербайджана обстреляли позиции российских миротворцев в Карабахе — источник @Ateobreaking 08_lol
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

3
like
3
good
bad
shockingly
14.03.2022 р.
answerview
"Пью кофе у друзей. У них живут друзья-беженцы из Харькова. И я такой кристально-чистой ненависти давно не видел. Пью кофе, общаемся и я слушаю их рассказы о том, что им пришлось пережить. О том, как их дом превратился в руины и о том, как сидели в подвале, чтоб выжить. Их 12-тилетняя дочь все время сидела и молчала. Не в телефоне сидела, как большинство её сверстников, а обняв руку мамы, молча слушала нас. А я не мог оторвать взгляд от её волос. Среди иссиня-черных волос чётко видны были седые волосы. Седые пряди. У девочки 12 лет. 
Знаете, что точно сделал Путин? Он посеял ненависть к русскому миру, к России и закрепил в нас ненависть к российским оккупантам. Во всех. И во взрослых и в детях. И внукам нашим мы расскажем и передадим все, через что прошли украинцы из-за вторжения России. Для большинства украинцев Россия умерла. Навсегда. И если это была цель Путина, то он её добился."
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

1
like
1
good
bad
shockingly
14.03.2022 р. відповів для Veps  
answerview
ВС Азербайджана обстреляли позиции российских миротворцев в Карабахе — источник @Ateobreaking
Слава Азербайджану! 18_good   
☭ = 卐 = Z
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
good
1
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин