MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
19.04, 15:09
44
+10 °С
Вітер: 1 м./с., Зах
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

3 слабоалкогольна мотозустріч кабоводів (на Ворсклі біля с.Куземин Охтирського р-ну Сумської обл.)

Переглядів: 32268
23.03.2016 р.
answerview
Показати повідомлення
Дата - заїзд 15 червня 2016 р.
Ночуємо дві ночі.
Бюджет - гривень 300-400 (без бензину).
Купуємо напої тільки до 8% 03_biggrin
Мета поїздки   42_friends  20_drinks   63_sarcasticblum   35_hang  ну й екскурсія до звіринця 30_crazy      
Увага: поруч буде алкостоянка Лідаводів - будьте обережні!!!

СПИСОК УЧАСНИКІВ


1.Direktor - Лозова, road wanderer, 150 куб   http://www.moto.com.ua/profile/user-45428/  ,229 км
2.User - Полтава, Пегаджин 112 , 112 куб   http://www.moto.com.ua/profile/user-36649/ , 82 км      
3.stnslv - Кам'янське, Delta rmr24,  90 куб  http://www.moto.com.ua/profile/user-48904/, 232 км
4.SAYMON_245  - Зіньків, Corrado cr50,  http://www.moto.com.ua/profile/user-38704/,  24
5. Діма - Полтава -  Jianshe js 150-н6, 150 куб  http://www.moto.com.ua/profile/user-46154/
6. Григорій Петрович - Полтава - ІЖ Планета 5, 347 куб
7. Віктор - Дніпро - Альфа Мустанг 125


Обов'язково брати з собою: намет, спальник, каремат або матрац, тарілка, кружка, ложка, ліхтарик, накидку від дощу, аптечку, засіб від комарів.

Хто ще з нами?


ЩО НЕОБХІДНО ПРИВЕЗТИ

Казанок   -user
Шампура -  user
Сокира   -   Віктор
Бензопилка   -  stnslv
Пательня велика   -  Direktor
Пательня мала  -  stnslv
Клейонка на стіл   -  stnslv
Черпак    - Петрович
Велика ложка    -user
Дошка кухонна   -   Direktor
Лопата  -  Петрович
Ніж великий кухонний для м'яса, капусти... - Direktor
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 04.08.2017 р., User
like
good
bad
shockingly
28.06.2016 р.
answerview
Ось ще... 07_dirol не реклама!... 03_biggrin
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
28.06.2016 р. відповів для tsinik  
answerview
Большие колёса спасают вас от наших дорог, и по топямь проходимость лучше, узкие колёса сразу достают до твёрдого и идут как по лыжне, на широких сложнее,  да и поломки были у народа кто ехал на китайских запчастях, Рома например, а покупать чисто японскую поршневую больно станет в $. у меня хороший друг и одноклассник ездит на кабоподобном, из первых завозов, помогал ему крутить обслуживать, более менее имею представление. Если бы кабы делать из хорошего железа цены бы им не было, я даже задумывался о покупке вторым мотиком дельты, году в 11-12 но потом начали возить полный отстой, даже при более менее нормальном зимнем хранении жужик за 2 года превращался в страшненькое чудо, хром краска проводка сходили как весенний снег, а первые завозы до сих пор бегают и здравствуют.  Китай китаю рознь.
Нас оберiгае вiд дурних законiв, таке саме дурне Iх виконання.
Русский корабль. Иди нахуй.
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
28.06.2016 р.
answerview
Привет всем!Посмотрел все фотки.Просто супер и местность абсолютно дикая!Видео ролик вообще впечатлил жаба давит!Ребята молодцы встретились пообщались,а главное подышали свежим воздухом!
like
good
bad
shockingly
29.06.2016 р. відповів для ZASEKAN  
answerview
Большие колёса спасают вас от наших дорог, и по топямь проходимость лучше, узкие колёса сразу достают до твёрдого и идут как по лыжне, на широких сложнее,  да и поломки были у народа кто ехал на китайских запчастях, Рома например, а покупать чисто японскую поршневую больно станет в $. у меня хороший друг и одноклассник ездит на кабоподобном, из первых завозов, помогал ему крутить обслуживать, более менее имею представление. Если бы кабы делать из хорошего железа цены бы им не было, я даже задумывался о покупке вторым мотиком дельты, году в 11-12 но потом начали возить полный отстой, даже при более менее нормальном зимнем хранении жужик за 2 года превращался в страшненькое чудо, хром краска проводка сходили как весенний снег, а первые завозы до сих пор бегают и здравствуют.  Китай китаю рознь.
Мой (бывший) Кануни часто встречаю в городе, парень эксплуатирует по полной, но вид  18_good и работает как чвсы! Брал в 2007 году за 3тыс., хотя Дельты тогда стоили 2.7 тыс. ну и бренд турецкий. Качество весьма неплохое.
Іванович. Не бандерлог!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
29.06.2016 р. відповів для MIRON  
answerview
Привет всем!Посмотрел все фотки.Просто супер и местность абсолютно дикая!Видео ролик вообще впечатлил жаба давит!Ребята молодцы встретились пообщались,а главное подышали свежим воздухом!
Да, "Третя..." получилась сама-сама... 18_good  Хоч і дощ і град і бездоріжжя....Так шо завідуй 01_smile А Дімі за ролік респект, я вже разів з п*ять дивився. Дасть Бог поїду на "Четверту..." - візьму відеокамеру (в музеї все є...) 62_sarcastic
Іванович. Не бандерлог!
like
good
bad
shockingly
29.06.2016 р. відповів для dimonnice23  
answerview
Добрався до відосів з регістратора 56_yahoo
Запиляв міні коно, багато повиріза бо дуже моннотонно і не цікаво дивится дві години їзди по трасі, трохи прискорів так що з голосу не ржать 62_sarcastic
За музичні компохиції не ручаюсь що всім буде до смаку так що вибачайте якщо шо не так.
Дивится до кінця! 01_smile


Молодцы.Ролик получился отличный,особенно по лужам бездорожья,я тоже частенько так катаю.А что сырая земля не забивалась под крылья колес? 20_drinks
like
good
bad
shockingly
29.06.2016 р. відповів для alikxom  
answerview
Да...Димон нормальное кино снял...я думал отпетляю от погнутого крыла коляски 03_biggrin ...оказалось фиг там, всё задокументировано 07_dirol ...
А по бездору так там песок в основном, чернозёма практически небыло... Я свою Заю такой ещё не видел...фото есть, но оно не передаст всех ,,прелестей"...
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
30.06.2016 р. відповів для alikxom  
answerview
Дожди все время и песок мокрый, по сухому было бы хуже. Грунт не липкий и отпадал с крыльев нормально.
Іванович. Не бандерлог!
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин