MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
28.03, 18:53
44
+16 °С
Вітер: 1 м./с., Півн
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендарМагазин
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Таобао магазин - як купувати

Переглядів: 4608
07.04.2017 р.
answerview
Посилку з Таобао ще не отримав, але вона вже в Києві, мабуть в понеділок приїде - тоді подивимося на якість товару.
Коротше не так воно геморно як страшно перший раз   03_biggrin
Замовив 2 квітня через посередника UA TAO, посилання у мене були але сайт їх не приймав, дівчата консультанти в чаті самі мені знайшли. Сьогодні 7 квітня і вона в Києві, 3 дні в Китаї комплектували і 2 дні доставка(16 баксів за 1 кг, всього нарахували 1,4 кг).
По грошах:
1.Карб Ямаха коштує там 120 юанів, далі в гривнях
ціна 478,80
доставка по Китаю 79,80
всього 558,60
2. Корпус повітряного фільтра 151,62
доставка по Китаю 79,80
всього 231,42
3. Набір прокладок двигуна(ліва, права, головка, циліндр, вихлопна) 59,85
доставка безкоштовна

На все 17% комісії =144,48 грн
Авіа доставка з Китаю в Київ 606,17.
Відсоток за перерахування грошей через термінал 1% - десь 16 грн.
Разом обійшлося 1617 грн
Може ще візьмуть за Нову пошту гривень 40-50.

Я зразу не все вкурив, тепер зрозумів:
1. Треба вибирати продавця з коронами(чим більше тим краще)
2. Бажано брати все в одного продавця(буде швидше)
3. Можна шукати товари з безкоштовною доставкою по Китаю, я не звернув уваги і прокладки випадково потрапили з безкоштовною, а можна було сотню-дві зекономити.
4. Гроші відправляти через термінал Приватбанку, тоді буде 1% комісії, якщо з картки через Приват 24 тоді 3%.
О 16.20 заплатив за доставку, о 17.15 уже вислали з Києва.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 07.04.2017 р., User
1
like
1
good
bad
shockingly
07.04.2017 р. відповів для User  
answerview
Хоча попередньо розрахунок їх був такий  05_shok так що калькулятор їхній дуже перестраховується з вагою 03_biggrin
карб 1 кг, фільтр 3 кг, прокладки 1 кг, а по факту все 1,4 кг, а я вже готовий був заплатити за доставку пару тисяч 62_sarcastic бо дуже хочеться карб випробувати 38_focus .

Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 07.04.2017 р., User
like
good
bad
shockingly
07.04.2017 р. відповів для User  
answerview

Разом обійшлося 1617 грн
Може ще візьмуть за Нову пошту гривень 40-50.
 05_shok  21_umnik

а шо алі? чи там менше всього ніж на тао?
☭ = 卐 = Z
like
good
bad
shockingly
07.04.2017 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
Та немає там на мій движок Джиньші нічого. Фоксвелл скутеретти завіз, движки завіз, аморти завіз 03_biggrin а прокладки ні 10_ireful2
Я канєшно тупуватий в інеті, спробуй знайди мені цей карб ще де небудь
http://sea.taobao.com/item/en/17296279477.htm?spm=a1z3o.7406521.101.99.wwRFSo
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 07.04.2017 р., User
like
good
bad
shockingly
07.04.2017 р.
answerview
Є ще один посередник http://posilka.ua/rates , вони доставляють і морем за 5 баксів за кг, але комісія 10 баксів за кожну позицію - дрібниці замовляти невигідно.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 07.04.2017 р., User
like
good
bad
shockingly
07.04.2017 р.
answerview
млин, подскажите мне, тёмному - залез на алиэкспресс, выставил валюту грн и страну украина. так там по позициям такая цена, что я фигею. у нас по магазам дешевле. я понимаю, что может быть дейтсвительно качество, а не подвал. но все же. может, я что-то упустил?
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
like
good
bad
shockingly
07.04.2017 р. відповів для tsinik  
answerview
Я фіг його знає. На тао наприклад ціни майже такі як і в нас, але при ціні карба в 120 юань мені пропонували взяти 10 шт по 90 або 100 шт по 65 05_shok
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
07.04.2017 р. відповів для tsinik  
answerview
на али металическое все дорогое-налейки и пластик фары и такая вся матата дешевле в 2-3 раза
like
good
bad
shockingly
07.04.2017 р. відповів для User  
answerview
да на том тао такие же "консльтанты", как и в укртелекоме или нашем водафоне... перезакгрузите компутер, включите сетевуху... пингуется - тогда не знаю.... задал конкретный вопрос - отослали к китаянским партнерам. а языковой барьер никто не отменял. как я той мартышке объясню, что мне надо, когда у них коммутатор обозначен как "гонка для 50-150сс"
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
like
good
bad
shockingly
07.04.2017 р.
answerview
а, зла не хватает... короче, проще в лабазе попробовать на зуб и чуть переплатить, чем заказывать кота в мешке. в конце концов, я не оптовик, покупка разовая. зато будет кому претензии предъявлять (по месту в магазине).
а то будет как в анекдоте?
- батюшка, 21 век, почему интернетом не пользуетесь?
- сын мой. а как? ни анафеме придать, ни по харе съездить.
+++++++
а тут проще. у нас - развалы этого барахла. зряпчасти не проблемные. да и поменять, в случае чего, - не проблема.
было дело - купил коммут - он дохлый. приехал с предъявой. проверили - дохлый. а был запакован. дали другой.
сегодня заходил за проводку узнавать. владелец - знакомый. сказал, что нужна хорошая, а не сопли. сказал подъеать в воскресенье и самому глянуть. есть вайперовская и татавская. за качество не ручается. судя по выражению лица - абы так. а на абы так у меня стоит уже. 2 бибики напрямую от аккума ревут, а через проводку только кляцают.
могу сам кабеля прокинуть - есть в наличии. но одноцветная проводка и прозвонка впоследствии тестером - тот еще гемор. хоть подписывай in out и указывай на что/в куда/откель пошло маркером или на лейкопластыре  08_lol
а может, так и сделаю. есть камазовская добротная новая проводка. вывалить кучу денег, нуждающейся в доработке проводке - много чести.
у меня же тут наколхожено так, что штатный автоэлектрик за голову возьмется и фиг поймет что куда
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
like
good
bad
shockingly
07.04.2017 р. відповів для tsinik  
answerview
Я спілкувався з продавцем через посередника, просив задати питання, вони задавали і надсилали мені відповідь, також скинули фотки того що вишлють насправді, але це коштує, здається, 5 юанів за питання.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
07.04.2017 р.
answerview
на тао хз, а на алі багато чого у нас дешевше - бо на алі поперше авіадоставка сама по собі дуже дорога, а подруге там роздрібна торгівля з немалим зазором (навар + комісія + страховка + рефанд)
..а наші по морю замовили контейнер всякого китайського гамузу, то китайці майже по закупці і продали, от і все.
Але гамузом замовляють тільки ХОДОВІ запчастини, які розберуть на магазини.
Якшо якийсь рідкісний карб або що, то його фіг знайдеш не дорого - і наш барига продавец буде його продавать теж дорого, бо сам замовляв його в 1-2 екземплярі і рік вже продає, ніхто не бере.

п.с. https://ru.aliexpress.com/item/Free-Shipping-TK-Carburetor-For-Yamaha-JYM110-JS110-B-F8/32704036686.html

на алі барижки ще ті)



спробуй знайди мені цей карб ще де небудь
http://sea.taobao.com/item/en/17296279477.htm?spm=a1z3o.7406521.101.99.wwRFSo



неоріг
чи то шось не то..
☭ = 卐 = Z
Змінено: 07.04.2017 р., hitmanhunter
like
good
bad
shockingly
07.04.2017 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
перший дуже схожий, буде в руках - порівняю. А ціна шось не пойму - дорожче за мій?  03_biggrin А як ти шукав?
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
07.04.2017 р. відповів для User  
answerview
я вас зрозумів. але справа в тому, що від нас до тієї одеси - носом шморгнуть. а це - порт. куди китайщина приходить? так отож. мабуть, наші бариги мають постійних поставщиків, що й гонять всякий непотріб (утрую).
башляти за запитання - хай локшину їдять паличками. я ще й не потенційний покупець, щоб оплачувати їх послуги.
будуть багацько на себе брати - мені під заказ привезуть двигло від кайо з мінімальною накруткою (це на мого дирча).
хоча, імхо, "я вже виріс з цих коротких штанців". але що брати? чекушку чи чесотку??? чекушка може набриднути. чесотка - велика ймовірність що до пенсіі не доживу.
той самий знайомий власник мотомагу сам мені сказав, що таких дурнів ще пошукати треба. хосч я і вважав, що доволі акуратно їзжу. ну, по прапвилах ПДР, але трішки скоростний режим порушую. якщо ззаду немає нікого й спереді вільно - 80 шурую спокійно по бетонці. 3 полоси - чом би й не притиснути гашетку  08_lol
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
like
good
bad
shockingly
07.04.2017 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
Все-таки не оригінали обидва, згадав що продавець говорив: у нього є 4 штуки однієї моделі за різними цінами від 55 до 120 юаней, на оригіналі має бути штампований напис моделі з/ч яка співпадає з каталогом запчастин.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
1
like
1
good
bad
shockingly
07.04.2017 р.
answerview
Хороший карб у тебя на корче ,должен мало хавать бенза.....
Ударим ЭНДУРО по бездорожью и разгильдяйству ....
Если рыбалка мешает работе ....---бросай работу......
like
good
bad
shockingly
07.04.2017 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
Ну и что там дорогого - в обоих случаях указана бесплатная доставка в Украину.... 01_smile
like
good
bad
shockingly
07.04.2017 р. відповів для L_rider  
answerview
Ну и что там дорогого - в обоих случаях указана бесплатная доставка в Украину.... 01_smile

алі суттєво підняли ціни на доставку, через купу відкритих спорів нашими жлобами - товар отримали, а продавану кажуть що ні і щоб повертав гроші.
але урпошта шось там домовляється за індивідуальну систему трекінгу, при якій будуть попередні ціни і нормальні трек номери.

Все-таки не оригінали обидва, згадав що продавець говорив: у нього є 4 штуки однієї моделі за різними цінами від 55 до 120 юаней, на оригіналі має бути штампований напис моделі з/ч яка співпадає з каталогом запчастин.

тоді норм через ТАО)
☭ = 卐 = Z
Змінено: 07.04.2017 р., hitmanhunter
like
good
bad
shockingly
07.04.2017 р. відповів для serui65  
answerview
Хороший карб у тебя на корче ,должен мало хавать бенза.....

Сергей, прошу прощения за  дилетантский вопрос: кроме отливки и калибровки жиклеров что еще влияет на качество смеси?
имхо - ничего. толще/тоньше - не суть важно. работа иглы, отсутствие наплывов, сама калибровка - да. ну, чтоб сочленения не заедали.
п.с. у меня вообще редкостное овно из китая. соул фермер. аналог дельты. но в цвет пошла вя порводка и прочее.
двигатель, что меня не устраивал виду малости - сменил на ""активовский". сам подключил, смеил коммут.
по проводке - все по красоте. лиь фишку сменил. венее -  скрутку-спайку в термокембрике.
но я тут наменял о утра - энергопотребление увелчил в разы: головной свет стал вместо 35 - 60ватт. перемотал геныч ручками. под него. бибики - 2 вазовских улитки и прпочее
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
like
good
bad
shockingly
08.04.2017 р. відповів для tsinik  
answerview
Ну мы консерваториев не заканчивали ,такого ничего не понимаем ,ну а если серьезно ,то по опыту наблюдений за Дельтами (или др. моделями китайцев)которые есть у друзей картина такая -если карб -Джапан ,то кушает мало,работает стабильно,а если какая-нибудь тайваньско-китайская модель ,то немного больше ,и чистят они их частенько (раз в месяц мин.)и даже меняют их (шило на мыло)раз в перу сезонов ,благо их полно в магазинах города.....
Ударим ЭНДУРО по бездорожью и разгильдяйству ....
Если рыбалка мешает работе ....---бросай работу......
1
like
1
good
bad
shockingly
08.04.2017 р.
answerview
Тема про магазин а ви знову про мопеди.
Прийшла посилка - отримаю, картоплю посаджу, ввечері скину фотки шо там вислали.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті