MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
28.03, 14:56
44
+16 °С
Вітер: 2 м./с., Схід
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендарМагазин
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Киев, Чернигов, ай-да на море. Ищу мотобрата-попутчика. 2017

Переглядів: 1685
19.07.2017 р.
answerview
Выезд, предварительно на конец июля - начало августа. Направление на Одессу. А там можна корректировать. Открыт к Вашим предложением. Крейсер в районе 90-160. 57_sunbespectacled
http://s41.radikal.ru/i094/0906/a9/da01318407ef.gif
"Проезд без остановки запрещен". Запрещается проезд без остановки перед разметкой (стоп-линия), а если она отсутствует - перед знаком.
like
good
bad
shockingly
20.07.2017 р.
answerview
мотоком сдох по ходу 02_sad
http://s41.radikal.ru/i094/0906/a9/da01318407ef.gif
"Проезд без остановки запрещен". Запрещается проезд без остановки перед разметкой (стоп-линия), а если она отсутствует - перед знаком.
like
good
bad
shockingly
20.07.2017 р. відповів для romasuprun  
answerview
Здох??? 08_lol  у большинства здесь задрочен@ые мопеды которые едва дотянут до ближайшего пивного ларька,а ты хочешь крейсерскую скорость 160!  08_lol
1
like
1
good
bad
shockingly
20.07.2017 р. відповів для vasiaduhov  
answerview
ну раньше по другому было. Поавантюрней мотосообщество было. Да нахрен надо 160. Можно и 100 - лишь бы компания хорошая!
http://s41.radikal.ru/i094/0906/a9/da01318407ef.gif
"Проезд без остановки запрещен". Запрещается проезд без остановки перед разметкой (стоп-линия), а если она отсутствует - перед знаком.
like
good
bad
shockingly
20.07.2017 р. відповів для romasuprun  
answerview
Збирати товариство для поїздки на відпочинок посеред сезону відпусток не логічно...Вам ніхто не забороняв зробити таке оголошення наприклад,в січні,або в березні,знайшлися б і однодумці,і попутчики,а може і нажопниці. 03_biggrin  01_smile
1
like
1
good
bad
shockingly
20.07.2017 р. відповів для romasuprun  
answerview
Сани треба було запрягати взимку  83_clapping
Їздили ж он Ярик на море, Машиніст в Карпати. А зараз вже всі наїздилися - відпочивають 03_biggrin
Я наступного року поїду, але в мене крейсер по такій погоді 65 62_sarcastic
Хоча пару чоловік може ще й знайдеться.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
20.07.2017 р. відповів для romasuprun  
answerview
ну раньше по другому было. Поавантюрней мотосообщество было.

Вот здесь полностью согласен.Сейчас все напоминает дом для престарелых пердунов спокойно доживающих свои дни в мелких бытовых сварах. 03_biggrin
1
like
good
bad
shockingly
1
20.07.2017 р. відповів для vasiaduhov  
answerview
При чому тут авантюристи і пердуни...Ви забули економічну складову кожної поїздки - гроші...як я не буду крутитися 1км.поїздки =1гр.Поїздка до найближчого моря для мене  - мінус 1200гр. тільки на паливо...А ще потрібно на відпочинок щось добавить.Тому такі поїздки планую заздалегідь ,а не коли комусь захочеться щоб я йому склав компанію в поїздці його мрії(у мене єсть свої мрії і забаганки ). 01_smile  03_biggrin
1
like
1
good
bad
shockingly
20.07.2017 р.
answerview
Тю! Що там планувати! Пропуск распечатал, чемодан в тачку и вперед в отпуск к морю, салу и бухлу!  20_drinks  Заодно и расходников привезти если получится с ними не спалиться 18_good
Змінено: 20.07.2017 р., kavasaka
like
good
bad
shockingly
20.07.2017 р. відповів для L_rider  
answerview
При чому тут авантюристи і пердуни...

Д а как то раньше всё было больше денег,можно было и махнуть куда нибудь дальше родного края а сейчас иногда катаюсь в ближайшую балку за травой для кроликов. Кум еще уехал жить к матери в Херсон так теперь даже в соседнее село незачем ехать.Вот такие вот путешествия. 02_sad
like
good
bad
shockingly
20.07.2017 р. відповів для L_rider  
answerview
Збирати товариство для поїздки на відпочинок посеред сезону відпусток не логічно...Вам ніхто не забороняв зробити таке оголошення наприклад,в січні,або в березні,знайшлися б і однодумці,і попутчики,а може і нажопниці. 03_biggrin  01_smile
є зерноістини в Ваших словах. Але на те ж вони і колеса, щоб бути вільними в планах і можливостях переміщення. Я от, наприклад, планував раніше з'їздити, але на ці плани забило болта осіннє літо(за 50 днів 4 із температурою більше 26 градусів 19_negative ). Якщо б я їхав на потягу(або ж, наприклад домовився б зазделегіть і поїхав), вже б навідпочивався, сидячи на березі в штанях і кофті, при цьому потративши марно(!) ну точно більше 4000 грн.

Чекав погоди і, начебто дочекався. Тому і пишу, коли щось прояснюється з цим довбаним літом. Шось не віриться, що мотодвіж кинувся весь на море в таку кончену погоду. Повірю, якщо вони їздили в Крим або моржі...

Питання грошей стає гостро і для мене, але ж треба хоч іноді відпочивати. Да і не планую я захмарних бюджетів на відпустку
http://s41.radikal.ru/i094/0906/a9/da01318407ef.gif
"Проезд без остановки запрещен". Запрещается проезд без остановки перед разметкой (стоп-линия), а если она отсутствует - перед знаком.
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті