MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
18.04, 10:51
11
+9 °С
Вітер: 1 м./с., Пн-З
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Разборка Мотозвезда

Переглядів: 883
29.04.2021 р.
answerview
Не советую брать сейчас там запчасти присылают всякое Г. Даже новые запчасти
Сайт motozvezda.com.ua
Если очень сильно захотеть, то добиться можно всего
Змінено: 29.04.2021 р., Скутерок
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
30.04.2021 р. відповів для Скутерок  
answerview
Не згоден, брав там неодноразово багато чого і до свого, і до чужих мопедів. Одного разу прислали не зовсім кондицію, так за свій рахунок вислали те, шо треба, в тому стані, який требувався. Просто треба з ними зв'язуватися і пояснювати ситуацію. В моєму випадку замовляв кришку варіатора на 90 леад прислали не в найкращому стані, то після телефонної розмови, за їхній рахунок вислав назад, і вони за свій рахунок прислали кришку в ідеалі, та ще й повністю комплкетнуі з храповиком, і з полумєсяцьом і з пружинками та лапками. Покрасив і поставив, другий рік катаю з тією кришкою, все норм. А перед тим 10 років їздив без храповика та полумєсяця. Тобто вони зразу ж без вопросів признали свою провину, повибачались і проблема вирішилась, тіки й того, шо декілька днів втратив на пересилки туди-сюди. Ще колись брав реле зарядки, так вони прислали два по ціні одного, на випадок, якшо одне виявиться неробочим, а вони обидва робочі. Горшок брав рідний під проточку, те шо було на фото, те і прислали, без сюрпризів, ще багато можу навести прикладів, і кнопки брав, і хвіст зі стопом, і раму аф48, і до нього ж редуктор, так шо все зергуд. Багато хто з мотокому там тариться. Зв'яжися з ними, поясни, я думаю проблема вирішиться позитивно.
Російський воєнний корабль, іди нахуй!
Змінено: 30.04.2021 р., shrek
1
like
1
good
bad
shockingly
30.04.2021 р.
answerview
Багато хто з мотокому там тариться.

Повністю згоден з Андрієм... але я я не упереджений і  якщо не дуже брак, то і не заморочуюсь03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
30.04.2021 р.
answerview
Косяки бывают у всех.
Не менее 5-6 раз покупал на Звезде оригинальные б/у запчасти. Что подешевле- похуже, так и было заявлено, категория B.
Но в целом я всегда получал чётко то что планировал: все фото были реальными.

Звезду ценю за ассортимент и нормальные цены. Безымянные разборки с ОЛХ хотят значительно больше денег, иногда просто космос. На лоха...
Szczecin->Дрогобыч->Караганда->Сарань->Алма-Ата->Капчагай->Аягуз->Polgardi->Veszprem->Szekesfehervar->Каменка->Запорожье->Tanvald->Jablonec nad Nisou и снова Каменка...
like
good
bad
shockingly
30.04.2021 р.
answerview
Тоже много раз заказывал. Все в основном хорошо. Запчасти хорошего качества, если не оговорено обратное
PSG
like
good
bad
shockingly
30.04.2021 р.
answerview
Что подешевле- похуже, так и было заявлено, категория B
А сейчас это не заявлено!
Если очень сильно захотеть, то добиться можно всего
like
good
bad
shockingly
01.05.2021 р.
answerview
У мене чуть не сталася халепа з їхніми сусідами мото 7777, хотів замовити боковий пластик і передок на свій леад, ціна була норм, по фото стан супер, замовив, а потім таки трохи ціна збентежила, попросив на вайбер реальні фото, того, шо вони запаковували, то тіки побачив фото, відмінив замовлення бо там було жахіття, а не пластик, жодного цілого вушка, жодного цілого кріплення і такий, шо весь треба паяти перешпакльовувати, тобто такий не треба і даром.
Російський воєнний корабль, іди нахуй!
1
like
1
good
bad
shockingly
01.05.2021 р.
answerview
Ось фото з їхнього сайту той циліндр, шо я купив у них, точно цей і прислали, саме з тим кусочком прокладки.
Російський воєнний корабль, іди нахуй!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
01.05.2021 р.
answerview
їхніми сусідами мото 7777

Я у них покупал ремень, Gates, лет 7 назад, новый, отъездил на нём много тысяч.. Но сейчас звонил- таких уже нет. Но есть на алиэкспрессе03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
01.05.2021 р.
answerview
Просто фотки нужно запрашивать всех запчастей что заказываешь перед отправкой, даже новые запчасти пусть фоткают! Не хотят-Отмена заказа. Все просто
Если очень сильно захотеть, то добиться можно всего
Змінено: 01.05.2021 р., Скутерок
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин