MOTO.com.ua
events
3
События
Погода: Киев
19.10, 04:27
31
+6 °С
Ветер: 3 м./с., С-З
UA
НовостиФорумОбъявленияЖурналКаталогПривалКалендарьМагазин
Регистрация Вход
?
Войти
Форум
Искать

Граница Россия - Украина

Просмотров: 1429, модератор: tsinik
09 августа, 10:10
answerview
 А я не придурююсь. Я намагаюсь зробити так щоб ви усі зрозуміли що мова жива, мова не підлягає догмам, що треба казати/писати лише В і ніколи не вживати НА. 
І українська мова відрізняєеться від собацької ще тим, що як кажу, так і пишу. Ніяких "..жи"  "...ши" писати лише з литерой "и".
А ви такі сурйозні аж кров з очей л'ється. Доколупалися до mixan'a де він мешкає. Згадуючи про часи що я провів за кордоном - вони там страшенно лякаються будь яких проявів "патріотизму" накшталт розбірок хто кращий українець і як треба писати Kyiv. Відходять подалі і просять наступного разу щоб інша людина приїхала... Бо все це виглядає зі сторони як дикунство 
Отредактировано: 09 августа, 10:28, Gustav
4
like
2
2
bad
shockingly
09 августа, 11:06
answerview
треба казати/писати лише В і ніколи не вживати НА.
Ну так і ми ж за це!01_smile
А ви такі сурйозні аж кров з очей л'ється.
Так я ж вчитель, як інакше...15_badgrin
Іванович. Не бандерлог!
1
like
1
bad
shockingly
09 августа, 11:56 ответил для Direktor  
answerview
Ну так і ми ж за це!

тож облиште цю дурню що треба комусь робити зауваження що він має щось там робити чи казати інакше, щоб вважатися гарним громадянином, а як ні, то людиною другого сорту...

Хоче казати НА Україні - хай це буде справою його сумління аби вмів правильно казати "нехай щастить" оточуючим друзям і не дуже.

Я зовсім не байдуже ставлюся до мови. Але трохи по іншому виглядає моє ставлення. Я вважаю що людина має розмовляти чисто, не роблячи з мови солянку по мірі сил. Я розумію що жива мова притягує слова з інших мов і вони використовуються. Це нормально. Але якщо є слова солов'їною, а використовують собацьку, як частину нашої мови, то це якось вуха ріже
Наприклад... ну от ви самі писали
На образованость нє вліяєт, а от на знання української мови-так!
Є слова - освіта, виховання, шляхетність - обирайте що ви мали на увазі, а ви написали образованость...
вротмненоги 09_ireful1
не вліяєт 09_ireful1 будь ласка.., в мене тиск скаче... - чи то не влияет собацькою, чи то не впливає українською
Ви же вчитель... 
2
like
2
bad
shockingly
09 августа, 12:10
answerview
сході
Коля, Ти живеш на пiвночi03_biggrin там де i я
"От смерти и любви никто не скроется".
Публий Сир
like
bad
shockingly
09 августа, 12:19
answerview
ви написали образованость...
"образованость" написав не я, а отой, як його, ну ти зрозумів. Я просто "постьобався"...01_smile
Іванович. Не бандерлог!
like
bad
shockingly
09 августа, 12:30
answerview
Извините,, учителя, лингвисты, историки что встряю в ваш диалог, но слово "образованность"  с двумя "Н" пишется как бы... или уже нет?06_question И с Данилой я согласен по поводу  , если человеку удобно так говорить, пусть говорит как ему нравится. ,мама моя, учитель, педагог, такого же мнения . На замечание можно адекватно среагировать и исправиться, а можно не обращать внимания и в конце концов мы же не экзамене и не на коллоквиуме где то сидим...смысл ясен и слава богу
Публий Сир
Отредактировано: 09 августа, 12:33, Veps
1
like
1
bad
shockingly
09 августа, 12:34 ответил для Direktor  
answerview
Суперечка немає сенсу. Як я пишу якусь відповідь, то намагаюсь використовувати якусь одну мову. Навіть коли цитую. Або беру у лапки, відокремлюю кольором, щоб було зрозуміло що це слова іншої людини.
но ви робить як вважаєте за доречне, це був лише приклад того, як виглядає "кровесмешение" і як це огидне.
like
bad
shockingly
09 августа, 14:18
answerview
образованность"  с двумя "Н"
Звісно, що з двома, я просто перекрутив його на український лад, як і деякі інші в цьому "диспуті"... Все, зав'язую, бо  не всі розуміють...01_smile
Іванович. Не бандерлог!
2
like
2
bad
shockingly
09 августа, 17:27
answerview
перекрутив його на український лад,

Честно? Мне такие "перекрутки" не нравятся.Даже в виде стёба. Унижением попахивает. Нужно вещи своими именами называть.
Публий Сир
Отредактировано: 09 августа, 18:02, Veps
1
like
1
bad
shockingly
10 августа, 13:21 ответил для Gustav  
answerview
Вся истерика насчет "В/НА". Мне  напоминает "Вражду между тупоконечниками и остроконечниками .... "
http://www.moto.com.ua/postphoto/1583835_1.jpg
like
bad
shockingly
10 августа, 16:42
answerview
ПАРНИ, прекращайте этот балаган, от того что правильно В Украине или НА Украине бензин и газ дешевле не станут ! есть древнее римское выражение * Разделяй и властвуй*. 
 кто то специально мутит воду что бы люди больше занимались политотой и не замечали как их обувают на ровном месте !!
6
like
6
bad
shockingly
Ремонт авто в Киеве на Кабанчике
техника apple купить в Одессе. Киев, Харьков Украина
mototehnika
© 2001-2021, MOTO.com.ua - все о мотоциклах и скутерах!   Обратная связь   О нас   Реклама на сайте