MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
08.05, 22:07
44
+13 °С
Вітер: 2 м./с., Півн
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Прохання взяти участь в опитуванні на мото тематику

Переглядів: 643
20.02.2022 р.
answerview
Всім привіт. 

Чи бували у вас ситуації, коли ви відчуваєте, що телефон вібрує, але не впевнені чи дійсно він вібрує чи це вібрація від мотоцикла? Або коли ви відчуваєте, що телефон вібрує, але не знає що там і доводиться зупинитись, щоб перевірити?

Хочу запросити вас взяти участь в опитуванні на тему сповіщень та навігації https://forms.gle/1prxDBTmVvznGkpUA

Дякую за увагу 17_wink
Сообщество пенсионеров +19 Петрович
Мото для кого то жизнь...
1
like
1
good
bad
shockingly
21.02.2022 р.
answerview
Часы Amazfit GTR 47.
Уже год как на телефоне отключены все сигналы и вибрация. Не нужны.
18_good
Рисунки вибромотора кастомизированы, всегда есть понимание что мне пытается "сказать" телефон.
Szczecin->Дрогобыч->Караганда->Сарань->Алма-Ата->Капчагай->Аягуз->Polgardi->Veszprem->Szekesfehervar->Каменка->Запорожье->Tanvald->Jablonec nad Nisou и снова Каменка...
1
like
1
good
bad
shockingly
Andy_e видалений
21.02.2022 р.
answerview
Вообще телефон всегда в рюкзаке.И как он там звонит я не слышу.Отвлекаться от дороги вооще не желательно.
С октября ношу часы MiBand 4 NFC. В дороге практически всегда даёт знать кто звонит.Ремешок затягиваешь плотнее чтобы прилегало хорошо когда едишь,иначе под курткой часы можешь не почувствовать вибро при езде.Когда просто ходишь то ремешок не сильно прижимаю,свободнее.
Опрос по ссылке не проходил но прочитал.
По поводу навигации удобным для меня способом оказалось один блютус TWS наушник в ухе с голосовыми подсказками от google maps или navitel
И дорогу слышно и скутер и подсказки.Есть любители под музыку ездить,это не про меня.Очень важно слышать что происходит вокруг пока ты за рулём
like
good
bad
shockingly
21.02.2022 р.
answerview
бували у вас ситуації, коли ви відчуваєте, що телефон вібрує, але не впевнені чи дійсно він

Бывает.
like
good
bad
shockingly
21.02.2022 р. відповів для pruchay  
answerview
За рулём мотоцикла я звонков не слышу. Вибрация давно отключена, напрягает она меня. Для мира меня нет, когда я на мотоцикле.
За рулём автомобиля отвечаю только тогда, когда подключил к автомобильной системе разговора. Если забыл - могу только глянуть кто и принять решение остановиться для разговора или забить.
2
like
2
good
bad
shockingly
21.02.2022 р.
answerview
Чи бували у вас ситуації, коли ви відчуваєте, що телефон вібрує, але не впевнені чи дійсно він вібрує чи це вібрація від мотоцикла?

Ні, я не вмикаю вібро. До тогож вібрація чотирьох ціліндрового ряднику не можливо зплутати з телефоном.

Або коли ви відчуваєте, що телефон вібрує, але не знає що там і доводиться зупинитись, щоб перевірити?
Доїду, подивлюсь, а так шоб я зупинявся для цього то ні. Я можу просто поговорити через гарнітуру.
like
good
bad
shockingly
21.02.2022 р.
answerview
у меня даже в общественном транспорте возникало ощущение что телефон вибрирует, поэтому давно отключил вибро .
like
good
bad
shockingly
23.02.2022 р.
answerview
Да, бывало подобное ощущение 
like
good
bad
shockingly
24.02.2022 р.
answerview
В дороге в ушах блютуз наушники Blitzwolf, настроены так, что при звонке автоматически снимается трубка и можно говорить, после разговора автоматически кладет трубку.
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
27.02.2022 р.
answerview
Дякую всім, хто взяв участь в опитуванні та додатково написав тут коментарій.
У мене є одна цікава ідея, щодо вирішення проблеми сповіщень, але в зв'язку з актуальними подіями зараз не до неї..
Сообщество пенсионеров +19 Петрович
Мото для кого то жизнь...
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин