MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
27.04, 14:47
32
+18 °С
Вітер: 0 м./с., Зах
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Хонда Ліад 100 2-х тактний вихлоп, глушник сильно гріється

Переглядів: 1169
16.03.2023 р.
answerview
шановни знавци у мене хонда лиад100 2т душится на малих обор двигуна  карб вариатор сцепленя усе працюэ глушник сильно гриэтся за короткий час - напевно глушник забитийяк би його почистити з розумом информации по ций модели ноль ни устройства нехочется зипсувати -що порадети друзи
патрик
Тема закрита
16.03.2023 р. відповів для 380RUFGSD  
answerview
Порад є дві:
1.Встановити українську на компі.
2. Писати в цій темі https://www.moto.com.ua/forum/topic-106264/lastread/
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Тема закрита
16.03.2023 р. відповів для User  
answerview
я не майстер я тильки вчусь-я за мову усі ми вчимося бути украінцями а за пораду вдячний
патрик
Тема закрита
18.03.2023 р.
answerview
. Он более живой, и без политики. А также в профильные группы в соц. сетях (ВК) .
а шо ты тут делаешь???  тут политика.   а форум ЖИВОЙ,  просто многие ВОЮЮТ против пидаарасов московских и таких как ты, которые поддерживают войну и им некогда общаться, они помогают избавиться от еббучих захватчиков.  а тебе лучше бы сходить в "профильную "  группу, вслед за москальским кораблем.  надеюсь ты понял направление?  ссука,  жополизы промоскальские.  политика ему бблять не нравится.  ничего, скоро и вас коснется такая же политика
Тема закрита
18.03.2023 р.
answerview
как я понимаю, это
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
Тема закрита
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин