MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
27.07, 08:44
44
+25 °С
Вітер: 2 м./с., Пн-С
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Тече масло з під кришки клапанів 162fmj-a верхневальний

Переглядів: 379
29 травня, 19:42
answerview
Доброго вечора, в мене мотоцикл soul apach 150cc 162fmj-a верхевальний тече з під кришки клапанів я садив на автомобільний гереметик і стало ще більше текти потім почитав в інтернеті що треба спецільний герметик для клапаної кришки і купив victor reinz reinzoplast він теж не допоміг зовсім і цей герметик не застигає що робити в такій ситуації і на який герметик радите садити клапану кришку ? бо на нею прокладок з заводу не предназначено.
Змінено: 31 травня, 14:33, Vitalik_r
1
like
1
good
bad
shockingly
29 травня, 21:35 відповів для Vitalik_r  
answerview
Я рад за тебя 
Одна ! Єдина ! Соборна Украіна !!!

если хочешь выразить свою благодарность ставь + , посты типа (спасибо помог ) или (ты был прав ) только форум засоряют
4
like
good
4
bad
shockingly
30 травня, 08:50 відповів для Vitalik_r  
answerview
кільце гумове заміни
https://apz.com.ua/kilcya-ushchilnyuvalni-termostijki-kruglogo-pererizu-fkm-fpm-viton-vmq-sylikon/
, тема по твоєму моту тут

https://www.moto.com.ua/forum/topic-1252211/lastread/
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 30 травня, 08:55, User
1
like
1
good
bad
shockingly
31 травня, 14:29 відповів для 6barakuda  
answerview
Ой вибачте то що я писав чомусь видалилось
like
good
bad
shockingly
31 травня, 14:34 відповів для User  
answerview
Це куда їх ставити ?
like
good
bad
shockingly
31 травня, 14:34 відповів для Vitalik_r  
answerview
Та ничего , поржали и ладно , выше уже написали , там просто прокладка и ссылку на тему дали 01_smile
Одна ! Єдина ! Соборна Украіна !!!

если хочешь выразить свою благодарность ставь + , посты типа (спасибо помог ) или (ты был прав ) только форум засоряют
Змінено: 31 травня, 14:34, 6barakuda
like
good
bad
shockingly
31 травня, 16:11
answerview
Це куда їх ставити ?

Кришку клапана відкрути, старі заміряй, викинь, нові купи за розмірами і постав.
Ти часом не з рязані?03_biggrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 31 травня, 16:15, User
1
like
1
good
bad
shockingly
31 травня, 17:12
answerview
рязані
Він як я колись був, я ж ні з рязані 15_badgrin в мене дружбан з рязані,вчились на фотографа у мацкві, так він нормальний пацан був...не тупий як діелектрики з московські08_lol
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
1
like
good
1
bad
shockingly
31 травня, 17:36 відповів для Veps  
answerview
А в мене в армії рязанські годинник Електроніка плоскубцями заводили, доки кнопки не виламали15_badgrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
1
like
good
1
bad
shockingly
31 травня, 20:03
answerview
рязанські

Ти переплутав Толя, то були з ніжнього тагила- дебіли, у техникумі два таких було, мордоворота, я з ними дрався кожен день15_badgrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин