MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
27.07, 07:59
44
+23 °С
Вітер: 1 м./с., Півн
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Не набирає оберти іж планета 5

Переглядів: 325
05 червня, 13:10
answerview
Всім Доброго дня, іж планета 5 не набирає оберти двигун, карбюратор пз 30, мотоцикл спочатку нормально робив наїздив на цему карбі приблизно 500 км далі зламалося кріплення на прискорювальний насос і мотоцикл перестав робити суміш була бідна далі я поміняв жиклер від к68 чи к65 280 і мотоцикл став нормально робити,  тільки холостий хід був  при повністю піднятій іглі далі я його заглушив і все мотоцикл став знову не набирав оберти стріляв в глушитель і не заводився  я зняв карб почистив поставив назад і мотоцикл став знову робити заглушив і  знову перестав нормально працювати поміняв конденсатор, пару старих катушок, пробував іскра є хароша але всеодно нічого не помінялося пробував ставити рідний жиклер який на ньому стояв 105 міняв різні положення ігли не помогло я подумав що може підсос повітря з під циліндра бо звіти йшло масло і я помітив що дві гайки були розжаті на циліндрі, вибив прокладку з картону та намазав герметика склав і теж нічого не допомогло но здається мотоцикл робити став трішки краще поміняв свічку холостий хід зявився  на різних положеннях ігли але всеодно двигун обертів не розвиває душиться і стриляє в глушитель прокладка карбюратора нібито в нормі. https://watch.wave.video/z9jqJ3vRQ0k1vI91 відео зняте до заміни прокладки
Змінено: 05 червня, 13:19, Vitalik_r
like
good
bad
shockingly
05 червня, 13:51 відповів для Vitalik_r  
answerview
А з рідним карбом що? У мене К68И вже років 20 працює без проблем.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
05 червня, 16:30 відповів для User  
answerview
Його вже давно немає
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин