MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
19.04, 15:40
44
+10 °С
Вітер: 1 м./с., Зах
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Делаем кронштейн заднего колеса на Yamaha Majesty 250 сами!

Переглядів: 13371
10.08.2009 р.
answerview
Недавно їхав я з гульок, по незнайомій дорозі, бачу поворот, різко на гальма (далеко не помітив бо було темно) і тут БаБаХ 05_shok , улетів у таку нахіленьку яму, і зразу ж відпустив гальма. Поворот звіно ж про..... 02_sad  Ну то не важливо, почав я знову гальмувати і відчув що при натисненні на задні гальма щось стукнуло 06_question , я зупинився і побачив 05_shok  05_shok Прикол якій тримає колесо з правої сторони розлетівся на чотири частини 05_shok  12_cray  Ну до дому я доїхав, так як ця фішка не так то сильно впливає ИМХО, Ну звісно ж довелося нудити 30 кмгод 34_wacko2  Приїхав додому увесь у розстроєних чуствах, батько каже нічого страшного забабахаєм з металу, ну так як інструменту (дякуючи батьковим і дідовим старанням) у нас вистачає 03_biggrin  я заспокоївся і пішов спать, бо було вже пізно 80_shout  
На другий день закипіла робота, станок гуде, болгарка визжить, сварка торохтить, ну одним словом все почалось 03_biggrin  Зразу знайшли підходящий метал, для площини, потім болванку щоб виточоти кріплення підшипника(не знаю як воно звеццо) Вобшем частину запчастини 03_biggrin  (цю болванку довелось чекати 3 дні доки батьки не поїхали у Київ 02_sad )
Ну взагаліто майже все робив батько, я був "принеси подай" але деяку частину роботи виконував і я 04_blush  І от через 6 довгих днів скандалів і чекань моя запчастина була готова 03_biggrin  01_smile  03_biggrin
Сьогодні я її поставив усе підійшло без найменших "недо", "пере", тількі от довелося знову підкладати між супортом і пластіною шайби (ну це я робив і на стандартній запчастині, тож це доводить що вони ідентичні 07_dirol )
Ну тут скінув декілька фото, щоб ви змогли оцінити роботу, і щоб не було, тіпа х**** хто сам таке зробить. Все робилося самостійно (скіну і фото станка, і заготовкі) 18_good

Тут хтось говорив тіпа мій батько жестянщик, який тільки копєйкі вміє варити, ну то що ви скажете про це 22_aggressive , покажіть мені такого жестянщика 78_search
ЗИ він робить майже все: отоплення, займається будівництвом (від фундаменту, до полочок у шкафчик), столярством, ремонтом автомобілів і тд і тп 04_blush  Я пишаюся своїм Батьком, і хочу бути таки м же як він 26_newrussian  Ну скіну ще пару його робіт у домі 04_blush
І ненада всякіх підколів, я нехочу понтуваться (тим більше це все робив не я) Просто мені стало обідно, що мого батька назвали жестянщиком ТАЗовськім, можливо він і не ідеальний, але хай хтось для початку зробить те що зробив він а потім починає говорити різні ***** Ах да він ще і музикант (З ДІПЛОМОМ не знаю з яким саме) 26_newrussian
Змінено: 11.08.2009 р., Vervet
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
PeshkoDriver з днем народження!
10.08.2009 р. відповів для kolyan6699  
answerview
Молодцы!

есть фото оригинальной запчасти ?

П.С токарник стоит такой же в гараже)
Два Йогге и Дио на содержании.
like
good
bad
shockingly
nikon
10.08.2009 р.
answerview
18_good  18_good молочаго....
like
good
bad
shockingly
11.08.2009 р. відповів для PeshkoDriver  
answerview
На 4 і 6 фоті стара деталь і нова разом.
Токарник звеццо шось тіпа "красний пролетарий" Ги згадав фразу (по білоруські) "пролетарії всех крайов ляпітеся до купи" 08_lol  03_biggrin  30_crazy  59_rofl
like
good
bad
shockingly
11.08.2009 р. відповів для kolyan6699  
answerview
все норм)) 01_smile
Yamaha forever
like
good
bad
shockingly
11.08.2009 р.
answerview
Ах да до цього запчастину вже варили аргоном, мабуть тому вона і репнула так сильно 12_cray  
Їх техніка, не для наших доріг 12_cray

Я от думаю, гадаю чого її так розвалило 02_sad  06_question  Мож із за неякісної сварки, а мож із за того, що в момент удару я титснув гальма і воно і так було навантаження від супорта а тоді ще і удар 06_question
like
good
bad
shockingly
11.08.2009 р.
answerview
Нету слов!!! деду и Бате респект и уважуха!!! секономили где-то по меньшей мере 80-100евро
http://rghost.ru/54660510/image.png
Open your heart to Ukraine
Believe and pray
I wanna be happy today
No tears, no pain!
honda dio27->>yamaha gear->>piaggio nrg mc2->>Viper Tornado250
like
good
bad
shockingly
11.08.2009 р.
answerview
Классно сделали.
На таких отцах мир держится.
like
good
bad
shockingly
11.08.2009 р. відповів для kolyan6699  
answerview
Ай молодцы, ай да кулибины, уважуха и респект +5
http://help.meta.ua/userpic/auto/zn_2_3.gif
"Главная дорога". Предоставляется право первоочередного проезда нерегулируемых перекрестков.
like
good
bad
shockingly
11.08.2009 р. відповів для kolyan6699  
answerview
05_shok  05_shok  05_shok
них-се деталь  33_wacko
батёк малацца. респект. 26_newrussian
Главное не байк, а стремление к свободе!
50=>125=>650=>50 =>400...
like
good
bad
shockingly
12.08.2009 р.
answerview
Нажаль дід уже помер 12_cray  Але після себе він залишив великий слід, велике дякую йому за це! За життя він намагався допомагати людям і люди відплатили йому тим же (жаль зараз майже завжди усе навпаки) І завдяки йому у нас з"явилося багато станків і повага людей, і це сильно допомагає у теперішньому житті 01_smile
АХ да ось ще один девайс до скута))))) Саморобна лапка 01_smile
Змінено: 12.08.2009 р., kolyan6699
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
12.08.2009 р. відповів для kolyan6699  
answerview
Нажаль дід уже помер 12_cray  Але після себе він залишив великий слід, велике дякую йому за це! За життя він намагався допомагати людям і люди відплатили йому тим же (жаль зараз майже завжди усе навпаки) І завдяки йому у нас з"явилося багато станків і повага людей, і це сильно допомагає у теперішньому житті 01_smile
АХ да ось ще один девайс до скута))))) Саморобна лапка 01_smile

красивая лапка!!!
как умер, сделал вот такое дело и все?! 02_sad  12_cray
http://rghost.ru/54660510/image.png
Open your heart to Ukraine
Believe and pray
I wanna be happy today
No tears, no pain!
honda dio27->>yamaha gear->>piaggio nrg mc2->>Viper Tornado250
like
good
bad
shockingly
12.08.2009 р. відповів для kolyan6699  
answerview
Ах да до цього запчастину вже варили аргоном, мабуть тому вона і репнула так сильно 12_cray  
Їх техніка, не для наших доріг 12_cray

Я от думаю, гадаю чого її так розвалило 02_sad  06_question  Мож із за неякісної сварки, а мож із за того, що в момент удару я титснув гальма і воно і так було навантаження від супорта а тоді ще і удар 06_question

Молодцы,  мужики. Вот она славянская смекалка! 18_good
Фсе мы буим в Аду.....Но я буду с вилами!!!!!!!!!!!!!
like
good
bad
shockingly
12.08.2009 р.
answerview
В смекалке нашему народу не откажешь, сам видел подшипник изготовленный из ДУБА! мужики сказали нормально ходит, только смазывать чаще приходится, и это чудо стояло на тракторе, где нагрузки не детские...и скажите как победить этот народ???
Club "MUSTANG"

Каждый видит то, что хочет видеть.
like
good
bad
shockingly
02.03.2010 р. відповів для kolyan6699  
answerview
Да.... папік  у тебе спец. Respeeeect  таким людям!!! 18_good
Виктор
like
good
bad
shockingly
Pit_Stop
03.03.2010 р. відповів для kolyan6699  
answerview
Старую детальку аргоном повари и пущай прозапас лежить,мало ли чё... :
P.S.Ямаха у тя18_good:
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин