MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
29.03, 08:19
11
+11 °С
Вітер: 5 м./с., Пд-З
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

На що треба звернути увагу при купівлі б/у скутера?

Переглядів: 44023
23.02.2010 р.
answerview
Неодноразово читав такі теми "буду купувати б/у скут, на що звернути увагу?"
Так от пропоную тут описувати хто на що звертає увагу при купівлі скутера! (буду доповнювати табличку)

Ну я почну з таких простих порад:

0) Зверніть увагу на документи! У нас люблять печатати їх на принтері уже з "мокрой печатью"!
1) Саме банальне - стан пластику! Він може багато розповісти про попередніх власників!
2) Перевірити роботу електро приборів/приладів!
3) Перевірити коліно глушника та сам глушник! (на "ДЕЯКИХ" моделях його часто гнуть(цепляють) так як там найнижчий кліренс)
4) Перевірити так звані 8-рки  на колесах (на великій швидкості буде весело...)
5) Перевірити стан тормозних дисків,та інформативнісь ручки тормоза!
6) Зверути увагу на стороні звуки...
7) Звернути увагу на люфт пер/заднього колеса як по осі так і в боки!
8) Звернути увагу на передню вилку (якщо телескопічна на підтікання масла)
9) Звернути увагу на вібрації двигуна!
10) Звернути увагу на зношеність,потертісь кнопочок,переключателів,ручок! - це може вказувати на його реальний пробіг!
11) Мопед повинен на теплу заводитись з пів оберту, на холодну з 1-3,4разу!
12) Перевірте двигун знизу на краплі масла, тобто пиль/грязь яка уже прилипла..)
13) Перевірити на посторонні шуми в двигуні при роботі! (і хай нерозказують, що це фільтр тарабанить)!
14) Обороти та швидкість скутер повинен набирати рівномірно без провалів по всьому діапазоні роботи!
15) На холостому ході неповинно швидко крутитись задне колесо! Це вказуе на 2 проблеми (настройка карбюратора або конец пружинкам "сцепления")

Чекаю на ващі корективи та доповнення!
Завдяки цьому списку можна дещо вибрати,деякі правила можна пропустити + враховувати ціну порівняно з іншими!

Попрошу не флудить, ибо тема будет полезна новичкам. ЖДЁМ НАШИХ ГУРУ!
Карпаты2>Suzuki Address 50cc>Viper Matrix 150cc>Zongshen Winner 200cc>Tornado 250сс>Honda Silver Wing 400cc>Suzuki sepia>Honda Silver Wing 400>Honda Silver Wing 400>Honda Transalp 650
Змінено: 23.02.2010 р., neon79
like
good
bad
shockingly
Sigma-line
23.02.2010 р. відповів для Speedy  
answerview
Неодноразово читав такі теми "буду купувати б/у скут, на що звернути увагу?"
Так от пропоную тут описувати хто на що звертає увагу при купівлі скутера! (буду доповнювати табличку)

Ну я почну з таких простих порад:

1) Саме банальне - стан пластику! Він може багато розповісти про попередніх власників!
2) Перевірити роботу електро приборів/приладів!
3) Перевірити коліно глушника та сам глушник! (на "ДЕЯКИХ" моделях його часто гнуть(цепляють) так як там найнижчий кліренс)
4) Перевірити так звані 8-рки  на колесах (на великій швидкості буде весело...)
5) Перевірити стан тормозних дисків,та інформативнісь ручки тормоза!
6) Зверути увагу на стороні звуки...
7) Звернути увагу на люфт пер/заднього колеса як по осі так і в боки!
8) Звернути увагу на передню вилку (якщо телескопічна на підтікання масла)
9) Звернути увагу на вібрації двигуна!
10) Мопед повинен на теплу заводитись з пів оберту, на холодну з 1-3,4разу!
11) Перевірте двигун знизу на краплі масла, тобто пиль/грязь яка уже прилипла..)
12) Перевірити на посторонні шуми в двигуні при роботі! (і хай нерозказують, що це фільтр тарабанить)!
13) Обороти та швидкість скутер повинен набирати рівномірно без провалів по всьому діапазоні роботи!


Чекаю на ващі корективи та доповнення!
Завдяки цьому списку можна дещо вибрати,деякі правила можна пропустити + враховувати ціну порівняно з іншими!


так отпишысь в темах где спрашуют
like
good
bad
shockingly
23.02.2010 р. відповів для Sigma-line  
answerview
Теми бувають у різний час, що мені кожному писать одне і теж!? 06_question
Карпаты2>Suzuki Address 50cc>Viper Matrix 150cc>Zongshen Winner 200cc>Tornado 250сс>Honda Silver Wing 400cc>Suzuki sepia>Honda Silver Wing 400>Honda Silver Wing 400>Honda Transalp 650
Змінено: 23.02.2010 р., Speedy
like
good
bad
shockingly
krab23
23.02.2010 р. відповів для Speedy  
answerview
Я бы добавил обратить внимание на степень изношености и потертости переключателей. По ним можно судить о пробеге дырча.
like
good
bad
shockingly
23.02.2010 р. відповів для Speedy  
answerview
наличие нужных документов
Торможение,тоже движение!!!
like
good
bad
shockingly
23.02.2010 р. відповів для Suport  
answerview
наличие нужных документов


ну ет я думаю логично... 01_smile
Карпаты2>Suzuki Address 50cc>Viper Matrix 150cc>Zongshen Winner 200cc>Tornado 250сс>Honda Silver Wing 400cc>Suzuki sepia>Honda Silver Wing 400>Honda Silver Wing 400>Honda Transalp 650
like
good
bad
shockingly
23.02.2010 р. відповів для Speedy  
answerview
наличие нужных документов


ну ет я думаю логично... 01_smile

да ето логично,но ето самое первое на что стоит обратить внимание
Торможение,тоже движение!!!
like
good
bad
shockingly
23.02.2010 р.
answerview
При покупке скута обращайте внимание на косвенные показатели пробега: насколько затерты рукоятки руля,переключатели,износ резины(если не родная значит уже не первый круг спидометра),износ барабанных колодок можно вычислить по "барашкам" на тросике.На фотках пример,скут внешне в идеале,но колодки почти изношены - значит скоро делать капиталку движка(если в него еще не лазили).
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
23.02.2010 р. відповів для Megavolt  
answerview
При покупке скута обращайте внимание на косвенные показатели пробега: насколько затерты рукоятки руля,переключатели,износ резины(если не родная значит уже не первый круг спидометра),износ барабанных колодок можно вычислить по "барашкам" на тросике.На фотках пример,скут внешне в идеале,но колодки почти изношены - значит скоро делать капиталку движка(если в него еще не лазили).


Чесно кажучи я навіть і нездогадуюсь яка  заводська резина йде на япошках/китайцях...

А барашки на тросику і вправду багато чого розкажуть! Але не в кожному випадку, в деяких моделях китая, щоб зняти задне колесо треба якраз відкрутити барашку... (а пробити колесо можливо і 3 рази на місяць... і більше)
Карпаты2>Suzuki Address 50cc>Viper Matrix 150cc>Zongshen Winner 200cc>Tornado 250сс>Honda Silver Wing 400cc>Suzuki sepia>Honda Silver Wing 400>Honda Silver Wing 400>Honda Transalp 650
Змінено: 23.02.2010 р., Speedy
like
good
bad
shockingly
23.02.2010 р. відповів для Speedy  
answerview
Чесно кажучи я навіть і нездогадуюсь яка  заводська резина йде на япошках/китайцях...


На японцах в основном идет резина "IRC"
Если резина стоит родная японская,но сильно потрескавшаяся,значит скут долгое время стоял под открытым небом,или в Японии или в Одессе на площадке.
НО больше всего нужно боятся "УТОПЛЕННИКОВ",основной признак обилие ржавчины.
Змінено: 24.02.2010 р., Megavolt
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
23.02.2010 р.
answerview
Еще при осмотре пощупать движок... если его перед осмотром прогрели - что-то с ним не так.
Охота пуще неволи...
like
good
bad
shockingly
24.02.2010 р. відповів для Suport  
answerview
а как по поводу доков? мне сказали в магазе, что выпишут бумажку о продаже и это все мои необходимые доки (это о полтинниках речь). то есть никакого техпаспорта, или ещё чего
Зло, существует, потому что добро, отвергает его. Добро существует, потому что не чуждо злу.

На худой конец лучше быть худым, чем иметь худой конец
like
good
bad
shockingly
24.02.2010 р. відповів для SVERLO  
answerview
Пусть талон выписывают задним числом (до декабря 2009 года). Тогда можно будет зарегить регить без документов (до 1 июля).
Охота пуще неволи...
like
good
bad
shockingly
24.02.2010 р. відповів для Speedy  
answerview
Проверь сперва,на месте ли все серийные номера на раме и двигателе.И на угон в ГАИ.
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
like
good
bad
shockingly
nikon
24.02.2010 р. відповів для 99Ezdok99  
answerview
Проверь сперва,на месте ли все серийные номера на раме и двигателе.И на угон в ГАИ.
каким образом пробивать на угон в гаи? базы то нет да и такую инфу не кто не даст...
like
good
bad
shockingly
24.02.2010 р. відповів для nikon  
answerview
Проверь сперва,на месте ли все серийные номера на раме и двигателе.И на угон в ГАИ.
каким образом пробивать на угон в гаи? базы то нет да и такую инфу не кто не даст...

Я купил свой скут три года назад и даже не задумывался об этом,а жаль. Когда начали говорить о регистрации я решил посмотреть на эти номера и на всякий случай переписать их. Номер на двигателе был стёртый болгаркой !!!  А на раме был на месте. Записал его и пошёл в полк ГАИ, за информацией. Там посмотрели по компютору и сказали, в угоне не числится.За регу ни чего не знают.Это было прошлым летом.
Что дальше, не известно.....
Лично я,против всякой регистрации, категорий,страховок и разных взносов!
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
like
good
bad
shockingly
24.02.2010 р. відповів для nikon  
answerview
Устно говорят в угоне или нет - бесплатно. А ели на бумаге, с мокрой печатью - 100 гр. официально,через кассу. 01_smile
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
like
good
bad
shockingly
24.02.2010 р.
answerview
если исходить из описания, то речь должна идти о покупке нового скутера из салона 03_biggrin  30_crazy  30_crazy  30_crazy
http://rghost.ru/54660510/image.png
Open your heart to Ukraine
Believe and pray
I wanna be happy today
No tears, no pain!
honda dio27->>yamaha gear->>piaggio nrg mc2->>Viper Tornado250
Змінено: 24.02.2010 р., SergioStreet
like
good
bad
shockingly
24.02.2010 р. відповів для atom  
answerview
а если сегодняшним числом, то что, будут проблемы? объясни пожалуйста
Зло, существует, потому что добро, отвергает его. Добро существует, потому что не чуждо злу.

На худой конец лучше быть худым, чем иметь худой конец
like
good
bad
shockingly
nikon
24.02.2010 р. відповів для 99Ezdok99  
answerview
Проверь сперва,на месте ли все серийные номера на раме и двигателе.И на угон в ГАИ.
каким образом пробивать на угон в гаи? базы то нет да и такую инфу не кто не даст...

Я купил свой скут три года назад и даже не задумывался об этом,а жаль. Когда начали говорить о регистрации я решил посмотреть на эти номера и на всякий случай переписать их. Номер на двигателе был стёртый болгаркой !!!  А на раме был на месте. Записал его и пошёл в полк ГАИ, за информацией. Там посмотрели по компютору и сказали, в угоне не числится.За регу ни чего не знают.Это было прошлым летом.
Что дальше, не известно.....
Лично я,против всякой регистрации, категорий,страховок и разных взносов!
это тебе яро втерли 30_crazy у них нет базы и они не могут негде смотреть..могут пробить только кубатурный скут,но не как не 50сс...
Змінено: 24.02.2010 р., nikon
like
good
bad
shockingly
24.02.2010 р. відповів для nikon  
answerview
Я это допускаю....
Полтинники не относятся к транспортному средству.И они к ГАИ по закону 07_dirol , ни как относится не могут. Но если он краденный, бывший хозяин будет писать заявление только на ГАИ,проверено,заявления принимают.....
В райотделе,этим не занимаются точно.
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин