MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
28.04, 05:11
44
+10 °С
Вітер: 1 м./с., Пн-С
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Як мій друг купив Альфу!

Переглядів: 5916
09.07.2010 р.
answerview
Розповім історію яка сталася зі мною сьогодні, враження і просто розповідь!

Сижу собі за комп"ютером, звонок - друг (привет я тут помеда придивився Альфу за 2000грн, підїжай на м.чернігівську подивимось)
Ну поїхав я зустрівся з другом знайшли того пацанчика який продавав мопед пробег 4.5т.  72куба  в ідеальному стані! Вирішили купувати сам мій друг з бузової (25км в сторону житомира) і каже дава скидуй 100гривен бо мені гнать його далеко) Ну і купили ми його за 1900грн!  01_smile

Тепер стоїмо ми на Чернігівський, міста мій друг не знає вирішили зробити так, я їду на м.Шулявку на ньом, а він на метро (бо всього 1 шолом) поїде туди, а я як відчував, що прийдеться мені гнать його через місто і взяв свій шолом!  04_blush  01_smile

Ну і яж сам скутерист, на механіці катався уже давно, в дитинстві вчився на карпатах, потом минск, і трохі на Юпаку ганяв і 1раз проїхався по селу на дельті убитій! Але все воно на 2х колесах сів, втикнув передачу вниз і тихенько проїхався. Згадав відразу ж своє дитинство і поїхав!
З документів у мене нічого не було, а ментів за дорогу бачив 4поста і 2 мотобата, всі дивились на мене і улибались))) 30_crazy  А я везучий їхав якраз по броварському шоссе тоді коли якогось козла повезли і перекривали мусора дорогу! Того і мусорів було...  23_ireful3
Їхав десь у 6 вечора машин багато, пробки короче одне задоволення на механіці  27_dash  27_dash  27_dash!  
Їхав з черніговської по броварському шоссе через міст метро, там по набережній на подол, по нижньому валу і вверх до головного заксу а там уже і по проспекту до шулявки! Включаючи пробки і 1перекур (давав мопеду остить бо дуже грівсч в пробці) доїхав за 1час 20хв. 04_blush

Враження після мого скута -  19_negative  механіка то непогана десь просто на дорозі але не в пробках і на світлофорах! З моїм ростом мопед мені здавався маленьким, за дорогу в мене почали боліти ноги, так як завжди в 1му положенні на ножках, коли на скуті я ногами граю як на баяні)))  Туповато як на мене зроблена колиска передач! ( я своєю ластою як просто їхав у мене пятка лежала на задньому ричажку, а носок на передньому) - дуже незручно! так само і з тормозом, зроблений він якось близько до ножки і гальмувати не зручно! 19_negative  Ще при розгоні у нього непогані вібрації, ще в 2х там сидіти ну дуже незручно, лижі заднього пасажира знаходяться ззаду і високо, виходить як на спроті, а з заднім пасажиром сидиш як на "терзанці" - з мінусів наче все!
+ ціна 1900грн за майже новий мопед, механіка(за містом),економність, і його нежалко))  30_crazy

Я розумію, що в мене мало опиту на механіці того вона мені і не сподобалася в місті (за місто -  18_good ) але як на мене по місту в пробках краще скут хоть і жре більше зате спокійно і без геморою! (хотя з опитом і на механіці ганяеш і не замічаеш незручностей) 01_smile


От так от) весело я провів сьогодні день!  01_smile  От і фотки цього альфоцентавра!
Карпаты2>Suzuki Address 50cc>Viper Matrix 150cc>Zongshen Winner 200cc>Tornado 250сс>Honda Silver Wing 400cc>Suzuki sepia>Honda Silver Wing 400>Honda Silver Wing 400>Honda Transalp 650
Змінено: 09.07.2010 р., Speedy
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
09.07.2010 р. відповів для Speedy  
answerview
2000 грн нормальная цена за бу мопедку из поднебесной.
+1 хворый на 2 колеса 01_smile год, другой поездит, продаст. Рас начал с механики, то рост его будет происходить через кубатурный китай, затем бу япончик или хрюс 650 сс... 01_smile  

Сам когда брал актива думал, что ёлки палки эти передачи дергать, зачем? Надо брать вариаторный аппарат и не парить себе мозг. Потом друг уговорил, мол вот актив, только передачи счелкай ногой, сцепления автомат. Взял и не жалею 01_smile Теперь когда пробую скутеры с вариком, то ногой постоянно ищу переключатель передачь, не хватает тормоза под правой ногой да и накатом на нейтралке не поездишь. Когда шум ветра перебивает звук двигателя на холостых оборотах...  18_good  Во всём есть свои плюсы и минусы. Просто к одному привыкаешь и недостатки перестаешь замечать.
like
good
bad
shockingly
borusevich забанений
09.07.2010 р. відповів для Speedy  
answerview
недельку максимум бы поездил и привык
like
good
bad
shockingly
Wenny080
09.07.2010 р.
answerview
31_bigboss Как по мне то механика рулит
like
good
bad
shockingly
09.07.2010 р. відповів для HecklerKoch  
answerview
Согласен! у всего свои + и -!
Ну я думаю у вас в Светловодске пробок не так как у нас)) у нас кошмар!
Мне скут нрависта тем што ноги гуляют! а не затекают на 1м месте! Но за нитралкой скучаю стабильно(  01_smile
Карпаты2>Suzuki Address 50cc>Viper Matrix 150cc>Zongshen Winner 200cc>Tornado 250сс>Honda Silver Wing 400cc>Suzuki sepia>Honda Silver Wing 400>Honda Silver Wing 400>Honda Transalp 650
like
good
bad
shockingly
09.07.2010 р. відповів для borusevich  
answerview
недельку максимум бы поездил и привык


ну когдато каталса и не жалувалса! Просто дело привички! Как на машине недельку покаталса б и на автоматизме ужеб щолкал!
Карпаты2>Suzuki Address 50cc>Viper Matrix 150cc>Zongshen Winner 200cc>Tornado 250сс>Honda Silver Wing 400cc>Suzuki sepia>Honda Silver Wing 400>Honda Silver Wing 400>Honda Transalp 650
like
good
bad
shockingly
09.07.2010 р.
answerview
Впринципе с интересом почитал! Автор молодец  18_good
Если ты споришь с идиотом,то вас уже двое...
like
good
bad
shockingly
09.07.2010 р. відповів для Zanudik  
answerview
Впринципе с интересом почитал! Автор молодец  18_good


Спасибо) Краткость - сестра таланта!  04_blush
Карпаты2>Suzuki Address 50cc>Viper Matrix 150cc>Zongshen Winner 200cc>Tornado 250сс>Honda Silver Wing 400cc>Suzuki sepia>Honda Silver Wing 400>Honda Silver Wing 400>Honda Transalp 650
like
good
bad
shockingly
09.07.2010 р. відповів для Speedy  
answerview
Впринципе с интересом почитал! Автор молодец  18_good


Спасибо) Краткость - сестра таланта!  04_blush

Хэх, да 01_smile
Если ты споришь с идиотом,то вас уже двое...
like
good
bad
shockingly
09.07.2010 р. відповів для Speedy  
answerview
Отличная тема  18_good  18_good  18_good автор молодец)
"Подключай" друга к ветке
http://www.moto.com.ua/forum/topic-39730/
like
good
bad
shockingly
09.07.2010 р. відповів для corsair89  
answerview
нивапрос посажу завтра!  01_smile
Карпаты2>Suzuki Address 50cc>Viper Matrix 150cc>Zongshen Winner 200cc>Tornado 250сс>Honda Silver Wing 400cc>Suzuki sepia>Honda Silver Wing 400>Honda Silver Wing 400>Honda Transalp 650
like
good
bad
shockingly
10.07.2010 р. відповів для HecklerKoch  
answerview
+1 хворый на 2 колеса  год, другой поездит, продаст. Рас начал с механики, то рост его будет происходить через кубатурный китай, затем бу япончик или хрюс 650 сс...  

В точку, у меня дельта, а теперь хочу круизер 200 или 250сс китай 17_wink
мопед DELTA добавить план и получился ДЕЛЬТАПЛАН
[URL=http://www.radikal.ru]http://s41.radikal.ru/i094/0906/d0/ba521c4fa4b3.gif
"Низколетающие самолеты". Участок дороги, которая пр
like
good
bad
shockingly
10.07.2010 р.
answerview
К механике быстро привыкаешь, но мопед низковат, ноги приходится сильно подгибать, и гораздо удобнее ехать когда левая стопа находится под углом 45 град. к земле, т. е носок стопы находится под переключателем скоростей, Кстати на Дельте посадка гораздо удобнее, он выше.Метал лопается сам по себе , уже варил металл багажника.Центральная подножка со временем выгибается вовнутрь, тоесть не держит даже собствееный вес мопеда не говоря о том если на нем сидеть.Это самые большие недостатки.
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин