MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
26.04, 18:57
44
+14 °С
Вітер: 0 м./с., Півн
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Проблема з сигналкою Pantera на мопеді - самостійно спрацьовує на ходу

Переглядів: 20696
20.01.2011 р.
answerview
Показати повідомлення
Осінню купив сигналізацію Pantera (мото сигналка китайська з 180грн), після місяця часу, замітив глюк на ходу включатись пищала...з часом пройшло але під кінець сезону знову почала сама по собі включатись!

Сьогодні була погода така що можна було виїхати не на довго і знову вона починає включаться на ходу і пищить.

Як можна вирішити проблему?

Читав що можна поставити релюшку, але получається що не буде тоді "Автозапуска", є якісь варіанти щоб і автозапуск був і сигналка не включалась сама по собі...чи потрібно пожертвувати автозапуском??? 02_sad

Мопед Suzuki Sepia ZZ (CA1HA)
like
good
bad
shockingly
22.01.2011 р.
answerview
я думаю, что проблема или в наводке от зажигания или по питанию помехи. Попробуй для эксперимента поставь второй АКБ и запитай сигналку от него. У меня стоит такая уже почти 2 года, ни разу сбоев не было.
like
good
bad
shockingly
22.01.2011 р.
answerview
takr
Акум новий так як займався авіамоделізмом і з акомуляторами було дуже багато нюансів...то в цьому трошки розуміюсь...такщо варіант з акомулятором точно відпадає!
Я вже обдумав як відключити через релле сигналку (навіть якщо хтось добереться до переключателя це нічого не дасть бо коли мотор буде занлушений тоді вона буде працювати  в любому випадку)...але думаю краще буде поставити на сирену її... тоді з автозапуском проблем не буде, тай і тільки звук так привертає увагу...а якщо включаться повороти (аварійка) то це буде не страшно тай і можна не спіша її відключати коли їдеш на ходу, чи краще на всю сигналізацію поставити виключатесь???
Замок нормальний як купив зразу його зробив нормально навіть вдосконалив чуть!

Vervet
Думаю що бракована, підключали трохи знацомі які трохи знаються в цьому (а не я сам),

Саме оснновне що включається не один режим якийсь а так якось в змішаному порядку і може декілька разів за короткий період часу включити всі режими сигналки!
Думаю що глюк і може її з часом відпустить..літом то два дні повимахувалась і перестала, правда тепер знову це саме!
like
good
bad
shockingly
22.01.2011 р.
answerview
Gustav
А як оприділити з резистором чи без нього свічка?

DmitriyDonskoy
Якщо десь знайду поробую...але і акум треба заряджати той що поставлю і місця буде не мало займати (шльом так якраз в притик під сідушкою стоїть)...хіба що просто поробувати можна буде...
like
good
bad
shockingly
22.01.2011 р. відповів для dima  
answerview
Был у меня глюк на такой сигналке. Только проявлялось это когда крутишь стартером или сигналишь (падет напряжение в борт. сети), и причем провлялся он не всегда, можно было проездить весь день и его не было. Потом мне попалась ещё одна такая сигналка без глюков и я поставил её. А старую разобрал, и увидел что платка радиомодуля болтается, тоесть она не закреплена и держится на пайке, которой уже поотрывались дорожки от платы, я предположив что там может быть плохой контакт, жестко приклеил эту плату, и пропаял контакты. К сожалению после этого я её не долго испытывал, но вроде глюк не проявлся, хотя точно утверждать не могу.
[URL=http://line4auto.ru/nomer/]http://line4auto.ru/nomer/nomuaold_08_+%C0%ED%E4%F0%FE%F5%E0.png
Змінено: 22.01.2011 р., andryha1995
like
good
bad
shockingly
hyuik
22.01.2011 р. відповів для dima  
answerview
Gustav
А як оприділити з резистором чи без нього свічка?

вопрос конечно не мне.но я отвечу ыыы в маркеровке свечи должна присутствовать буковка R
like
good
bad
shockingly
23.01.2011 р.
answerview
andryha1995
Ясно..ну в мене цей варіант відпадає бо я її розбирав і всі доріжки припаяні добре не порвані і плата радіомодуля нормально тримається

hyuik
ДЯкую 17_wink
like
good
bad
shockingly
25.01.2011 р. відповів для dima  
answerview
Gustav
А як оприділити з резистором чи без нього свічка?
По маркировке.
like
good
bad
shockingly
Pit_Stop
26.01.2011 р. відповів для dima  
answerview
Сигнализации Pantera,завозимые на украинский рынок после 2009-го года,комплектуются более дешёвыми компонентами...Из-за этого она неизбежно будет "глючить"...Это проверено моими личными испытаниями:было взято 4 сигнализации данного типа,все они последовательно были подключены к мопеду...Ни одна не прошла тест:две из них срабатывали ещё лёжа в коробке...Так что можно мучаться с ней сколько угодно,причём абсолютно безрезультатно!Рекомендую не покупать сигналки данного типа(по крайней мере без обратной связи)Речь шла о сигналке с брелком на фото ниже...(ключ-хэто уже отсебятина)
Змінено: 26.01.2011 р., Pit_Stop
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
27.01.2011 р. відповів для Pit_Stop  
answerview
Сигнализации Pantera,завозимые на украинский рынок после 2009-го года,комплектуются более дешёвыми компонентами...Из-за этого она неизбежно будет "глючить"...Это проверено моими личными испытаниями:было взято 4 сигнализации данного типа,все они последовательно были подключены к мопеду...Ни одна не прошла тест:две из них срабатывали ещё лёжа в коробке...Так что можно мучаться с ней сколько угодно,причём абсолютно безрезультатно!Рекомендую не покупать сигналки данного типа(по крайней мере без обратной связи)Речь шла о сигналке с брелком на фото ниже...(ключ-хэто уже отсебятина)


В мене якраз така!

Але я свою проблемо поки рішив за допомогою релле...при включенму запалюванні вона відключається (пожертвував автозапуском)!
like
good
bad
shockingly
Pit_Stop
27.01.2011 р. відповів для dima  
answerview
Ну это же не решение проблемы,глючить она не перестала.Да и какой смысл от сигналки,которая при выключеном зажигании выключается?
like
good
bad
shockingly
27.01.2011 р. відповів для Pit_Stop  
answerview
Ну это же не решение проблемы,глючить она не перестала.Да и какой смысл от сигналки,которая при выключеном зажигании выключается?
наоборот. При включенном выключается.
like
good
bad
shockingly
27.01.2011 р. відповів для Pit_Stop  
answerview
При Включенном- она отключается. Т.е.как я понял мопед завел,а на сигналку питание отключается вообще.
like
good
bad
shockingly
28.01.2011 р. відповів для olegsuzuki  
answerview
При Включенном- она отключается. Т.е.как я понял мопед завел,а на сигналку питание отключается вообще.


Абсолютно верно! В данной  ситуации это никак на скорость и потребление топлива не влияет ! А охранные функции актуальны лишь при выключеном зажигании(имхо)! Это временная альтернатива замене сигналки.

Вы знаете как отвечал  мой старый знакомый столяр на замечание зачем он пилит тупой пилой доску ? Острой, говорит, и дурак отпилит! (Прошу прощения за глупые шутки!) 01_smile
Хуже всего, когда глаза не боятся, а руки - крюки.
like
good
bad
shockingly
01.02.2011 р.
answerview
Pit_Stop
Але викинути її теж не варіант!

olegsuzuki
Так при включеному зажиганні пішов ток на релюшку і вона відключилась.

takr
Мета не збільшити швидкість а щоб не глючила при їзді на мопеді...
А хто ставить на охорону мопед з ключем в зажиганні???? 01_smile
На охоронні властивості це ніяк не впливає...схема по принципу роботи сигналки:



+ на реле подається тільки при включеному замку не забувайте!


Єдиний мінус це втрата автозапуску але це не основне для мене! (хоча не погано як є тому для цього поставив кнопку на подачу струму на реллл щоб деколи можна було цю систему вирубати)
Змінено: 01.02.2011 р., dima
like
good
bad
shockingly
01.02.2011 р. відповів для dima  
answerview
Извини, я не очень в курсе - эта сигналка что то блокирует или только воет?  Может тебе релюхой просто на ходу сирену отключать?

Хотя я бы её просто выбросил... При такой добротности в эксплуатации, она вряд ли может обеспечить нормальную защиту...
like
good
bad
shockingly
01.02.2011 р. відповів для Gustav  
answerview
Включаються повороти виє!
Сирену не логічно відключати....як тронутий на аварійці не поїду!

Вона глючить при їзді тобто як писали раніше що це напевне через наводку...а коли мопед стоїть то вона працює нормально в такому режимі як має бути...

Смисл викидати сигналізація ітак виконує своє призначиння коли стоїть мопед і вас не має рядом...такщо на захист вона нічим не погана!
like
good
bad
shockingly
simmoto
01.02.2011 р. відповів для dima  
answerview
Перед сигналкой стоит предохранитель. Замени его выключателем, и выключай во время движения, и не будет ложных срабатываний во время движения.
like
good
bad
shockingly
01.02.2011 р. відповів для dima  
answerview
Включаються повороти виє!
Сирену не логічно відключати....як тронутий на аварійці не поїду!

Ну тогда если тебе удаленный старт более ценен, чем мигание светлячками, то можно отключить свет от сигнализации и на время езды откидывать релюхой сирену. А если взять релюху на несколько груп, то и свет через реле коммутировать.

Смисл викидати сигналізація ітак виконує своє призначиння коли стоїть мопед і вас не має рядом...такщо на захист вона нічим не погана!

Если она так подвержена помехам, то её скорее всего очень легко обмануть. Этим конечно заниматься надо, но всё таки....

Ты попробуй все таки разобраться - может если довести до ума электрику по помехам то и проблема уйдет?
like
good
bad
shockingly
02.02.2011 р. відповів для Gustav  
answerview
Вже потепліє.. поїду до знгайомого електрика може щось підкаже/поможе.

А поки так прийдеться поїздити!
Сигналка антигопнік (за 180грн)...хто буде розкодовувати мопед...це не машина! )))
Змінено: 02.02.2011 р., dima
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин