MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
29.03, 14:33
11
+12 °С
Вітер: 0 м./с., Пд-С
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Honda Lead (Joker, Cabina): Тема майстра - Леадовода!

Переглядів: 12557902
Риболов видалений
20.05.2008 р.
answerview
Показати повідомлення
Всё по Honda Lead (все модели), Joker, Broad, Cabina. .

Lead-- в переводе значит пуля;лидерство;пример; опережать.

Добро пожаловать в Тему  Мастера - Лидовода

Хочешь сделать хорошо - сделай это сам !




 

Здесь Вы можете найти много полезной информации об эксплуатации и ремонте скутера Honda Lead, мы поможем вам в ремонте и постараемся ответить на интересующие Вас вопросы по данному скутеру.
А так же  и Вы можете поделиться своим опытом и знаниями и помочь советами Лидоводам. 48_download

В теме не флудить!

 


Некоторую информацию по выбору качественных запчастей и расходников на скутера Honda Lead вы можете посмотреть Здесь  

Технические характеристики ,советы,статьи по ремонту и эксплуатации, ,а также настройке скутеров Honda Lead находятся на первых страницах этой темы

Удобная программа: Вычисляет количество топлива за определенное расстояние при заданном потреблении и цене топлива.
Открыть ссылку

Шинный калькулятор. Делает сравнение, показывает разницу в размерах и показания спидометра.
Открыть ссылку
Jedem das Seine
Нехай Бог тобі дасть тобі утричі більше всього того,що ти бажаєш мені.
Змінено: 15.11.2018 р., Andy_e
7
like
7
good
bad
shockingly
30.08.2022 р.
answerview
Їх треба мати
Не нужно их иметь,если они нужны раз в пять лет.А вот съездить,к примеру,на фирму, где точат блоки на авто,и за 50-100гр там сделают промеры.Но это не наш метод!Мы будем определять "на глазок".По поводу-смазать маслом,и опускать поршень в цилиндр....Что сказать..
Масла  тоже  бывают разные,и соответственно по разному будут "притормаживать"поршень при такой  проверке. Кстати, при  наличии микрометра,можно провести любопытный  эксперимент-нагреть поршень градусов до 150,и померять.Картина будет наглядная-на сколько поршень расширяется.
Русский военный карабль-Иди нахуй!
3
like
3
good
bad
shockingly
Andy_e видалений
02.09.2022 р.
answerview
like
good
bad
shockingly
03.09.2022 р.
answerview
Здравствуйте, мужики подскажите кто менял чехол на сидушки , что кто порекомендует заказать?
На мотозиле есть SOTKA чехлы... Кто перетягивал подскажите .01_smile 
1
like
1
good
bad
shockingly
03.09.2022 р. відповів для Bigbekc  
answerview
Рекомендую заказать из Китая , очень удобно и практично. Также есть на форуме мастер, который шьёт качественные чехлы. Ник "плотник", он недавно приехал. 
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

2
like
2
good
bad
shockingly
03.09.2022 р. відповів для Bigbekc  
answerview
одобрянс, пошив и материал в норме. 2 года полет нормальный
Yura Vinn Lead AF48
1
like
1
good
bad
shockingly
Andy_e видалений
04.09.2022 р.
answerview
2
like
2
good
bad
shockingly
Andy_e видалений
05.09.2022 р.
answerview
like
good
bad
shockingly
12.09.2022 р.
answerview
Всім доброго вечора. Ось намалювалась проблема. Все почалось з того, що скутер (Honda Lead AF-20) дуже погано заводився на холодну. Коли прогрітий - питань нема.  Ну якось з цим змирився і тут ще одна проблема.  На трасі став сам розганятися.   Це лікувалось перегазовкою. Якась систематичність при цьому була відсутня. Таке могло трапитись 2-3 рази на день. Мене хватило на 3 дні. Перед цими всіма подіями була така ж проблема. Але без самовільного розгону. Поміняв пелюстковий клапан із залізними пелюстками (клапан китайський від чого сказати важко) на новий, але вже пелюстки текстолітові (я так  до кінця і не зрозумів з чого). Після заміни заводився що на холодну , що на гарячу , з півтика. Щастя тривало місяць. Потім почалися проблеми описані вище.  Я вже розумів, що це клапан. Купив металеві пелюстки і поставив замість текстолітових. Зазори  були відсутні. Доречи, після демонтажу старого клапану з'ясувалось, що на двох з трьох пластин зазори по 0,3 мм. Почистив карбюратор, зібрав все і тут з'ясувалось, що не качає паливний насос. Раніше по ньому питань не було. Всі шланги добре обжаті, фільтра нові, компресія 7,6-7,8. Ну знову цей клятий клапан?!06_question
like
good
bad
shockingly
15.09.2022 р.
answerview
Проблема решена. Вопрос закрыт.
like
good
bad
shockingly
15.09.2022 р. відповів для Lermk  
answerview
Так скажи що було?
like
good
bad
shockingly
16.09.2022 р.
answerview
Такі да, самому цікаво, таких привидів буває велика уйма і за часту копаєш або біля помилки або взагалі не на тому місці. От я, скільки не мучився, поки не почистив вихлопну, проблеми з мотором не минули. 
А в вас 06_question

Хоча я думав над вашою проблемой -
напевно корпус пелюсткового,
можливо багато мастила в картері їз-за чого підіймає тиск,
збійне запалення,
проблема с карбюратором,
забитий випуск з циліндра 04_blush
Вічну славу воїнам що захищають неньку Україну
Змінено: 16.09.2022 р., inhaus84
1
like
1
good
bad
shockingly
16.09.2022 р.
answerview
Доброго дня. Ця проблема мене трохи не довела до сказу! Я не можу зараз точно сказати в чому  вона була, але ось що довелося зробити.
   По-перше. При першій заміні клапана з'ясувалось що він посаджений на одну прокладку (паранітову) з герметиком (між колектором і самим клапаном) . Між клапаном і корпусом двигуна - просто на герметик. По мануалу дві  прокладки. Між клапаном і колектором і між клапаном і корпусом двигуна. Які прокладки там не вказано. Поставив з 0,6 параніту просто без герметику. Ось мабуть перша помилка. Потім ще раз розібравши поставив все на параніт + герметик (хача так не рекомендують робити)  VICTOR REINZ. Хто ним користувався знає, що там є один нюанс. Він самовулканізується  зі швидкістю 0,1 мм/год. Тому Спочатку 15 хвилин треба почекати (після нанесення без фанатизму), а  потім наживити процентів на 70. Годин через 10 вже зажати на повну. Я так зробив.
  По-друге, замінив два гумових кільця , одна на карбюраторі друге на ромбовидній вставці (хоча стан старих був ще як на мене задовільний). Як з'ясувалось їх не так легко знайти. То занадто вузьке, то товсте.  Накупив штук 20,  до карбюратора підібрав, а от до ромбовидної вставки ні, прийшлось купувати разом зі вставкою до Dio 18.
    По-третє замінив маслонасос на новий (зараз думаю що не варто було).
  По-четверте, поміняв всі шланги і манжети  між бензобаком і другим фільтром. І тут з'ясувалось, що шланг у формі  S (перший від бензобаку) має доволі велику тріщину і поки ти його не зігнеш у протилежному напрямку - її не видно. 
    Висновок з цього всього. Причина - підсмоктування повітря. Скоріше всього на  пошкодженому шлангові та в районі пелюсткового клапану. Тепер заводиться  з півтику!
  P.S. Вибачаюсь за довгий опус. Є  ще питання. Як прибрати електричні наводки від насвічника? Роблю світло на скутері, не можу заміряти напругу на клемах акумулятора. Тільки підносиш (не торкаючись) щупи до клем мультиметр починає показувати що попав.
2
like
2
good
bad
shockingly
16.09.2022 р. відповів для Lermk  
answerview
Було таке на "КАРПАТАХ", усунув заміною кабеля до насвічника, буває магнетто (генератор) пробиває, потрібно провірити на цілісність
Можливо пробита катушка запалення
Вічну славу воїнам що захищають неньку Україну
Змінено: 16.09.2022 р., inhaus84
like
good
bad
shockingly
19.09.2022 р. відповів для Veps  
answerview
Спасибо! Связался с  Александром  Человек с большой буквы. Отличный чехол сшил, и без проблем натянул на сидушку (я делал это в первый раз)
Змінено: 19.09.2022 р., Bigbekc
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
4
like
4
good
bad
shockingly
19.09.2022 р. відповів для Bigbekc  
answerview
Пожалуйста, я знаю уже, доложили 01_smile Очень классно получилось.  Смотрится как родная, японская. Поздравляю 20_drinks
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

1
like
1
good
bad
shockingly
19.09.2022 р. відповів для Bigbekc  
answerview
і яка ціна, матеріал, такого чохла?
Вічну славу воїнам що захищають неньку Україну
like
good
bad
shockingly
19.09.2022 р. відповів для inhaus84  
answerview
Наче Сашко казав, що із залишків зробив, але замовив ще матеріал.06_question
Ось цікаво сьогодні знайшов ремені від моєї сидухи, рідні, японські. Вони різні, на одному стрічка крива навіть15_badgrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
19.09.2022 р. відповів для inhaus84  
answerview
Да Александр сказал что у него останется кусочек материала и он сделает безвозмездно ..
Ну я настаивал на оплате... 
Материал и работа огонь!20_drinks01_smile
like
good
bad
shockingly
Andy_e видалений
20.09.2022 р.
answerview
Як прибрати електричні наводки від насвічника? Роблю світло на скутері, не можу заміряти напругу на клемах акумулятора. Тільки підносиш (не торкаючись) щупи до клем мультиметр починає показувати що попав.
Свеча в маркировке должна иметь букву R
К примеру BPR6
Это указывает на наличие резистора в ней,который оберегает от наводок.
И второе,мультиметр должен быть из более менее не дешманских
Змінено: 20.09.2022 р., Andy_e
2
like
2
good
bad
shockingly
20.09.2022 р. відповів для Veps  
answerview
перве фото ремень с лева похоже на старый оригинал строчка шыре и нить толще.
1
like
1
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин