MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
28.03, 17:43
44
+15 °С
Вітер: 1 м./с., Півд
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендарМагазин
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Honda Lead (Joker, Cabina): Тема майстра - Леадовода!

Переглядів: 12556551
Риболов видалений
20.05.2008 р.
answerview
Показати повідомлення
Всё по Honda Lead (все модели), Joker, Broad, Cabina. .

Lead-- в переводе значит пуля;лидерство;пример; опережать.

Добро пожаловать в Тему  Мастера - Лидовода

Хочешь сделать хорошо - сделай это сам !




 

Здесь Вы можете найти много полезной информации об эксплуатации и ремонте скутера Honda Lead, мы поможем вам в ремонте и постараемся ответить на интересующие Вас вопросы по данному скутеру.
А так же  и Вы можете поделиться своим опытом и знаниями и помочь советами Лидоводам. 48_download

В теме не флудить!

 


Некоторую информацию по выбору качественных запчастей и расходников на скутера Honda Lead вы можете посмотреть Здесь  

Технические характеристики ,советы,статьи по ремонту и эксплуатации, ,а также настройке скутеров Honda Lead находятся на первых страницах этой темы

Удобная программа: Вычисляет количество топлива за определенное расстояние при заданном потреблении и цене топлива.
Открыть ссылку

Шинный калькулятор. Делает сравнение, показывает разницу в размерах и показания спидометра.
Открыть ссылку
Jedem das Seine
Нехай Бог тобі дасть тобі утричі більше всього того,що ти бажаєш мені.
Змінено: 15.11.2018 р., Andy_e
7
like
7
good
bad
shockingly
20.09.2022 р. відповів для inhaus84  
answerview
материал дермонтин 14група так он отпускается там где я беру ткани для мебели, цена у меня бывает остаток и я тогда могу немного позаниматься творчеством!!!
2
like
2
good
bad
shockingly
25.09.2022 р. відповів для Andy_e  
answerview
Мультиметр точно не дешманский!
У нас  торгаши продают голимый Китай даже без упаковки! Там  заусенцы после прессавтомата не убраны. Найти что-то более-менее нормальное (а еще и новое)  сейчас нереально. Купил разных штуки 4 (от 50 до 70 грн. Все новое и в топку!) Все решилось очень просто. Оригинальный японский насвечник (взял б/у от Honda Dio -18). Все вылечилось мгновенно. Цена вопроса - 70 грн.
Змінено: 25.09.2022 р., Lermk
1
like
1
good
bad
shockingly
01.10.2022 р.
answerview
насвечник
Мені він теж мізки виніс. Після довгого простою пропала іскра. Перевірив все -  робоче. Потім застосував дідівський метод - гвіздок в високовольтний і на масу. Іскра як скажена. Поки поставив китайський. Доречі - на 90-тику резістора в надсвічнику нема.
like
good
bad
shockingly
01.10.2022 р.
answerview
Доречі, знайшов, замовив майже рідний - https://artmoto.com.ua/razborka/dio-af-18-25/nadsvechnik-honda-dio-tact-lead.html
1
like
1
good
bad
shockingly
05.10.2022 р.
answerview
Отримав насвічник. Він трохи інший, нема буртика, щоб гумка трималась. Опір - 4.4 Ком. Сама гумка м"яка, бо моя затверділа і тріснула. Зліва рідний. На отриманому написано - RTF.
Змінено: 06.10.2022 р., adjust
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
06.10.2022 р.
answerview
резістора в надсвічнику нема.

А для чого він?
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
06.10.2022 р.
answerview
Щоб не було радіоперешкод.
1
like
1
good
bad
shockingly
06.10.2022 р. відповів для adjust  
answerview
Колись були в мене на навушники  перешкоди, люлька якась лiва тимчасово стояла поки я рiдну шукав 03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
17.10.2022 р.
answerview
SNR (Франция)

Привет Серёжа. Как думаешь какая фирма лучше- SNR или SKF? 17_wink
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
17.10.2022 р. відповів для Veps  
answerview
Привет! Я лично думаю, что SKF если это не подделка.
1
like
1
good
bad
shockingly
27.10.2022 р.
answerview
Схоже, що продавани на ОЛХ геть репнулися - https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/kommutator-dio-35-tact-51-IDPV2AU.html
like
good
bad
shockingly
27.10.2022 р. відповів для adjust  
answerview
Продаван з Бучі. Замітив? Но ціна канешно неадекватна06_question
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

1
like
1
good
bad
shockingly
Andy_e видалений
27.10.2022 р.
answerview
Схоже, що продавани на ОЛХ геть репнулися -
Курс доллара давно смотрел?
like
good
bad
shockingly
28.10.2022 р.
answerview
Декілька років тому я взяв японський комут б/в за 80 грн (на розборці). Курс долара був 27 грн. Зараз курс грубо 40. Сам порахуєш, на скільки повинна піднятись ціна?

Є ще другий фактор - дефіцит, бо нічого не завозять.
1
like
1
good
bad
shockingly
Andy_e видалений
28.10.2022 р. відповів для adjust  
answerview
Цены диктуют барыги..проблемы с ввозом техники,остатки толкают как могут.
Я после дтп надеялся пластик взять до 1000грн а вышел в два раза выше.
Незнаю что у вас за курс..у меня сейчас 48-49
like
good
bad
shockingly
28.10.2022 р.
answerview
    У нас курс 39.55. Знайшов комут СF448B за 200 грн, але хочу безприхватний без літери "В". Дав запит одному чуваку, бо він не вказав маркування (тільки діо-27). В себе знайшов якийсь, не пам"ятаю звідки він у мене, але працює. Ніяких позначок на ньому нема, підозрюю Китай. Щось боюсь його ставити...
    
    
like
good
bad
shockingly
Andy_e видалений
29.10.2022 р. відповів для adjust  
answerview
Точить цилиндр на увеличенный зазор..а тот "безприхватный" коммут врядли решит проблему
like
good
bad
shockingly
29.10.2022 р. відповів для adjust  
answerview
Це міф , хоч с В , хоч без неї на прихвати не впливає . Були с буквою і без неї , також оригінальний комут дайтона синя , також китайський . Тільки на китайському була не рівна робота мотора періодично . Причини прихватів перераховували тут мільйон разів , всі знають . Можна і с  В комут поставити , для самозаспокоєння  як кажуть .
like
good
bad
shockingly
29.10.2022 р. відповів для adjust  
answerview
Юрко, у мене комутатори є якісь, різні, можу надіслати, перевіриш. Ти тільки рідний хочеш?

підозрюю Китай.
Є в мене один, спільне виробництво, назва якась японська03_biggrin Той товариш який прислав мені його казав що працював добре, у нього мотоцікл,.-я ставив його- працював, але потім знайшов японця б\у
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

Змінено: 29.10.2022 р., Veps
like
good
bad
shockingly
31.10.2022 р. відповів для Veps  
answerview
Дякую, Олеже! Я вже знайшов, що шукав. Завтра відправляє. А я тим часом бак поклею, бо потік.
Змінено: 31.10.2022 р., adjust
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті