MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
29.03, 01:45
44
+11 °С
Вітер: 3 м./с., Пд-З
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Ремонт ЦПГ: Что лучше, купить новую или расточить родной цилиндр?

Переглядів: 14007
10.11.2014 р.
answerview
Хочу зимой сделать ремонт цпг. Что лучше, купить новую цпг в сборе(see, spi 65 кубов), поставить и кататься. Или расточить родной цилиндр, и поставить модный поршень (например METEOR).
Мопед нужен только для передвижения из пункта а в пункт б. Ну иногда нужно обогнать автобус едущий 40кмч(типа рывок нужен).
P.S. Забыл уточнить, обычный 2т скутер.
Змінено: 10.11.2014 р., Lahmandey
like
good
bad
shockingly
10.11.2014 р. відповів для Lahmandey  
answerview
лучше толково росточить  и поставить модный поршень. потому как на 65 кубов желательно заменить голову и доработать каналы. ас хорошей стандартной ЦПГ можно поиграца с вариаторами и добится ихорошей скорости и ускорения..
VALENTIN
like
good
bad
shockingly
10.11.2014 р. відповів для Lahmandey  
answerview
А ще краще написати в відповідній темі-http://www.moto.com.ua/forum/topic-538756/
Враховуючи що в тебе джог тобі туда
Змінено: 10.11.2014 р., Kratos1606
like
good
bad
shockingly
10.11.2014 р. відповів для Lahmandey  
answerview
Не забудьте будьласка видалити за собою тему і милості прошу http://www.moto.com.ua/forum/topic-538756/
like
good
bad
shockingly
10.11.2014 р. відповів для Kratos1606  
answerview
Этот вопрос настолько индивидуален для каждого скутера?
Говоря другими словами на хонду лучше ставить новую цпг, а на ямаху лучше точить, а на сузуки ....
Вопрос общий, касающийся всех 2т скутеров.
like
good
bad
shockingly
10.11.2014 р. відповів для Lahmandey  
answerview
Ну так ви не вказали в якому іменно скуті буде ремонтуватися цпг так? А смисл від такої теми? Є теми власників скутів 2т будь то суза хонда чи яма кому буде потрібно той зайде в відповідну тему і напише 06_question  чи я не так шось думаю?
like
good
bad
shockingly
10.11.2014 р. відповів для Lahmandey  
answerview
Этот вопрос настолько индивидуален для каждого скутера?
Говоря другими словами на хонду лучше ставить новую цпг, а на ямаху лучше точить, а на сузуки ....
Вопрос общий, касающийся всех 2т скутеров.
   а есть опыт довести до ума расточенную родную поршневую до 65 кубов??? к *модному* поршню, нужен толковый спец, который правильно расточит.
like
good
bad
shockingly
10.11.2014 р. відповів для olegsuzuki  
answerview
а есть опыт довести до ума расточенную родную поршневую до 65 кубов??? к *модному* поршню, нужен толковый спец, который правильно расточит.

Не-не. Родную точить до ремонтного поршня 50сс, или поставить новую цпг сомнительного качества?
like
good
bad
shockingly
10.11.2014 р. відповів для olegsuzuki  
answerview
Наскільки я знаю рідну поршню проточивши до 65сс а то є вже 44мм то там стінки настільки тонкі шо просто капець, та і продувка буде порушена 04_blush
like
good
bad
shockingly
10.11.2014 р. відповів для Lahmandey  
answerview
Та ж я написав в темі джоговодів)  вам, нова залежить яка, я би собі сумнівної якості не ставив би нічого тим більше цпг
like
good
bad
shockingly
10.11.2014 р. відповів для Kratos1606  
answerview
Наскільки я знаю рідну поршню проточивши до 65сс а то є вже 44мм то там стінки настільки тонкі шо просто капець, та і продувка буде порушена 04_blush
    так об окнах и речь веду.    придется обработать напильником 03_biggrin
like
good
bad
shockingly
10.11.2014 р. відповів для olegsuzuki  
answerview
08_lol напильником то буде дело)) валить буде огого та і потім продати можна дорожче як не як ручна робота 08_lol
1
like
1
good
bad
shockingly
10.11.2014 р. відповів для Lahmandey  
answerview
а есть опыт довести до ума расточенную родную поршневую до 65 кубов??? к *модному* поршню, нужен толковый спец, который правильно расточит.

Не-не. Родную точить до ремонтного поршня 50сс, или поставить новую цпг сомнительного качества?
   если уверен в качественном исполнении шлифовки, то тогда точи
like
good
bad
shockingly
10.11.2014 р. відповів для olegsuzuki  
answerview
У вас  в Стрию є толкові майстри щоб циліндр проточити? Я у Львові точив  вроді норм. Завтра постараюсь залити фотки на сайт повністю з ремонту свого мотора. Як би краще було просто закинути на сторінку ? чи якось в шапці можна їх закріпити?
like
good
bad
shockingly
10.11.2014 р. відповів для Kratos1606  
answerview
У вас  в Стрию є толкові майстри щоб циліндр проточити? Я у Львові точив  вроді норм. Завтра постараюсь залити фотки на сайт повністю з ремонту свого мотора. Як би краще було просто закинути на сторінку ? чи якось в шапці можна їх закріпити?
   нету. точу в Виннице.  про фотки- не знаю 06_question
like
good
bad
shockingly
10.11.2014 р.
answerview
Мій проточений циліндр
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
10.11.2014 р.
answerview
морока ше та була закинути фотку через модем київстра 01_smile
like
good
bad
shockingly
11.11.2014 р. відповів для Lahmandey  
answerview
Как по мне, то лутше все таки расточить цилиндр. Качество японской ЦПГ(гильзы) намного лутше Тайваня, ну разве что цилиндры CMR, они действительно очень качественны. Но готовтесь выложить кругленькую сумму.

Я есть представитель интернет-магазина и одна из наших услуг, заключается в расточке и хонинговке цилиндров. И как показывает практика, расточены и отхонингованы цилиндры, при правильной обкатке. ходят реально дольше новых ЦПГ.

Ниже приведенны несколько фото професионально востановленного цилиндра. Если возникнут вопросы, обращайтесь через личку.
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
11.11.2014 р.
answerview
как по мне, то тема не стоит выеденного яйца. если материал гильзы однородный (что врядли), то есть смысл в расточке. но слой цементирования не столь велик, как бы хотелось. и никакая хонинговка тут не поможет. если же гильза с покрытием - то вообще беда. они долго ходят, выдерживают огромные нагрузки. но не ремонттопригодные
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
like
good
bad
shockingly
11.11.2014 р. відповів для Viper83  
answerview
професійна робота  01_smile  а циліндр навіть від бруду не очистили 03_biggrin
1 фото таким віддав на розточку
2 получив такий
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
12.11.2014 р. відповів для Kratos1606  
answerview
Маеться на  увазі роботи по відновленню гільзи (розточка,хонінговка,зняття фасок на вікнах). Зовнішній вид це добре, але це не головне... З фото видно, що і у Вас якісно здійснена хонінговка. 62_sarcastic
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин