MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
25.04, 09:53
44
+13 °С
Вітер: 0 м./с., Пд-З
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Обговорення війни расії проти України

Переглядів: 2406476
GiS адміністратор
16.11.2015 р.
answerview
Показати повідомлення
Шановні учасники цієї теми! У ній ми обговорюємо все, що пов'язано з Україною та подіями, що її оточують.

Тут діють особливі правила, що трохи відрізняються від загальних.
Категорично заборонено:

  1. Висловлювання образливого характеру про Україну та українців у будь-якій формі.  
  2. Мат у будь-якій формі.
  3. Постинг вульгарних картинок і відео, а також розміщення їх поза тегом SPOILER.
  4. Багаторазові цитування і безглузді повідомлення. Також заборонені цитати з відео і картинками всередині!
  5. Особисті листування і з'ясування стосунків видаляються цілими ланцюжками без попередження, навіть якщо в них є цінна інформація.
За всі ці (і не тільки) порушення Адміністрація сайту має право закрити доступ до цієї теми і видалити всі постинги з порушеннями!
Читаємо Правила форуму, не дратуємо адміністратора :)
Змінено: 07.11.2023 р., GiS
9
like
7
good
bad
shockingly
2
22.09.2021 р.
answerview
Повна заборона концертної діяльності артистів з країни-агресора 
https://petition.president.gov.ua/petition/123500

------
Верховна Рада України проголосувала за постанову №6078 про невизнання виборів до російської Державної Думи, які відбулись 17 — 19 вересняВибори до Держдуми Росії: партія Путіна знов отримала конституційну більшість.
Відповідне рішення ухвалили на засіданні у четвер, 22 вересня.
За проголосували 322 депутати. У заяві Верховна Рада визнає такі вибори незаконними, а Державну Думу Російської Федерації – нелегітимною та звертається до міжнародної спільноти із закликом надати оцінку фальсифікованим виборам та фактам незаконного голосування«Нова газета» опублікувала відео схеми «голосування» на виборах до Держдуми Росії від імені жителів «ЛНР».
------

Полиция куплена рейдерами. Атовцы помоглиhttps://www.facebook.com/100053991546579/videos/1218648081980509/
поліції в країні по-суті немає
☭ = 卐 = Z
Змінено: 22.09.2021 р., hitmanhunter
1
like
1
good
bad
shockingly
22.09.2021 р.
answerview
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

1
like
good
1
bad
shockingly
22.09.2021 р.
answerview
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
22.09.2021 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
Повна заборона концертної діяльності артистів з країни-агресора 
Без весомых законых причин, запретить не смогут. Войны же официально нет... только агрессия.
Верховна Рада України проголосувала за постанову №6078 про невизнання виборів до російської Державної Думи

Для них и Украины, не тепло ни холодно. Как по лукашенку...

поліції в країні по-суті немає
Она есть, для холопов и мелкому криминалу. Ну и полтишей остервенно щимят.... герои.
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 22.09.2021 р., Юра-Ездок
like
good
bad
shockingly
22.09.2021 р. відповів для Veps  
answerview
18 куль і всі у водійські двері і крило, і по траєкторії схоже з окопу стріляли03_biggrin
Думаю що черговий відосик зі15_badgrin снайпером.





Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 22.09.2021 р., User
like
good
bad
shockingly
22.09.2021 р.
answerview
Німецький виробник електроніки Bosch планує запустити в Україні виробництво електроінструменту.

Зараз в компанії досліджують ринок, аналізують ринки збуту і кваліфікацію робочої сили.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на LIGA.Бизнес.Про це заявив президент групи Bosch в Росії, Білорусі, Україні, Центральній Азії, Монголії та Кавказі Штеффан Хоффманн на зустрічі з міністром економіки Олексієм Любченко.“Україна для нас – цікавий і важливий регіон для інвестування. Маємо серйозні наміри організувати тут потужності з виробництва електроінструменту. Зараз в процесі дослідження локація для виробництва, аналіз близькості ринків збуту, кваліфікованої робочої сили і організаційні питання”, – заявив Хоффманн.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 22.09.2021 р., User
3
like
2
good
1
bad
shockingly
22.09.2021 р. відповів для User  
answerview
Он же в больнице лежит.
у водійські
Ну так а куда стрелять? Не в задние двери же стреляли? Стекло то бронебойное мабуть?
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

Змінено: 22.09.2021 р., Veps
like
good
bad
shockingly
22.09.2021 р. відповів для Veps  
answerview
Он же в больнице лежит.
То ж снайпера такого найняли задешево що промазав і в ногу попав15_badgrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
1
like
good
1
bad
shockingly
22.09.2021 р. відповів для Veps  
answerview
Чим він там може займатися?03_biggrin

Народився 25 травня 1964 у Кривому Розі, закінчив Криворізький гірничорудний інститут.Пізніше з братом Борисом Шефіром створював сценарії для команд КВН: «Мінськ», «Махачкалинские бродяги», «Запоріжжя-Кривий Ріг-Транзит» (Чемпіон СНД), «95-й квартал», «Збірна ХХ століття», «Збірна ХХI століття».В статусі режисера, продюсера, сценариста, грав в командах «Криворізька шпана» і «Запоріжжя-Кривий Ріг-Транзит».
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
1
like
good
1
bad
shockingly
22.09.2021 р. відповів для User  
answerview
Сомневаюсь я очень. Зеленский из Нью-Йорка заявил, что когда приедет- мало не покажется.
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

1
like
good
1
bad
shockingly
22.09.2021 р. відповів для User  
answerview
Ну и что? Это ни о чём не говорит.
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
22.09.2021 р. відповів для Veps  
answerview
Ти шо? в зєлєбоби записався?15_badgrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
22.09.2021 р.
answerview
записався

Циником никогда не был.11_blum
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
22.09.2021 р.
answerview
Циником никогда
Наш Циник... тот что Кирил, вобще затих. Заходит, читает но не пишет...
Надеюсь всё нормально у него.
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
like
good
bad
shockingly
23.09.2021 р.
answerview
Циник
Не знаю, он твой друг, тебе виднее.. 
Не в лесу живём, у всех телефоны. ( в профиле) кто свой наизусть помнит03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

Змінено: 23.09.2021 р., Veps
like
good
bad
shockingly
23.09.2021 р.
answerview
18 куль і всі у водійські двері і крило,

В "крыло"- на твоем фото не видно. Как раз в пассажира на заднем сиденье.
Ты бы согласился участвовать в подставухе с боевыми патронами из автомата?03_biggrin15_badgrin15_badgrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
23.09.2021 р.
answerview
Доходит. https://www.facebook.com/100010975631882/posts/1598224160553423/?sfnsn=mo

https://m.youtube.com/watch?v=yLnPWmjO388&feature=youtu.be
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 23.09.2021 р., Юра-Ездок
like
good
bad
shockingly
23.09.2021 р. відповів для Veps  
answerview
Он же в больнице лежит.
угу. проехав спокойно после этого километров 15, если не больше...
1
like
1
good
bad
shockingly
23.09.2021 р.
answerview
В "крыло"- на твоем фото не видно. Как раз в пассажира на заднем сиденье.
ни одного попадания в стекло и центр двери. на 100+ км/ч (по легенде) - строго туда, где минимальный риск собссно попадания в человека.

при этом - авто бронированное (по стеклу видно - прострелен верхний слой), но водителя как-то поранили.
like
good
bad
shockingly
23.09.2021 р.
answerview
но водителя как-то поранили.

В ногу.
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин