MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
19.04, 02:30
11
+7 °С
Вітер: 1 м./с., Пн-З
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Обговорення війни расії проти України

Переглядів: 2399971
GiS адміністратор
16.11.2015 р.
answerview
Показати повідомлення
Шановні учасники цієї теми! У ній ми обговорюємо все, що пов'язано з Україною та подіями, що її оточують.

Тут діють особливі правила, що трохи відрізняються від загальних.
Категорично заборонено:

  1. Висловлювання образливого характеру про Україну та українців у будь-якій формі.  
  2. Мат у будь-якій формі.
  3. Постинг вульгарних картинок і відео, а також розміщення їх поза тегом SPOILER.
  4. Багаторазові цитування і безглузді повідомлення. Також заборонені цитати з відео і картинками всередині!
  5. Особисті листування і з'ясування стосунків видаляються цілими ланцюжками без попередження, навіть якщо в них є цінна інформація.
За всі ці (і не тільки) порушення Адміністрація сайту має право закрити доступ до цієї теми і видалити всі постинги з порушеннями!
Читаємо Правила форуму, не дратуємо адміністратора :)
Змінено: 07.11.2023 р., GiS
9
like
7
good
bad
shockingly
2
17.01.2022 р. відповів для User  
answerview
Нє, буває і гірше, вчора один прийшов пити пиво з пакетом соку
Толя, то ещё фигня!03_biggrin 
Местные меня многие знают и если плохо, очень плохо... особенно после праздников. То всегда полечу, еще и на зуб дам. И денег не запрошу. Так в благодарность мультиметр, с недешевых, один принес.. правда не новый. И........ анальный фаллоимитатор!!! Сц_ко я чуть не упал от ржачки! Отправил в спину, с этим редким ... девайсом.59_rofl
Потом еще долго встречая его, угорал.... 03_biggrin

П.С. А тот тестер, который брать не хотел, передарил нашему одному уважаемому леадоводу...
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 17.01.2022 р., Юра-Ездок
1
like
good
1
bad
shockingly
17.01.2022 р. відповів для User  
answerview
Нє, буває і гірше, вчора один прийшов пити пиво з пакетом соку

Шо? З тієї самої москальскої берези? ото наше гарне полтавське пиво? Ну це вже край...

Чи може з херсонських томатів гарненьких? тоді це не край, а гарна така провокація і натяк.
Змінено: 17.01.2022 р., Gustav
like
good
bad
shockingly
17.01.2022 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
Ну тут я погоджуся 100% - якби Зе був би не якимось мстивим малоросом і лялькою Коломойського, а використав би усі дипломатично-міжнародні уміння і потужність Пороха на користь країни, толк був би і не малий.
Ага, якби, якби...
ото якби його звали Петр Олексийович, якби він був сивий, розумний, завзятий та відданий своєї країні... а так маємо шо маємо
2
like
2
good
bad
shockingly
17.01.2022 р.
answerview
как это - "непонятно за что"? сватов его ж запретили, бизнес по производству совместного российско-украинского киноговна под откос пошел...
ну я не дуже слідкую за тим малоросійським г-ом, але ніби ж на Г+Г показують вільно, малороси і росіяни дивляться, квартал виступає теж вільно, та й інше кіногівно без проблем показують, а в РФ взагалі фурор - росіянам дуже подобається, якими тупорилими довбойопами-малоросами кварталівці там весь час зображують українців.
ото якби його звали Петр Олексийович, якби він був сивий, розумний, завзятий та відданий своєї країні... а так маємо шо маємо
я не натякав, що Порох святий чи щось типу того, але у порівнянні із зеленським, він хочаб виглядає як дипломат, державник і патріот.

-------
найкращі пиво і квас був у сесесер, а зараз що? тьфу 08_lol
☭ = 卐 = Z
Змінено: 17.01.2022 р., hitmanhunter
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
17.01.2022 р.
answerview
РФ взагалі фурор - росіянам дуже подобається, якими тупорилими довбойопами-малоросами кварталівці там весь час зображують українців.
А на расийских политических ток шоу.... какие ,,представители,, с Украины приглашены?? И одни и теже, и не без платно, и даже с оплаченным проживанием!
Там их крутят регулярно для своего ватного рынка, выставляя украинцев полными дебилами, а их, этих ,,представителей,, здесь никто и не знает и знать не хочет.
А рыги бывшие... узаконенная пятая колона, то другое... опасней.
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 17.01.2022 р., Юра-Ездок
like
good
bad
shockingly
17.01.2022 р.
answerview
на Алі зелену жабу

Уже радуюсь 03_biggrin Кота, с выпученными глазами, перееханного колесами лимузина. (на заднее стекло на джетту прилеплю)15_badgrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
17.01.2022 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
я не натякав, що Порох святий чи щось типу того, але у порівнянні із зеленським, він хочаб виглядає як дипломат, державник і патріот.
так ніхто і не наполягає на святості. Свята людина має бути чистою в усьому, а Петро Олексийович і Партію Регіонів створював, і гроши має великі, а це полюбому ознака що він барига. 
але я вважаю що він кращий Президент за всю історію нашої держави, а Зеленський то непорузуміння і казати про те що якби він був такий і такий...ну це як казати що якби у бабушкі були б яйця. Це недосяжне і неможливе  порівняння - Порох і Зеля

найкращі пиво і квас був у сесесер, а зараз що? тьфу
Ой тока не нада. ото пиво кисле ? Жигульовське і більш не було ніякого. 
Хочете Жигульовського - полтавське чи уманське точ таке ж
а квас то дитяче пойло...
Змінено: 17.01.2022 р., Gustav
4
like
4
good
bad
shockingly
17.01.2022 р.
answerview
квас був

На фото пацанчики за червяками на рыбалку пришли?15_badgrin 
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
17.01.2022 р.
answerview
полтавське чи уманське

 Ще  i взагалi Охтирське 18_good20_drinks
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
17.01.2022 р.
answerview
неможливе  порівняння - Порох і Зеля

Общее у них одно - за поребриком ненавидят обоих.. люто. 
А по поводу --
Петро Олексийович
Случайно по телевизору коротенький ролик посмотрел- Порошенко где то в воинской части,  в кабинете, и как он матом загибал, мне аж противно стало.. ( снимали скрытой камерой) 
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
17.01.2022 р.
answerview
ото пиво кисле

Пиво нормальное было, даже в бутылках по 37 коп. с белой крышкой. В Ленинраде когда в институте учился наслаждался им - и после баньки и когда студенческий ужин из картошки жаренной с лучком на сковородке и банка тушонки сверху( в конце жарки!) . Супер18_good20_drinks

 А здесь в городе у нас когда то при союзе пиво выпускали, которое в Москве на расхват брали. Артезианские скважины и мастер был. Он секрет не рассказал когда умер.12_cray И нет уже этого пивзаводика очень давно.
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
17.01.2022 р.
answerview
расийских политических ток шоу.... какие ,,представители,, с Украины приглашены?? И одни и теже, и не без платно
ну ті "шоу" хоч не виробляються зареєстрованими в україні "підприємствами" та людьми із українськими паспортами, та ще й з державними посадами, а то їхнє  "свойо радноє, скрєпноє",
 
А я ото думаю: ну де ті довбойоби що ЗЕ рейтинг тримають?А вони тута - серед нас
ну секрет їхнього успіху не зрозумілий, окрім дійсно великої кількості дов---обів і малоросів у країні   
как он матом загибал, мне аж противно стало..
Так є ж такий контингент людей, які окрім такої мови не розуміють, то може він то на "їхньому" і говорив 15_badgrin Гончаренко теж не так давно бігав одесою із георгієвкою і кричав, що рускій- то другий гасударствєнний, а зараз як заспівав? 15_badgrin і в ПАРЄ Україну предтавляв доволі достойно.

А що дасть посадка Пороха? Ну путлєр зрадіє і потре руки? Йому аби не тільки попересаджали один одного, а краще щоб ще й постріляли. А а що ще дасть? 
Окрім осуду союзниками(США, ЄС) і ще більшої їхньої упевненості, що з більшістю укр.народу все ж щось не так?
☭ = 卐 = Z
Змінено: 17.01.2022 р., hitmanhunter
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
17.01.2022 р.
answerview
Хлопают по очереди проросийские каналы. Если прикроют и ничего весомого не накопали... Придется еще и не устойку платить. С бюджета...
https://babel.ua/news/75367-peticiya-aktivista-sternenka-pro-zakrittya-telekanalu-nash-nabrala-25-tisyach-pidpisiv-prezident-maye-jiji-rozglyanuti

П.С. Я подписал.)
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 17.01.2022 р., Юра-Ездок
like
good
bad
shockingly
17.01.2022 р.
answerview
Несколько дней по тихому,не освещая идёт призыв резервистов росс. и беларуссии. на юге собрано 175тыс...Беларусь ожидается 200тыс...росс 300тыс... --- новость из разведки сша. конспирология из за океана англоязычная.
Змінено: 17.01.2022 р., alikxom
3
like
3
good
bad
shockingly
17.01.2022 р.
answerview
Случайно по телевизору коротенький ролик посмотрел- Порошенко где то в воинской части,  в кабинете, и как он матом загибал, мне аж противно стало..

Что ты хотел- отец партии регионов, там все так общаются.
1
like
1
good
bad
shockingly
17.01.2022 р.
answerview
Пиво нормальное было, даже в бутылках по 37 коп. с белой крышкой.

Лучшие родники на разлив при союзе - Донецк-Макеевка.
1
like
1
good
bad
shockingly
17.01.2022 р. відповів для alikxom  
answerview
Несколько дней по тихому,не освещая идёт призыв резервистов росс. и беларусси
колега (родом із мінську) казав, що деяким його військовозобов'язаним знайомим звідти, у цьому році прийшли повістки, але у військоматах кажуть, що то "просто сверка данных и ничего больее",
так що готуються 100% , адже ж "НАТОвский солдат у порога"  09_ireful1
петиція канал "наш"
П.С. Я подписывал.)
теж, але якщо на те мураєвське проросійське гівно  є свій гівноїд, то він нікуди не дінеться і хотітиме їсти, і як ви його не годуйте українським борщем з пампушками, йому хотітиметься  "своего, братского, духовнава" гівнеця. 06_question
☭ = 卐 = Z
like
good
bad
shockingly
17.01.2022 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
А почему ты думаешь, что США будут обсуждать посадку Порошенко? Они ратуют за искоренение коррупции,, воровства и тогда лояльно к нам  отнесётся Евросоюз и НАТО. Или не так?
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
17.01.2022 р. відповів для Veps  
answerview
Они ратуют за искоренение коррупции,, воровства и тогда лояльно к нам  отнесётся Евросоюз и НАТО. Или не так?
Саме так. Це для них найголовніше. Тільки тепер, до корупції додається і переслідування бувших лідерів та опозиціонерів - а це, для ЄС/США,  ознака дикунства і середньовічності, яке іде на рівні із корупцією. Також воно іде на рівні із рф, казахстаном, рб, та іншими дикими недемократичними авторитарними концлагерами.  
☭ = 卐 = Z
like
good
bad
shockingly
17.01.2022 р. відповів для Юра-Ездок  
answerview
И я подписал,  номер One в списке03_biggrin аж самому приятно15_badgrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

Змінено: 17.01.2022 р., Veps
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин