MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
28.03, 19:59
44
+13 °С
Вітер: 0 м./с., Зах
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

9 стаціонарна мотозустріч Кабоводів 27 липня 2018(поблизу Полтави)

Переглядів: 15841, модератор: User
30.07.2018 р. відповів для Direktor  
answerview
Іванич, як завше фотки -- БОМБА!!!...
1
like
1
good
bad
shockingly
30.07.2018 р. відповів для stnslv  
answerview
Дякую, та мало... то дощ, то Вацлав спав... тре було його хоч в люлі сфоткать01_smileЙому в дорозі дісталось... який пробіг у нього?
Іванович. Не бандерлог!
like
good
bad
shockingly
30.07.2018 р.
answerview
Ну шо, мо на вихідні до Михайловича на дачу? Чи ви до мене?01_smilehttps://sinoptik.ua/%D0%BF%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B0-%D0%BB%D0%BE%D0%B7%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%8F-303014098
Іванович. Не бандерлог!
1
like
1
good
bad
shockingly
30.07.2018 р. відповів для Direktor  
answerview
Дякую, та мало... то дощ, то Вацлав спав... тре було його хоч в люлі сфоткатьЙому в дорозі дісталось... який пробіг у нього?
та то я сонько15_badgrin а якщо ще дощ - то сплю як мумія.
подивився по гуглмапс - 374км в одну сторону = 748км

буду вже чекати на покемона - щоб на бенз менше витрачати,
по абстрактному розрахунку мав спалити десь з 30-34літри - тобто під 900грв, на покемоні думаю те ж саме потягне гривень на 600 - має бути трохи більше як на кабі. побачимо чи ще зможе покемон завантажений йти 100 (хоча і 80 буде теж не погано - да і сподіваюся що буду не так часто ставати).
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Змінено: 30.07.2018 р., vaclav
2
like
2
good
bad
shockingly
30.07.2018 р.
answerview
Цікаво, а де кабоводи київщини-чернігівщини-житомирщини-уманьщини-черкащини?? Ау!!
Чого б це на Рось не виїхати з ночівлею..

Ну блін, хоч би парочку сміливців знайти - зібратися, а там як з'являться фотозвіти - інші підтягнуться - діло пойдьот.18_good

Ау! Не ховайтесь - чотири роки тому, вважав себе придурком що їду під якийсь кременчуг (а де це?) до невідомих людей. Зараз - вже їзжу в теплу компанію друзів. (от ніколи б не подумав що буде таке гарне знайомство)
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Змінено: 30.07.2018 р., vaclav
4
like
3
good
1
bad
shockingly
31.07.2018 р.
answerview
Цікаво, а де кабоводи київщини-чернігівщини-житомирщини-уманьщини-черкащини?? Ау!!
Та я вже кілька разів гукав "ау" на форумі "Альфа, Дельта..." і нічо06_questionмабуть сцикотно виїхати далі лавки з пивом, хоча як послухаєш бєлєкання, так всі круті, як яйця на Великдень... На "Восьмій..." був справжній кабовод Сергій з Маріуполя18_goodтищу км на Харліку07_dirolлєгко...
Іванович. Не бандерлог!
2
like
2
good
bad
shockingly
09.08.2018 р.
answerview
Всім отставить разгавори і привітаємо нашого товариша Віктора-Дніпро з Днем народження! Вітя, здоров'я, достатку, благополуччя, новий тобі байк в гараж, мирного неба над головою і рідної землі під колесами!20_drinks
Іванович. Не бандерлог!
3
like
3
good
bad
shockingly
User модератор теми
10.08.2018 р.
answerview
http://www.moto.com.ua/forum/topic-1701063/lastread/
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
26.08.2018 р. відповів для Direktor  
answerview
Есть такой
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин