MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
25.04, 00:14
31
+11 °С
Вітер: 0 м./с., Пд-С
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Lifan kp 200 или lifan kpm 200 или все же 20-25 летнего японца?

Переглядів: 7664
28.02.2021 р.
answerview
Мучают муки выбора между понравившимся внешне китайцом, по отзывам надежным lifan kpm 200, ну и в принципе тем самым только боле направленным в дорожную стихию lifan kp 200 (который внешне не очень нравится) ! Планирую кататься во всех направлениях, от асфальта до покатушек в дальняки и даже по горам! Или, ну их этих китайцев, может лучше подсобирать и взять японца типа Honda cb 250 - 400 или suzuki gsf 250 bandit может повезет и мот будет живой?! 
Змінено: 03.03.2021 р., Eee_PC
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
3
like
3
good
bad
shockingly
28.02.2021 р.
answerview
Уже около года выбираю себе мотоцикл , тоже смотрю в сторону Лифанов . Крм 200 не расматривал так как внешне он не нравится , не мой тип . А вот кр200 и кпт 200 для меня подходят . Люди уже не первый год ездят на этих лифанах без особых проблем проезжают 20 тис км . В каждом китайском мотоцыкле да и не только в китайских есть свои минуса с которыми придется мирится или по возможности устранить . Но вообщем ничего смертельного .  Вообщем можно брать . Б/у японец до 2 000 $ практически нечего купить . Это будет совсем слабый мот 125-150 ку или более мощный но совсем древний , а древность у меня нет желания брать и после с ним заниматся секасом и поиском редких зап частей .  Что б взять более менее свежего японца нужно 3-4 тис $ .  В данный момент я лично не могу  выделить такие деньги , скорей всего куплю новый кр200 покатаюсь 2-3 года , а там будет видно . Еще большой плюс этих китайцев что в состоянии б/у они стоят достаточно дорого и при продаже не большая потеря от нового . К примеру новый кр200 стоит 1630 $ , а б/у продают за 1300-1200 $ .   
like
good
bad
shockingly
28.02.2021 р.
answerview
та в принципе лифоны вроде не беда. у знакомого 200 лифон ездит. поломок серьезных не было.
like
good
bad
shockingly
28.02.2021 р. відповів для Liadovoha  
answerview
А чем этот плох?Доступных запчастей море.А на этом 200 сс красивом китай моте любой жигуль накажет.))
Змінено: 28.02.2021 р., veterok2607
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
28.02.2021 р.
answerview
Маю 2х знайомих на Ліфонах КПТ 200, кажуть, що мот бомба, але 200сс малувато для такого розміру мотоцикла, хоча для спокійної їзди ніби вистачає.

Японамать 200-250сс полюбому буде краще(керованість, зручність для водія) і надійніше від будь-яких "еквівалентних" китаців 200-300сс і на сьогоднішній день, але там дійсно трохи інші бюджети.
Якщо японця брати за 2к і потім відновлювати (як робив я) - то треба ще купу часу/сил і 400-800 у.о. на фарбу, гуму, запчастини тощо. А брати вже в гарному стані - готуйте від 3к.
Запчастини так - фару на XL250 я не знайшов, тимчасово поставив колхозний LED, але буде треба ставити лінзу. Хоча з багатьма китайцями ситуація не краща, знайти той же амортизатор чи фару на колись популярний Zongzhen zs200gy3? Фіг там.

З приводу "надійності" нового китайця і старого японця - тут все теж відносно, всі 3шт мої бувші китайці постійно потребували якихось робіт: там підтягнути, там підмазати, там щось відпало, там тріснуло, при тому що пробіги були смішні 5000-10000км. Хоча своїх грошей вони вартували 100%.
 Хонду 1997р.в. я зробив 1 раз і катаюсь вже 2 роки, за останні 15 тис км: тільки 3 заміни мастила/фільтрів і підтяжка ланцюга (1 раз в рік). До китайців вже не тягне.

А чем этот плох?Доступных запчастей море.А на этом 200 сс
+1, сюди можна віднести і Хонду XR250, запчастин просто валом.

дефорсована хонда xl250 обходить 300сс Лонсіна.. а xr250 пре так, що сорочка завертається 18_good


lifan kpm 200
красивий мотоцикл 18_good
Или, ну их этих китайцев, может лучше подсобирать и взять японца типа Honda cb 250 - 400 или suzuki gsf 250 bandit может повезет и мот будет живой?!
спробуй так - візьми легкого б/в китай (майже новий), катайся і підзбируй кошти, потім продаси його, додаси що назбирав і візьмеш япошку... треба спробувти все, щоб знати різницю 01_smile
☭ = 卐 = Z
Змінено: 28.02.2021 р., hitmanhunter
like
good
bad
shockingly
28.02.2021 р.
answerview
Японамать 200-250сс полюбому буде краще(керованість, зручність для водія) і надійніше від будь-яких "еквівалентних" китаців 200-300сс
Скажем так, очень многое зависит от состояния и пробега. У любой железяки есть ресурс. И даже самый лучший японец рано или поздно окажется на свалке. Не хотелось бы, чтобы он туда отправился из под тебя.
 Допустим, имею я машину, Славута. Брал с пробегом 46 тысяч, сейчас 61 тысяча. Это песня, а не машина. Никаких проблем, заводка на морозе отличная, запчасти дешёвые. Маловата правда, но это уж на любителя. А вот Славуты с пробегом 150-200 тысяч - это уже корчи, которые сыпятся хаотически и непредсказуемо, и с которыми лучше вообще не иметь дела.
 Как-то так...
Русский военный корабль - иди нахуй!!!
4
like
4
good
bad
shockingly
28.02.2021 р. відповів для Wicker  
answerview
Скажем так, очень многое зависит от состояния и пробега. У любой железяки есть ресурс. И даже самый лучший японец рано или поздно окажется на свалке.
Славута. Брал с пробегом 46 тысяч, сейчас 61 тысяча. Это песня, а не машина. Никаких проблем,
Згоден, залежить від стану, але більше залежить від того, з чим порівнюєш. Від вартості і класу техніки.  Той же XR250 це відносно не дешевий мотоцикл для жорсткої експлуатації, а вищезгаданий КПТ200 - дешевий мотик для міської лагідної експлуатації.
Тому і відповідно в XR закладені  і ресурс і наватаження в рази більші від КПТ. І поки XR їх "відпрацює" хоч на 50% в РІВНИХ умовах, то КПТ вже матиме третю капіталку двигуна у і 80% замінених запчастин, і це добре якшо ще не варену в 5'яти місцях раму і обода... Ось і вся різниця.

Якщо людина хоче новий мотоцикл і для спокійної їзди по місту(або легесенького бездору) + обмежений бюджет - то тут окрім китайця варіантів немає взагалі.
Якщо потрібен надійний мот для дальняків і дубасу в складних умовах, то тут тільки японець і інший бюджет.
Так! Можна і на 50сс Альфі проїхати дальняк 20 000км ... але якість, кайф і безпека такої їзди вже буде дещо іншою... Люди і на велосипедах пів-світу об'їзджають)

На Таврії я їздив всього пару разів (ніколи не мав її як власник), але  на той час після убитого старого Сівіка, вона задалася мені дуже некомфортною і надзвичайно малопотужною. А коли я перший раз проїхався на Volvo S80, то Сівік здався старим розваленим драндулетом і з'явились думки "як на раніше на цьому гівні їздив" 03_biggrin ..

Тому в цій темі рівняти на рівних умовах ми можемо щось, коли, наприклад, ти відкатаєш 25 000 км на 2-3х свіжих китайцях, а потім 15 000 км старому японці/японцях, от тоді і поговоримо про це  вже на більш рівних умовах 20_drinks 
А так, то я упевнений на 99%, що брендовий новий китаєць за 3500 у.о. буде набагато кращим за убитенького Джебеля200 за 2000 у.о. І в такому випадку ніколи не порекомендую останній варіант. А якщо ми його вже рівнятимемо із не дуже вбитою XR250 за 3500 у.о., то тут навіть думати немає про що, тільки Хонда.
☭ = 卐 = Z
Змінено: 28.02.2021 р., hitmanhunter
4
like
4
good
bad
shockingly
28.02.2021 р.
answerview
Тому в цій темі рівняти на рівних умовах ми можемо щось, коли, наприклад, ти відкатаєш 25 000 км на 2-3х свіжих китайцях, а потім 15 000 км старому японці/японцях, от тоді і поговоримо про це  вже на більш рівних умовах  
Класс! Я по пробегам на китайцах и японцах подхожу по условию поста. 03_biggrin                                       Проехал суммарно намного больше 25000км на китайцах - ЗонгшенGS200, Вайпер Сафари125, Шанрай Интрудер200, пробовал кататься и на китайских 250ках друзей - знаю как они едут.               На японцах в сумме проехал больше 15000км - Ямаха Серов225, ЯмахаХТ400.                                   По моему субъективному мнению сравнивать их нельзя. Это техника из других измерений. Дубовая бюджетная китайская мототехника даже близко по ощущениям от езды не приближается к японцам.
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
2
like
2
good
bad
shockingly
28.02.2021 р. відповів для Ozi_58  
answerview
   По моему субъективному мнению сравнивать их нельзя. Это техника из других измерений. Дубовая бюджетная китайская мототехника даже близко по ощущениям от езды не приближается к японцам.
ну це знаємо ми з Вами, а ті хто катав тільки на китайцях, думають, що "і так добре", 
я теж так думав, доки не перейшов на япону 15_badgrin




...хоча зауважу знову ж, що той же  Вайпер Сафарі 125 - СУПЕР мотик за свої гроші 18_good
☭ = 卐 = Z
Змінено: 28.02.2021 р., hitmanhunter
like
good
bad
shockingly
28.02.2021 р.
answerview
Неочікувано багато відповідей, дякую03_biggrin! Що ж у кожного своя думка в підтримку  як нової китайської техніки, так і в підтримку вживаної японської техніки! До сезону ще буде час подумати та зупинити свою думку на чомусь найкращому! Скажу так, я за Японську техніку, але і не проти сучасних Китайців (якісних китайців типу lifan та lonchin)! Знайду живого японця за 2500$ візму, а не знайду, то візьму мабудь lifan kpm 200, дуже він мені подобається! 
like
good
bad
shockingly
28.02.2021 р. відповів для Eee_PC  
answerview
Скажу так, я за Японську техніку, але і не проти сучасних Китайців
ну то і я так само! 03_biggrin 
.. якщо в тебе реально є 2500 з копійками (+ пару сотень на ТО після покупки) - бери япону і навіть не думай...
якщо бюджет строго до 2500 а то і менше, ну... то і новий китайчик буде радувати на свої гроші 18_good
Але крутити гайки будь готовий і там і там 15_badgrin, у японця - відновлювати, у китайця - доопрацьовувати.

то візьму мабудь lifan kpm 200, дуже він мені подобається!
непоганий, водянка + 6-ступка кпп.. на всіх китайцях мені катастрофічно не вистачало 6ї
☭ = 卐 = Z
Змінено: 28.02.2021 р., hitmanhunter
2
like
2
good
bad
shockingly
28.02.2021 р. відповів для Liadovoha  
answerview
Как это нечего купить до 2 тыс ? Рекомендую присмотреться к Honda XR 150.
Змінено: 28.02.2021 р., veterok2607
like
good
bad
shockingly
28.02.2021 р.
answerview
Honda XR 150
якшо брати XR 150, то за ці гроші мабуть вже краще дивитись Лонсін LX300.. а може навіть і kpm 200, хоч то і різного класу мотики
☭ = 卐 = Z
Змінено: 28.02.2021 р., hitmanhunter
3
like
3
good
bad
shockingly
28.02.2021 р. відповів для veterok2607  
answerview
Рекомендую присмотреться к Honda XR 150. 

мабудь вже краще SHINERAY XY250GY-6C
like
good
bad
shockingly
01.03.2021 р. відповів для Eee_PC  
answerview
Придивись до Шанрея Тріккера, якщо ти тільки  не ,,каланча"03_biggrin
like
good
bad
shockingly
01.03.2021 р. відповів для Stass  
answerview
Придивись до Шанрея Тріккера, якщо ти тільки  не ,,каланча

Ще як тільки починав свій пошуш мотиків, то розглядав його!  По перше малий паливний бак, а по друге він не в числі тих топових (надійних) Китайців! 
like
good
bad
shockingly
01.03.2021 р. відповів для veterok2607  
answerview
200 куб не много , а 125 - 150 совсем мало хоть будь он три раза японский . По этой причине 125 юбр и 150 хр вообще не смотрю . Лучше нового китайца за те деньги . Та сузуки мне в продаже не попадалась , за нее не знаю . 
2
like
2
good
bad
shockingly
01.03.2021 р.
answerview
200 куб не много , а 125 - 150 совсем мало хоть будь он три раза японский . По этой причине 125 юбр и 150 хр вообще не смотрю . Лучше нового китайца за те деньги . Та сузуки мне в продаже не попадалась , за нее не знаю . 
Для дорожного мота все что меньше 600сс - это мало.                                                                      И то при условии,что 600ка - это рядная четверка.                                                                      Даже одностволка 600сс по трассе - скучновато.                                                                            Так что при ограниченном бюджете этот вопрос является сплошным компромисом. Советы здесь вообще неуместны, потому что у каждого свои возможности и предпочтения. Имхо.
Змінено: 01.03.2021 р., Ozi_58
2
like
1
good
1
bad
shockingly
01.03.2021 р. відповів для Liadovoha  
answerview
Скажу что разница между 150- и 200 cc весьма малая.Хош мощи,тогда нужно брать кубатуру.А норм кубатура денег стоит.Да и цель испльзования у каждого разная,У меня 80 процентов использования это город с пробками,тут нужен легкий и юркий мот.Поехал в райцентр там дорог нет,я бы там предпочел что то эндуро-подобное.Пока ехал по трассе нужна кубатура,чтоб навалить..Так чот нужно иметь 3 разных мота.))03_biggrin
like
good
bad
shockingly
01.03.2021 р. відповів для veterok2607  
answerview
Так чот нужно иметь 3 разных мота.))

золотые слова 03_biggrin ! Но все же, мы не миллионеры, по этому нужна золотая серединка!
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин