MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
28.03, 19:34
44
+13 °С
Вітер: 0 м./с., Зах
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендарМагазин
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Тусовка для "кабоводів"

Переглядів: 46500
1••10111213141516••45
27.04.2021 р.
answerview
Минулого разу "фельдграу" вийшло зробити (майже).                                                                  Подобався менi той мот... Жалкую що вiдпустив його. 
Защита для рук оригинальная.
Змінено: 27.04.2021 р., veterok2607
like
good
bad
shockingly
27.04.2021 р.
answerview
Защита для рук оригинальная.
Ну это не бутафорская защита, она защищает от ударов- частенько прорываюсь сквозь заросли и колючки всякие. Это чтоб ветки по рукам не хлестали.                                                                       Правда от  ветра защищает  слабовато...03_biggrin
like
good
bad
shockingly
27.04.2021 р.
answerview
от  ветра защищает  слабовато...
А якшо точно, то зовсім не защіщають...03_biggrin
Іванович. Не бандерлог!
like
good
bad
shockingly
01.05.2021 р.
answerview
Вчора погода була на 5+18_goodЗмотався в рідне село прибратись на могилах ну і кілька фото моєї Малої Батьківщини, а на обратній дорозі ну як не провідати Коляна!
Іванович. Не бандерлог!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
6
like
6
good
bad
shockingly
01.05.2021 р.
answerview
В Лозовій-День праці! А ми варимо стелажі для експонатів (золота і срібла)03_biggrin
Іванович. Не бандерлог!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
02.05.2021 р.
answerview
Шо-то меня пугает начало этого мотосезона!                                                                                Уже реально тепло, а я еще даже не заводил ни Дельту, ни Интрудера - и вообще никого кроме ИЖа с кабовским мотором.                                                                                                                  Хватает таратайки на все... и мусор вывезти, и в магазин съездить, и по полям помотаться... Все больше к нему привязываюсь...                                                                                                      Сегодня с женой праздновали Пасху на колесах - побывали много где - и всего за три часа ушло меньше литра бензина. Для (не города) просто шикарная комбинация - трудно воспринимается, но позволяет даже полихачить (используя накопленную инерцию)03_biggrin.                                                                                                                                                                                                         Фото в районе местной речки Каратюк.
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
3
like
3
good
bad
shockingly
02.05.2021 р.
answerview
Шо-то меня пугает начало этого мотосезона!   
Мене теж, аж 100 км "накатав"...02_sad
Іванович. Не бандерлог!
like
good
bad
shockingly
09.05.2021 р.
answerview
У мене сьогодні робочий день, Лозова в "жовтій зоні". Надіюсь, шо відвідувачів в музеї буде не багато...01_smile
Іванович. Не бандерлог!
Змінено: 09.05.2021 р., Direktor
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
4
like
4
good
bad
shockingly
09.05.2021 р.
answerview
Юрцу сьогодні 45! Привітав його прямо на дорозі, завтра скину фото.
Іванович. Не бандерлог!
1
like
1
good
bad
shockingly
09.05.2021 р.
answerview
Мене теж, аж 100 км "накатав"...


У мене на Альфі 200км пробігу, на Shineray -535км91_imsohappy
Дизель - наше всьо!
1
like
1
good
bad
shockingly
10.05.2021 р.
answerview
Юрєц виставляється за Днюху прямо на капоті свого Фольксвагена. Мені Балтика 7, Юрцу 0-ка...03_biggrin Я на веліку, мені можна...07_dirol
Іванович. Не бандерлог!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
12.05.2021 р.
answerview
Сакура зацвіла в Лозовій, якраз навпроти КОЛЯНа гаража18_goodі черемха, стежка на гаражі...
Іванович. Не бандерлог!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
7
like
7
good
bad
shockingly
13.05.2021 р.
answerview
Блин,да,сейчас так красиво-все цветет!
like
good
bad
shockingly
15.05.2021 р.
answerview
Поїздка "одного дня" пройшла успішно, виїхали з Лозової о 7 годині на Ізюм-Чугуїв-Зміїв-Лозова, приїхали о 16-й додому. Все пройшло на відмінно, пробіг 370 км. Чотири райдера: КОЛЯН, Юрєц, Володя на Зонгі-125 і я. Дорога класна, погода теж18_good
Іванович. Не бандерлог!
Змінено: 15.05.2021 р., Direktor
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
4
like
4
good
bad
shockingly
15.05.2021 р.
answerview
Ще трохи, проїхали Ізюм, Чугуїв, Зміїв, їдемо через Первомайськ додому! Дороги ремонтуються, бачили багато дорожної техніки, працюють без вихідних18_good
Іванович. Не бандерлог!
Змінено: 15.05.2021 р., Direktor
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
4
like
4
good
bad
shockingly
15.05.2021 р. відповів для Direktor  
answerview
Чотири райдера: КОЛЯН, Юрєц, Володя на Зонгі-125 і я.
Молодцы!!!!!!!18_good18_good18_good

Один Слава в оранжевой жилетке...84_acuteХотелось деталей: крейсер колоны, средний расход (кроме Коляна)) Ветер не продувал по груди? Копы не трогали?
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 15.05.2021 р., Юра-Ездок
like
good
bad
shockingly
15.05.2021 р.
answerview
Слава в оранжевой жилетке..
Жовта, англійської поліції07_dirolя ж першим їхав... Швидкість 70-80, іноді 85 км, сильний зустрічний вітер дув десь останні км 70. Від Ізюма і до Змійова дорога вгору-вниз, ліси... Живописні краєвиди, одним словом18_goodПоліцію не бачили06_question День теплий, зняли лишні світера, зранку, правда, покропив нас дощик, благословив, так би мовити, в дорогу01_smile
Іванович. Не бандерлог!
3
like
3
good
bad
shockingly
15.05.2021 р.
answerview
Як вам Юрєц на трайку, ледве витягли, сидить: дин-дин-дин...03_biggrin
Іванович. Не бандерлог!
like
good
bad
shockingly
15.05.2021 р.
answerview
Поїздка "одного дня" пройшла успішно
Молодцы, классно прохватили!                                                                                                        А я только пару дней как начал вкатываться небольшими кругами - км по 25 за раз. 03_biggrin
like
good
bad
shockingly
15.05.2021 р.
answerview
классно прохватили
Ну а король траси-це ЧЗет Коляна: підходять знатоки, цікавляться, стояли в Чугуєві (батьківщина І. Рєпіна) навпроти заправки, так заправщик свистів і показував великий палець догори18_good
Іванович. Не бандерлог!
like
good
bad
shockingly
1••10111213141516••45
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті