MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
28.03, 16:41
28
+16 °С
Вітер: 1 м./с., Пд-С
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендарМагазин
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Rexter 250 i Viper Cruiser 250 - обслуживание, ремонт, эксплуатация

Переглядів: 243616
25.02.2009 р.
answerview
Всім привіт! Вчора (24.02.09) став я володарем Rexter 250. Оскільки мій рідний брат вже рік має viper cruiser 250, то порівнявши дані, майже однакові скутери, можна зробити висновок, що модель Rexter 250 краща:
1. колеса 12" і профіль резини вищий, на мою думку для України це плюс
2. передній гальмівний диск прямий, на вайпері він згинається, а потім кріпиться до колеса
3. прохід для охолодження варіатора іде до повітряного фільтра, там де він і має кріпитись
4. бак і розширювальний бачок спереді
5. відповідно до пункту 4 багажнік набагато більший ніж у viper cruiser 250
6. файка свічки залізна.
7. навіть лобове шкло товстіше!
8. Інструкція до 250-кі.
9. кришка для заливу тосолу, кріпиться на ланцюжку! 01_smile
До мінусів можна віднести негарну вихлопну трубу і кришку варіатора.
Взагалі складається враження що це вайпер підробка!
Але, зрештою, більш вагомі висновки можна буде робити під час експлуатації оскільки я ще на ньому ні кілометра не проїхав, але друг також має такого рекстера, поки що задоволений.
Надалі хочу в даній темі проводити порівняння Rexter 250 i Viper Cruiser 250 і взагалі обговорювати ці скутери.
Змінено: 25.12.2009 р., MopeDDriveR
like
good
bad
shockingly
1234567••24
vjgtl
25.02.2009 р. відповів для anom1  
answerview
Скока стоит цей Рексстер?
like
good
bad
shockingly
25.02.2009 р. відповів для vjgtl  
answerview
я за нього дав 10 000 грн., але він має деякі незначні дефекти пластику, які виникли під час транспортування, так він коштує 13 300 грн. у Львові на Укравтозапчастині.
like
good
bad
shockingly
25.02.2009 р. відповів для anom1  
answerview
А рэйс не продаёшь?
[URL=http://www.radikal.ru]http://s52.radikal.ru/i137/0906/79/5900c27681e5.gif

"Конец главной дороги". Отменяется право первоочередного проезда нерегулируемых перекрестков.
like
good
bad
shockingly
25.02.2009 р. відповів для Sas  
answerview
Також вчора продав за 5 000 грн. з доками
like
good
bad
shockingly
25.02.2009 р. відповів для anom1  
answerview
В принципе, что Рекстер, что Крузер - идентичные аппараты... за исключением нескольких мелочей, которые их разнят. В принципе, эти мелочи ты уже описал. Если интересно, то могу много чего рассказать об этом аппарате, в том числе могу укзать на то, что надо переделывать сразу, чтобы потом не разбирать по 100 раз. Выложи фотки коня. Интересует вид на задние амморты, площадку под кофр, передние амморты.

По перечисленным тобой пунктам:
1. это реально плюс, но я не замечал, чтобы мне не хватало высоты моей 13-й резины... главное давление вовремя проверять и диски будут целыми.
2. как по мне, то не критично
3. приятно, но ничего критичного
4. бак я из под сиденья убрал и поставил туда, где он должен быть. Расширительный бачок не трогал.
5. 01_smile теперь и у меня под сиденьем места валом
6. не обращал внимания...
7. не критично... у меня пока целое 01_smile если сломается, то сделаю новое из поликарбоната
8. тоже есть, причем даже в двух экземплярах 01_smile
9. а у брата че, цепочку сперли?
like
good
bad
shockingly
25.02.2009 р. відповів для dss_troy  
answerview
По пунктам:
2. на Вайпері він вже трохи кривий
4. Ти шо бак міняв на інакший? Бо той шо під сідушкою сумніваюсь шо вниз залізе
9. цепочки взагалі небуло.
Але я забув сказати найбільший плюс: це його ціна 13 300 грн. Вайпер за такі гроші не купеш!!!
Фотки я скіну пізніше, коли заберу його зі складу.
like
good
bad
shockingly
25.02.2009 р. відповів для anom1  
answerview
2. на Вайпері він вже трохи кривий


Может брату попался с кривым диском? У меня норма... зато задний чуток кривой 01_smile Но все решается...

4. Ти шо бак міняв на інакший? Бо той шо під сідушкою сумніваюсь шо вниз залізе


Да, менял... Купил у человека бак от Торнадо и бензонасос. Встал, как там и был. Крепления все есть, и под бак, и под насос.

Але я забув сказати найбільший плюс: це його ціна 13 300 грн. Вайпер за такі гроші не купеш!!!


Да, сейчас Крузер стоит 19800... Я свой брал за 8000. Новый, но без гарантии. В принципе, лучше без гарантии, чем с такой гарантией, как продавцы предлагают... У чела на 150сс лопнул колокол сцепления, так меняли 2 месяца... Считай, пол сезона пешком ходил...
like
good
bad
shockingly
25.02.2009 р. відповів для dss_troy  
answerview
Згідний з тобою, що на гарантію краще забити!
На рахунок тормозного диску: в тому і діло шо він погнувся з часом.
Навіщо купляти бак і бензонасос, якщо зразу можна купити всьо в комплекті і навіть дешевше! 13 300 проти 19 800!!!
like
good
bad
shockingly
25.02.2009 р. відповів для anom1  
answerview
Вітаю! Чекаємо на фото!!!  18_good
[URL=http://www.speedtest.net]http://www.speedtest.net/result/1299060209.png
like
good
bad
shockingly
25.02.2009 р.
answerview
Привіт земляк! 20_drinks Вітаю з  покупкoю 18_good нехай їздить безпроблемно!!
Enduro!!! Because football, basketball, soccer ... etc... only require ONE ball!!!:-P
Змінено: 25.02.2009 р., Vitallly
like
good
bad
shockingly
RA
25.02.2009 р. відповів для anom1  
answerview
я за нього дав 10 000 грн., але він має деякі незначні дефекти пластику, які виникли під час транспортування, так він коштує 13 300 грн. у Львові на Укравтозапчастині.


Тебе на укравтозапчастыне сделали скидку?
like
good
bad
shockingly
25.02.2009 р. відповів для RA  
answerview
Я ж говорю, що в нього деякі дефекти пластику, через те мені його продали за 10 000 грн. Я порахував, що ці дефекти 3 300 точно не коштують тому і клюнув на нього, коли його заберу я його сфоткаю і самі подиветесь на нього.
І ще з ним іде акумулятор YUASA, вот мучаюсь чи він фірмовий чи ні.
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
25.02.2009 р.
answerview
Навіщо купляти бак і бензонасос, якщо зразу можна купити всьо в комплекті і навіть дешевше! 13 300 проти 19 800!!!


01_smile Я не давал за него не 19800 и даже не собирался. Просто у нас контора одна прикрылась, а до этого они торговали Вайперами. Ну у них и осталось несколько скутеров, то они их спихивали по закупочной цене, но без гарантии. Я и взял у них всего за 8000.

Бак с насосом мне обошелся всего в 160 грн (с учетом пересылки). Так-что, это мне совсем не в напряг. Да и вообще, бак - это мелочи по сравнению с тем, что я за зиму сделал с Крузером. Единственное, что не разбирал - движок. Все остальное подверглось разборке и доводке до состояния в котором оно должно было быть изначально. Чего и тебе советую сделать, пока еще не начался сезон... если постараешься, то убьешь на это недели 3, максимум - 4. Зато сезон будешь ездить и не думать, что у тебя где-то, что-то открутится или перестанет работать...
like
good
bad
shockingly
25.02.2009 р. відповів для anom1  
answerview
Непонятно с батареей... вот фотка с офф сайта YUASA:
like
good
bad
shockingly
RA
25.02.2009 р. відповів для anom1  
answerview
YUASA это фирменный дорогой аккумулятор.  18_good
like
good
bad
shockingly
RA
25.02.2009 р. відповів для dss_troy  
answerview
Непонятно с батареей... вот фотка с офф сайта YUASA:


Странно, сколько видел фирменных YUASA, у всех надпись сбоку, даже на тех что в мопедах с японии приходят
like
good
bad
shockingly
25.02.2009 р. відповів для RA  
answerview
Полюбому дорогой... Мне на бесперебойник, аккум YUASA 7,3 Ач обошелся в 45 баксов... Это при том, что другие аккумы такой же емкости стоили тогда в 2-2,5 раза дешевле...
Змінено: 25.02.2009 р., dss_troy
like
good
bad
shockingly
25.02.2009 р. відповів для dss_troy  
answerview
Розбирати я його точно буду! Я говорив про ціну вайпера на сьогоднішній день, а ти коли свій брав? На акумі в мене, така сама червона стрічка зверху, але інші малюнки, як видно відрізняються, ну у всякому разі думаю він негірший ніж інші акуми на подібних скутерах. Але на сайті tianjin yuasa є ссилка на американське предстаництво де напевно ти і взяв цю фотку з акумом, тому є шанс шо це більш менш фірма 01_smile
like
good
bad
shockingly
25.02.2009 р. відповів для RA  
answerview
Странно, сколько видел фирменных YUASA, у всех надпись сбоку, даже на тех что в мопедах с японии приходят

Ну ХЗ... Продаю, за что купил 01_smile Вот линк на сайт http://www.yuasabatteries.com/battery_search.asp
like
good
bad
shockingly
25.02.2009 р. відповів для anom1  
answerview
Розбирати я його точно буду!

Очень даже зря... Сам в этом убедишься к средине сезона... Просто есть уже определенный списочек того, что надо доделать-переделать еще до того, как начал ездить... Но дело хозяйское...
like
good
bad
shockingly
1234567••24
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті