MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
20.04, 05:27
31
+4 °С
Вітер: 2 м./с., Півд
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Viper Cruiser 150cc - обслуговування, ремонт, експлуатація

Переглядів: 233702
17.06.2009 р.
answerview
Показати повідомлення
Хочу розказати про свій cruiser 150cc!
Супер!На що ви розраховували?КИТАЙ!Вкупив його і відразу без зупинки їхав додому 55км-відстань велика як на необкатаного моторолера,але їхав 35 км/год.Обкатку проходив нормально,але інколи давав перла!Це буде 3 сезон,а на спідометрі вього 3700км-поламалося кріплення на колесі тросика спідометра!Замовив 3  місяці назад.2 рази міняв ремінь варіатора,переднього і заднього варіатора!Передній був нормальний,але міняв заднього і вирішив що поміняю двоє!Я думаю що зараз десь тисяч 8км.Розбив вітрове скло-попав в аварію,тодіж крижку варіатора:-)Свічу тільки чистив а так супер.Акамулятор ще не міняв!Просто заряджав.Їхав 115-сам,двох 110.Взагалі то я лихачу і всі мені говорять що поражаються-Китаєць таке видержує.Задня резина лиса-треба помінять!Машинкі які заходять в "лягушку",відповідають за стоп-зжарилися,ніяк не можу зробити!Поміняв задні колодки-стер майже до дирок!Чавлю з нього все що можу,коли небудь навіть жалко і мені стає!Останні два рази пропустив заміну масла і фільтрів,але їздить!Багажнік треба укрепить!А так ляля!!!!Ще забув сказати: падав багато раз,але царапин майже не видно!В мене сірий. 03_biggrin
Змінено: 11.02.2011 р., Vervet
like
good
bad
shockingly
1••45678910••37
27.02.2011 р. відповів для pan4040  
answerview
браво мне лудше понравился...он мягче и быстрее! да и выдержка поболее...единственное детали на него труднодступные и недешовые...,торнаик жосткий на ходу,но мы переделываем морты : ставим от Явы щас туда 01_smile
:)
like
good
bad
shockingly
27.02.2011 р. відповів для mehanik-ya  
answerview
На торнадо от явы???? 05_shok  05_shok  05_shok  05_shok  05_shok
Иметь мечту - мало
стараться ее осуществить - уже половина дела.
like
good
bad
shockingly
27.02.2011 р. відповів для mehanik-ya  
answerview
кстати какими ремонтами ты занимаешься (мотор,пластик,ходовка)? 04_blush
Иметь мечту - мало
стараться ее осуществить - уже половина дела.
like
good
bad
shockingly
28.02.2011 р. відповів для pan4040  
answerview
ну да,от Явы,способом переделки крепления,и поднятие клиренса.       насчет ремонтов....то делаю все! :-) от и до 01_smile  ,иногда приходилось собирать скутера прям с мешков...хахах)
:)
like
good
bad
shockingly
28.02.2011 р. відповів для mehanik-ya  
answerview
Наверно я что то неправильно понял , я думал что ты двиг с явы на торнадо ставиш... Но наверное ты имел в виду амортеры
Иметь мечту - мало
стараться ее осуществить - уже половина дела.
like
good
bad
shockingly
28.02.2011 р. відповів для pan4040  
answerview
ну да 01_smile  меняем именно амортизаторы. а себе вот хочу поставить на задний дисковый тормоз- передний суппорт с передних торозов "Рейсера" 01_smile
:)
like
good
bad
shockingly
28.02.2011 р. відповів для mehanik-ya  
answerview
Но ведь и стандартный отлично справляется! Или есть какие то проблемы
Иметь мечту - мало
стараться ее осуществить - уже половина дела.
like
good
bad
shockingly
28.02.2011 р. відповів для pan4040  
answerview
да вродь проблем небыло пока,ну просто ето мысля такая есть 01_smile
:)
like
good
bad
shockingly
02.03.2011 р.
answerview
Ребят,а вот кто как заводится зимой,ну в мороз там??? 07_dirol  21_umnik
:)
like
good
bad
shockingly
03.03.2011 р. відповів для mehanik-ya  
answerview
Ну  зимой я вопще стараюсь не заводить (просто не зачем) хотя за ету зиму проехал 70км(за один день)!
 
скоро к нам присоединитса естче один крузовод! В суботу эдем с другом покупать эму круизера! НАС СТАНОВИТСЯ БОЛЬШЕ
p/s. ПЛОДИМСЯ!!!
Иметь мечту - мало
стараться ее осуществить - уже половина дела.
like
good
bad
shockingly
03.03.2011 р. відповів для pan4040  
answerview
Ну  зимой я вопще стараюсь не заводить (просто не зачем) хотя за ету зиму проехал 70км(за один день)!
 
скоро к нам присоединитса естче один крузовод! В суботу эдем с другом покупать эму круизера! НАС СТАНОВИТСЯ БОЛЬШЕ
p/s. ПЛОДИМСЯ!!!



УРААА 56_yahoo  56_yahoo  56_yahoo    Круизер - рулит!!! 45_smoke    ждемс 20_drinks  20_drinks  20_drinks
:)
like
good
bad
shockingly
04.03.2011 р.
answerview
Друзья,скоро выставка!!!  готовимся 20_drinks  20_drinks  20_drinks   Инфо : http://motobike.ua/
:)
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
05.03.2011 р. відповів для mehanik-ya  
answerview
Думаю поеду! 42_friends
Уже зарегистрировался и подал заявку на пригласительные 49_music
Иметь мечту - мало
стараться ее осуществить - уже половина дела.
like
good
bad
shockingly
06.03.2011 р. відповів для DSA  
answerview
Я надеюсь фото подсветки будут? 04_blush
Вижу ты и правда продавать надумал, где то видел твое объявление (и не жалко?) ну в любом случае удачи в продаже!! 42_friends
Иметь мечту - мало
стараться ее осуществить - уже половина дела.
like
good
bad
shockingly
06.03.2011 р.
answerview
Ребята может кто из ваших знакомых продает круизер в нормальном состоянии , и желательно в киевской области? А то в обявах или далеко или под убитый или бездок 02_sad . Вчера ездили смотрели 2-аппарата но что тот что другой были мягко сказано в плохом состоянии, да и торговаться не хотели
Иметь мечту - мало
стараться ее осуществить - уже половина дела.
like
good
bad
shockingly
07.03.2011 р. відповів для pan4040  
answerview
Да конечно выложу я писал, просто выкладывать буду всё сразу.
половину роботы показывать не буду(а фотки делаю)

А объявление на авториа. Вопрос чем моё не понравилось? хотя всё равно до апреля я продавать не буду (щас он не совсем в товарного вида).
Продам Geon Invader 150 2013г
like
good
bad
shockingly
07.03.2011 р. відповів для pan4040  
answerview
Ребята может кто из ваших знакомых продает круизер в нормальном состоянии , и желательно в киевской области? А то в обявах или далеко или под убитый или бездок 02_sad . Вчера ездили смотрели 2-аппарата но что тот что другой были мягко сказано в плохом состоянии, да и торговаться не хотели



а ты смотрел на : http://rstcars.com/   и   http://auto.ria.ua/    ?? 20_drinks  там можно многое нарыть 57_sunbespectacled
:)
like
good
bad
shockingly
07.03.2011 р. відповів для pan4040  
answerview
такс,вот нарыл тебе 2 мопедика: http://auto.ria.ua/auto_viper_4217751.html   (ето торнадик со 150сс движком,стоит на учете в Боярке) , http://auto.ria.ua/auto_tiger_4019029.html   (ето наш круизер в офигенном состоянии,который практически не катался,на учете в Вышгороде) ,оба скута я обзвонил и распросил всю инфу,мне показались в норме 20_drinks  20_drinks  20_drinks
:)
like
good
bad
shockingly
07.03.2011 р. відповів для mehanik-ya  
answerview
Спасибо Дима!!! 20_drinks  42_friends
Сейчас будем звонить
Иметь мечту - мало
стараться ее осуществить - уже половина дела.
like
good
bad
shockingly
07.03.2011 р. відповів для pan4040  
answerview
незачто 01_smile ,всегда рад помочь 01_smile
:)
like
good
bad
shockingly
1••45678910••37
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин